Grand Theft Auto Online - Bazicenter Gang Crew | PSN

بهترین روز برای تجمع همگانی Crew ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
آقا بعد ریلیز سرور دیداس نشده احتمالا؟ :D همه ریختن تو

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
اقا من به رنک 4 رسیدم و 10000 دلار دارم
کی بازی گروهی شروع می کنیم؟؟

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
سلام به همه
id psn
Peyman24x

id rockstar:
Peyman24

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان با این آبدیت هم هنوز مشکل حذف شدن پلیرتون وجود داره(چون همین الان تست کردم)

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خسته شدم بس با این خارجی های زبون نفهم بازی کردم بچه ها پس کجا هستن یه قراری ساعاتی چیزی بذارید ...

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خداوکیلی این بازی هم آنلاینش و با دوستان بازی کردن لذتش رو دو چندان میکنه. خیلی از بچه ها هم هستن الآن اومدن کلی انتقاد کردن که بازی بهشون حال نداد. خب آخه ببینید، بازی ای که مثلا یه Team Death Match ـش باید 8 به 8 باشه که حال بده، حالا همه میخوان زود بازی کنن یا بازیکن کم میارن آخر 2 به 2 بازی میکنه.
حالا من میگم واقعا کسایی که پایه هستن (نه صرفا اینکه توی Crew عضو هستن چون عضو بودنشون که دلیلی برای بازی کردن نیست) بیان اعلام کنن ما هر روز یه ساعتایی رو مشخص میکنیم دیگه بالاخره 16 نفر رو میشه پر کرد با توجه به اینکه کلی مخاطب داره بازی. هم ماموریت میتونیم بریم هم تیمی بازی کنیم و خلاصه اصلا خیلی خیلی میچسبه در این صورت. کسایی هم میخوان بازی کنن همین PSN ID خودمو اد کنن من هر وقت آنلاین بشم ببینم افراد آنلاین زیادن هم انوایت میدیم بازی میکنیم دیگه.
سخت نگیرید در کل. لذت ببرید. از اول هم قرار نبوده که GTA Online عرضه شد راکستار بیاد از کلاهش برامون کفتر در بیاره. همه مشکلاتی که میگید داره درست میشه و چیزی که مشخصه اینه که این بازی تا سال ها قراره ساپورت شه. قراره به بزرگی مپ افزوده بشه روز به روز و کلی آیتم های جدید که فوق العادس. پس تقاضایی که ازتون دارم اینه که بیاید همگی با هم از این شاهکار لذت کافی رو ببریم که عمر ما هم همین یکی دو روزه و گیمی به این خوبی رو هم تا سال ها نخواهیم دید. پس اد کردن من هم یادتون نره دوستان.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستانی که واسه جوین شدن مشکل دارن این کارو انجام بدن حتما جوین میشه:
از داخل بازی رویه job انتخاب کنید بعد رویه join job و بعد از اون رویه میشن انتخاب کنید

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر