Grand Theft Auto V | PS3

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
خوب حالا که خريدمش :/
بازی رو تمومش هم کردم.
حالا میخوام آنلاین برم ، اصلن نمیشه :|
تنظیمات کنترولشو انجام دادی؟؟؟؟ تغییر بده شاید بره

یه نصیحتی بهت میکنم.این بازی رو بیخیال شو تا وقتی نسخه نسل بعدش بیاد.چون الان من مثل...پشیمونم اینو رفتم.یعنی اگه میدونستم GTA V قراره با گرافیک خارق العاده روی نسل بعد میاد عمرا روی PS3 بازیش نمیکردم.دیگه خود دانی
yahoo_3.gif

نسل بعدیش نیست که همون v هست منتها رلیز کردن تو نسخه ps4 حالا اونم معلوم نیست ایا بیاد ایا نیاد، الان چند ماهه راکستار حرفشو عوض میکنه!
کووو تا نسل بعدیش بخواد بیاد!!!! همین v با نسخه قبلش iv حدود 3 سال فاصله سنی دارن!( 2010 تا 213اواخر)

از نظر گرافیک مطمعنا بهتره من خودمم هم دو به شکم که نسخه ps4 رو هم بگیرم یا نه!؟؟ مطمعنا قیمتش بالایه 240 خواهد بود تازه اگر گیر بیاد!

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
برو تو بازی، کلید استارتو بزن، برو تو ستینگ، قسمت کنترول (اونیکه عکس دسته کنسول داره) روش کلیک کن، targeting mode ببین رو چیه؟؟؟؟ قاعدتا باید رو traditiona gta باشه
اگر نبود تغییرش بده بزار رو اون و تست کن،اگرم بود مجددا تغیرش بده بزار رو حالتهایه دیگه و تست کن

اصولا این سرورش مشکل داره برای منم صبح بازی در میاورد تا کانکت بشه

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
برو تو بازی، کلید استارتو بزن، برو تو ستینگ، قسمت کنترول (اونیکه عکس دسته کنسول داره) روش کلیک کن، targeting mode ببین رو چیه؟؟؟؟ قاعدتا باید رو traditiona gta باشه
اگر نبود تغییرش بده بزار رو اون و تست کن،اگرم بود مجددا تغیرش بده بزار رو حالتهایه دیگه و تست کن

اصولا این سرورش مشکل داره برای منم صبح بازی در میاورد تا کانکت بشه
هیچ کدوم کار نميکنه.
من اصلن تا حالا نتونستم آنلاین شم.
نمیدونم چشه.
تا گزینه ريتتراي میزنم ، هی آلرت میده ، اصن لود هم نمیشه. :/

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
هیچ کدوم کار نميکنه.
من اصلن تا حالا نتونستم آنلاین شم.
نمیدونم چشه.
تا گزینه ريتتراي میزنم ، هی آلرت میده ، اصن لود هم نمیشه. :/

با وایفای وصل میکنی یا کابل؟؟؟
اگه وایفایه با کابل هم تست کن، سرور راکستار یکم زیادی افتضاحه و فکر کنم از پس اینهمه کاربر برنمیاد!!! یا حالا فقط ما کاربرای ایران چنین مشکلی داریم!! (نمیدونم) به هرحال مشکل اصلی ما PING هست

من یک مدت صبح از ساعت 1 تا 8اینا وصل شدم خوب بود،شما یکدور تست کن ببین تو ساعات مختلف شبانه روز هم همینطوره؟؟ مثلا صبح زود؟؟؟

رجیون بازیت با رجین کنسول یکیه؟؟؟ رجیون اکانت PSN ت چی؟؟؟

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
اگه وایفایه با کابل هم تست کن، سرور راکستار یکم زیادی افتضاحه و فکر کنم از پس اینهمه کاربر برنمیاد!!! یا حالا فقط ما کاربرای ایران چنین مشکلی داریم!! (نمیدونم) به هرحال مشکل اصلی ما PING هست

من یک مدت صبح از ساعت 1 تا 8اینا وصل شدم خوب بود،شما یکدور تست کن ببین تو ساعات مختلف شبانه روز هم همینطوره؟؟ مثلا صبح زود؟؟؟

من با کابل هستم همیشه.
مشکل سرعت هم نیست. چون من نید فور اسپید راحت بدون لگ بازی میکنم. حتی جى تى اى ای وی هم free mode ش میتونم وصل شم.
ولی اصلن این وصل نمیشه :(

یعنی ريجن تأثیر داره؟
اکانت پی اس انم مال UK یه.
بازی ريجن سه هستش
Hossein_AAA
ادم کنید.

Last edited by a moderator:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
یعنی ريجن تأثیر داره؟
اکانت پی اس انم مال UK یه.
بازی ريجن سه هستش
Hossein_AAA
ادم کنید.
من هم کنسولم رجین 3 هسن هم بازیم، اکانتم مال 2 هست، ولی چون کد بالونو باید میزدم، یک اکانت 3 هم ساختم
راحتم انلاین میشم ولی مشکل تایم اوت و پرشدن سرور رو هم مثل بقیه دارم
شما اگه کنسولت رجینش بابازی یکی نیست حداقل رجین اکانتی که میسازی هماهنگ کن با بازیت ، بعد تست کن

دوستان ببخشید یک سوال! این اپدیت جدیدا 1.16 تو سرعت ماشینا تاثیر نداشته؟؟!
چون حس میکنم سرعت ماشینهای بازی تو حالت افلاین خیلی کم شده!
خواستم ببینم برا شما هام اینطور شده؟؟؟
( منظور افت فریم و اینا نیستا، سرعت ماشینهای بازی فقط)

Last edited by a moderator:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان ببخشید یک سوال! این اپدیت جدیدا 1.16 تو سرعت ماشینا تاثیر نداشته؟؟!
چون حس میکنم سرعت ماشینهای بازی تو حالت افلاین خیلی کم شده!
خواستم ببینم برا شما هام اینطور شده؟؟؟
( منظور افت فریم و اینا نیستا، سرعت ماشینهای بازی فقط)

نه !

Sent from my iPad using Tapatalk

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
کووو تا نسل بعدیش بخواد بیاد!!!! همین v با نسخه قبلش iv حدود 3 سال فاصله سنی دارن!( 2010 تا 213اواخر)

از نظر گرافیک مطمعنا بهتره من خودمم هم دو به شکم که نسخه ps4 رو هم بگیرم یا نه!؟؟ مطمعنا قیمتش بالایه 240 خواهد بود تازه اگر گیر بیاد!

5 سال کامران جان :d

iv 2008

v 2013

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
از کجا بفهمم کسه دیگه ای هم چنین مشکلی داشته یا فقط من چنین مشکلی دارم؟؟؟؟ از طرفی میگم شاید بنظرم رسیده باشه، نمیدونم!!:-/

تنها راه اینه که اپدیت رو پاک کنی بری بازی کنی ببینی فرق داره یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقا شما راه حلی برای این مشکل لعنتیه Downloadble Contet has been Downloaded and Installed که بعدش بر می گرده به Story Mode دارید ؟ :|
من 10 تا آپدیتشم نصب کردم بازم نشد ...
جالبیه قضیه اینه که اگه حساب کنیم با آپدیت 16 که جدید هست تقریبا حدود 900 مگ ـی باید باشه! ما 16 تارو نصبیدیم فک کنم همش شد 400 500 مگ :|
راه حلی چیزی دارید دریغ نکنید اینجانب نیازمند است :D

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
چطور میشه وقتی از ماشین پیاده میشیم ماشین رو روشن گذاشت؟؟؟
چون یادمه iv همچین ویژگی داشت ولی تو v من چنینچیزی نیافتم،اگه ممکنه راهنماییم کنید

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
چطور میشه وقتی از ماشین پیاده میشیم ماشین رو روشن گذاشت؟؟؟
چون یادمه iv همچین ویژگی داشت ولی تو v من چنینچیزی نیافتم،اگه ممکنه راهنماییم کنید
توی IV در صورتی که یه جا پارک می کردی ماشینم خاموش می شد این یکی کلا خاموش می کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر