Grand Theft Auto V | PS3

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان یک مدت نمیتونم انلاین بشم ، یا پی اس ان وصل نمیشه یا اینکه این ارورو میده
FILE REQUIRED TO PLAY GTA ONLINE COULD NOT BE DOWNLOAD FROM THE ROCKSTAR GAMES SERVER
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
عاقا کسی نمیدونه حدودا این اپدیت ۱.۱۶ کی میاد ؟

- - -ویرایش - - -

^^تو تاپیک XBOX میگند ۷ تا DLC اومده:
http://forum.bazicenter.com/thread51197/page432/#post3343413

دوست عزیز توی X360 فرق داره به این صورته که میری تو بازی و میری قسمت انلاین وقتی روی Go کلیک میکنی میگه باید برای ادامه Downloadable Content دانلود کنی بعد میره تو یه صفحه که تمام DLC (Downloadable Content ) هست ( حدود ۷ تا ) مثل I'm Not A Hipster و High Life و Independence Day رو همرو دانلود میکنی و میری وارد انلاین میشی اما تو PS3 وقتی به PSN ساین این میشی و وارد بازی میشی همون ابتدا یه صفحه میاد مثل تموم بازی های PS وقتی اپدیت میخوان و باید اونجا دانلود کنی که به صورت شماره هست مثلا همین Independence Day اپدیت 1.15 هست و High Life 1.13 و Hipster 1.14 هست .

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
^^تو تاپیک XBOX میگند ۷ تا DLC اومده:
http://forum.bazicenter.com/thread51197/page432/#post3343413
اوج نگیرم عزیزم، اوج نگیر قربونش :d
اگه dlc بیاد اولین نفر خودم میگیرمش :d هم تو این تاپیک هم تو تاپیک X box توضیح دادن، منظورت آپدیت های بازی هست
dlc داستانی، مبحثش جداست
چطور میشه تو آنلاین شوکر گرفت ؟
تا اونجا که من میدونم تو آنلاینش شوکر نیست
مثل طناب تو مولتی red dead :d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام.
دوستم GTA V رو تازه شروع کرده بهش گفتم برو‌ DLC ها رو دانلود کن
میگه که گشتم یه دونه هم نبود واسه دانلود
قضیه چیه؟

دوست عزیز DLC اومده ولی نه DLC برای بخش آفلاین تقریبا 7 تا پک برای بخش آنلاین راکستار منتشر کرده که شامل لباس و ماموریت ها و....فقط برای بخش آنلاین هست.

شما اگه آپدیت های بازی رو از V1.06 تا V1.15 رو به ترتیب نصب کنید از تمامی DLC های بخش آنلاین بهرمند میشید.

تنها DLC که برای بخش آفلاین موجوده محتویات Collectors Edition هست که شامل این موارد میشه:

محتوای Special Edition :

ماموریت های ویژه با هواپیما
اضافه شدن سلاح های جدید
لباس ها و خالکوبی ها و تجهیزات جدید
امکان تقویت کردن توانایی های ویژه برای هر سه کارکتر

محتوای Collector’s Edition :

ماموریت های ویژه با هواپیما
اضافه شدن سلاح های جدید
لباس ها و خالکوبی ها و تجهیزات جدید
امکان تقویت کردن توانایی های ویژه برای هر سه کارکتر
اضافه شدن ماشین های جدید منحصر به فرد
اضافه شدن یک پارکینگ اختصاصی به صورت جداگانه برای هر سه کاراکتر

محتویات Atomic Blimp DLC :

این DLC یه شماره جدید در گوشی موبایل شما به نام Blimp اضافه میکند که با تماس با ان بالن بزرگ بازی متعلق به شما خواهد شد.

برای داشتن این موارد باید نسخه Special Edition یا Collectors Edition رو خریداری میکردید.

اگه از کنسول کپی خور استفاده میکنید تو بخش JailBreak تمامی این DLC ها رو قرار دادم.

آخرین ویرایش:

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
106
سلام
من بازیرو امروز تموم کردم
فقط چند سوال داشتم .کسی تموم نکرده نخونه
1- اینکه اون دوتا زن یکی تو ساحل و اون یک که پلیس گرفتتش که تو لودینگ میان چرا تو بازی نیومدن؟یا مال مرحله فرعی هستن؟
2- من نذاشتم که دو تا بمیرن گزینه 3 زدم .اگر تروا بمیره چی میشه تاثیر میذاره تو داستان ؟ مایکل چی؟
3-تو بازی باشگاه بدن سازی نیست؟شخصیت مورد نظر رو کمی هیکل بدیم؟
4-نمیشه از پول یکی انتقال بدیم به یکی دیگه؟ کارت به کارت انتقال بدیم:d
5-دی ال سی قرار نیست بیاد واسه بخش داستانی؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
من بازیرو امروز تموم کردم
فقط چند سوال داشتم .کسی تموم نکرده نخونه
1- اینکه اون دوتا زن یکی تو ساحل و اون یک که پلیس گرفتتش که تو لودینگ میان چرا تو بازی نیومدن؟یا مال مرحله فرعی هستن؟
2- من نذاشتم که دو تا بمیرن گزینه 3 زدم .اگر تروا بمیره چی میشه تاثیر میذاره تو داستان ؟ مایکل چی؟
3-تو بازی باشگاه بدن سازی نیست؟شخصیت مورد نظر رو کمی هیکل بدیم؟
4-نمیشه از پول یکی انتقال بدیم به یکی دیگه؟ کارت به کارت انتقال بدیم:d
5-دی ال سی قرار نیست بیاد واسه بخش داستانی؟
سلام
1- اون دوتا زن رو منم پیدا نکردم، از چند نفرم پرسیدم نمیدونستن(دقت کنی تو ورژنهایه قبلی هم از این شخصیتها تو لودینگ بود که تو خود بازی نبود!(مثل IV SA حتی III)من حدس میزنم اون دوتا زن جنبه دیگه ای دارن مثلا اون پلیسه میخواد بگه که زن پلیس هم تو بازی هست، اون دخترم که گوشی دستشه یکجورایی میخواست بگه که امکانات گوشی در بازی بیشتر شده(مثل خرید ماشین،قایق و......)البته این نظریه منه

2- فقط حواست باشه مایکل نمیره،چون یکی از دوستان اخر بازی مایکلو کشت، نتونست بازی رو تموم کنه،یعنی بازی بر گشت به مراحل اولیه!!!(منم اولش تا به چشم خودم دیدم باور نکردم ولی حقیقت داشت!
3- باشگاه بدنسازی نیست،از رستورانم خبری نیست نمیشه تو اندام شخصیتها تغییری ایجاد کرد،یک باشگاه بدنسازی دم ساحل هست توش یکسزی ادمهایه ماسل مشغول بدنسازین ولی خودت نمیتونی کاری بکنی
4- نه نمیشه
5- دی ال سی برا افلاین به اون صورت نیومده ولی یکسری مراحل کوچک اضافه شده، مثلا تو جاده داری میری یکسری افراد ازتون کمک میخوان که باید کمکشون کنید (قدیم هم بود تو بازی ولی اینا که میگم جدیدا) به عنوان مثال یکی هست بستنش به درخت باید برسونیش عروسی
ولی با اپدیت بازی در قسمت افلاین ماشین تو گاراژ اضافه میشه اصلحه اضافه میشه و.....

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
دوستان سلام. یه سوال ! این مرحله آخرش همونیه که شمش ها رو دزدیدیم و آخر سر هم اونا3-4 نفر و کشتیم و اون یارو هم با ماشین انداختیم دره ؟؟!بعدشم که نوشته هاش اومد .. خب برا من رو 69 درصده که یعنی چی ؟؟ یعنی مد داستانی تموم ؟؟ مگه نباید 100 درصد بشه ؟!! بعدشم که باز دوباره تو شهری ولی برا خودت میچرخی ... دیگه مرحله نداره ؟؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان سلام. یه سوال ! این مرحله آخرش همونیه که شمش ها رو دزدیدیم و آخر سر هم اونا3-4 نفر و کشتیم و اون یارو هم با ماشین انداختیم دره ؟؟!بعدشم که نوشته هاش اومد .. خب برا من رو 69 درصده که یعنی چی ؟؟ یعنی مد داستانی تموم ؟؟ مگه نباید 100 درصد بشه ؟!! بعدشم که باز دوباره تو شهری ولی برا خودت میچرخی ... دیگه مرحله نداره ؟؟

درسته مرحله داستانی تا همون حده، 30-40 درصد بقیه مراحل جانبی هست، مثل کمک کردن به مردمی که تو و اطراف شهر ازتون کمک میخوان،بازی کردن با سگ فرانک، کسب لاسنس های هواپیما، اسلحه
رد شدن از زیر پل های خاص با هلی کوپتر ، جمع کردن قطعات زیر اب با زیر دریایی، جمع کردن نامه هایه اطراف شهر، شکار پا گنده و شکار حیوانات و.....
تمام اینارو باید برید تا 100% بشه و بتونین سفینه UFO رو ببینی
برای 100% کردنش از ویدعوهایه یوتیوب هم میتونی کمک بگیری

دوستان این هلیکوپتره که وسطش خالیه مخصوص بار هست کجاست؟؟؟؟؟ چطور میشه بهش دست پیدا کرد؟؟؟؟ (اون سبز دو ملخه رو نمیگما)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر