Grand Theft Auto Online - Persian Gulf Crew | PSN

danti47

کاربر سایت
Sep 4, 2009
31
نام
1
باید پسورد اکانت PSN رو بزنی

- - -ویرایش - - -

53172812367237131100.jpg
50519593718440344404.jpg
مرسی داداش گلم:-*

منوهم اد [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]کنید[/FONT]

آیدی راک استار من : masoud_1988
پی اس ان : masoud_1988

M

!_Meshki_!

آقا يه باگ پيدا كردم در حد تيم ملي =))
تو آنلاين يكي از اين خانوماي پاك دامن ـو سوار كردم گفتم ببرمش تو خونه بردمش تو گاراژ اونجا گير كرده هي دور خودش مي پيچيد نمي تونست خارج شه :)) دور گاراژو مي زد مي رفت دم در دو باره بر مي گشت :))
اينم دو تا عكس :d .
42223437910468298761.jpg

48600300917861049686.jpg

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان gta باز کمک:((
اقا من اپدیت 1.06 ریختم ولی بازم وقتی میخوام برم توی انلاین میگه سرورهای R* در دسترس نیستن سیو غیرفعال میکنه و کاراکترم سیو نمیکنه من توی هیچ بازی این مشکل ندارم مثل fifa14 nba2k14 ac:iv , reman ,............. حتی لگ هم ندارم فقط همین بازی دهنمو صاف کرده لطفا راهنمایی کنید چه کنم مشکلم حل شه ممنون:x تا با هم بریم تو شهر دنبال جرم و جنایت:d

jupiter_omb

کاربر سایت
Feb 20, 2011
35
نام
امید
دوستان gta باز کمک:((
اقا من اپدیت 1.06 ریختم ولی بازم وقتی میخوام برم توی انلاین میگه سرورهای R* در دسترس نیستن سیو غیرفعال میکنه و کاراکترم سیو نمیکنه من توی هیچ بازی این مشکل ندارم مثل fifa14 nba2k14 ac:iv , reman ,............. حتی لگ هم ندارم فقط همین بازی دهنمو صاف کرده لطفا راهنمایی کنید چه کنم مشکلم حل شه ممنون:x تا با هم بریم تو شهر دنبال جرم و جنایت:d

آپدیت به این چیزایی که گفتی ربطی نداره ... مشکل از اینترنتت میتونه باشه
با ISP ـت چک کن پورتی رو نبسته باشن !

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
آپدیت به این چیزایی که گفتی ربطی نداره ... مشکل از اینترنتت میتونه باشه
با ISP ـت چک کن پورتی رو نبسته باشن !
دادا دمت گرم بلاخره یکی پیدا شد جواب بده حالا چه پورتی هست چون من بانت مخابرات سایتایی که تو امریکا هم بسته شدن باز می کنم :d
حالا یکم بیشتر توضیح میدی الان زنگ بزنم پشتیبانی فقط روی دور تند حالشونو نگیرم لااقل یه چیزی در مورد این پورت بگم چون اونا که بگم gta فکر میکنن دارم فحش میدم:d

arashdehgan

کاربر سایت
Apr 6, 2012
25
سلام
من تو گروهتون هستم ID:ma4kerim
ولی به هرکس درخواست میدم که با هم بازی کنیم همه رد می کنن
من چندتا سوال دارم
1- اگه پلیسا منو بکشن ازم پول میگیرن؟
2- چطوری میشه بانک رو خالی کرد؟؟حتما باید مامورین بریم یا با با دوستان باید حمله کنیم؟؟مثل حمله با مغازه ها
3-میشه تو بازی یه نفر که ماشین خیلی گرونی داره رو بده به یکی دیگه از اعضا گروه تا ببره بفروشه؟ و بعد همین کارو برعکس انجام داد تا سریع پول در بیاریم؟؟یعنی بن نمیشیم؟
4-از کجا میشه تاتک دزدید؟؟ میشه رو نقشه دقیق نشون بدین؟
5- واسه سرقت حتما باید ماسک بزنیم؟؟اگه بدون ماسک انجام بدیم چی میشه؟
ببخشین که زیاد سوال پرسیدم...من تازه کارم

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
دادا دمت گرم بلاخره یکی پیدا شد جواب بده حالا چه پورتی هست چون من بانت مخابرات سایتایی که تو امریکا هم بسته شدن باز می کنم :d
حالا یکم بیشتر توضیح میدی الان زنگ بزنم پشتیبانی فقط روی دور تند حالشونو نگیرم لااقل یه چیزی در مورد این پورت بگم چون اونا که بگم gta فکر میکنن دارم فحش میدم:d
منم مشکل تو رو داشتم همه بازیا رو میتونستم بازی کنم الا این gta.هر چی داد زدم و فریادو هر چی اشک .انگار صدام میپیچید به خودم بر میگشت.یه نفرم تو این bazicenter منو راهنمایی نکرد تا آخر فهمیدم مشکل از isp هستش.الانم رفتم عوض کردم (تبدیلش کردم به مخابرات) مث شربت دارم بازی میکنم.در ضمن زنگم بزنی بعید میدونم بتونن حلش کنن اثن تو باغ نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر