Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بچه ها اونموقع که سرورای بازی خراب بود برای سینگلم مشکل ایجاد شده بود که بین شخصیتا سوییچ نمیشد.از اون موقع دیگه بازی نکردم تا دیروز که یه اپدیت هم دانلود کرد ولی همچنان کراکترمو سیو نمیکنه توی انلاین و سینگلشم همون مشکلو داره.چیکار کنم؟

arashdehgan

کاربر سایت
Apr 6, 2012
25
بازی منم تو بخش انلاین سیو نمیکنه و همش میگه دسترسی به کلود سرور روکسار مقدور نیست
ولی خودش یهو سیو میکنه

آخرین ویرایش:

Shahriar619

کاربر سایت
Oct 12, 2013
8
نام
شهریار
سلام
من تو گروهتون هستم ID:ma4kerim
ولی به هرکس درخواست میدم که با هم بازی کنیم همه رد می کنن
من چندتا سوال دارم
1- اگه پلیسا منو بکشن ازم پول میگیرن؟
2- چطوری میشه بانک رو خالی کرد؟؟حتما باید مامورین بریم یا با با دوستان باید حمله کنیم؟؟مثل حمله با مغازه ها
3-میشه تو بازی یه نفر که ماشین خیلی گرونی داره رو بده به یکی دیگه از اعضا گروه تا ببره بفروشه؟ و بعد همین کارو برعکس انجام داد تا سریع پول در بیاریم؟؟یعنی بن نمیشیم؟
4-از کجا میشه تاتک دزدید؟؟ میشه رو نقشه دقیق نشون بدین؟
5- واسه سرقت حتما باید ماسک بزنیم؟؟اگه بدون ماسک انجام بدیم چی میشه؟
ببخشین که زیاد سوال پرسیدم...من تازه کارم

1.بکشنت پلیسا میری بیمارستان باید پوله بیمارستانو بدی ولی اگر پلیس ها دستگیرت کنند اونجوری پول کم می کنند ازت
2.آپدیت سرقت بانک هنوز بیرون نیمده ولی مغازه رو میتونی به زنی
3.ماشین بالای 50000 را نمیشه فروخت دیگه اون باگ ها پتچ شده
4.زدن تانک خیلی سخته جاش هم تو میلیتری بیس هست( پایگاه نظامی) لوکیشنش هم بالای مپ سمته چپ هست ( با هواپیما بری اون طرف بانده فرودگاهش معلومه قشنگ )
5.حتما که نیست وقتی تو برای اولین بار یک مغازه ای و میزنی برای باره بعدی میشناستت برای همین ماسک بزنی برای بار های بعدی بهتره ( مغازه هایی که زدی قبلا رو با یک تیکه سبز پایینش نشون میده )

arashdehgan

کاربر سایت
Apr 6, 2012
25
منظورم یه ماشین معمولیه که فول اسپرت باشه
یه ماشین داشتم که از یه نفر دزدیدم قیمت فروشش 94 k بود
اگه یه نفر یه همچین ماشینی بهم بده 300k بهش پول میدم
کسی هست؟

Shahriar619

کاربر سایت
Oct 12, 2013
8
نام
شهریار
منو ادد کن هسم صبح تا شب تو جی تی ای:d

در ضمن بچه ها هم هسن ولی این چند وقته چون بازی هایی مثه بتلفیلدو گوست اومده بیشتر میرن اونور :-s

PSN :Shahriar-V

agent 75

کاربر سایت
Jul 21, 2013
76
نام
danial jhangiri
دوستان امروز به سختی تونستم یک اپارتمان بخرم خیلی عالی فقط نمی دونم چجور بچه های گروه رو پیدا کنم اگه کمک کنید ممنون میشم

arashdehgan

کاربر سایت
Apr 6, 2012
25
دوستان امروز به سختی تونستم یک اپارتمان بخرم خیلی عالی فقط نمی دونم چجور بچه های گروه رو پیدا کنم اگه کمک کنید ممنون میشم
مبارک باشه!!
بچه های گروه تو نقشه رنگشون نارنجیه!!
اگه هم تو لیسا دوستاتت باشن ابی نشون میده
واسه اینکه بری کنار دوستان بازی کنی باید دعوتت کنن یا بری جایی که اونا بازی میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر