Grand Theft Auto Online - Bazicenter Gang Crew | PSN

بهترین روز برای تجمع همگانی Crew ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
join توی وبسایت. توی خود بازی که زیر صفر درصد شانس بازی هست.
آها. من با جوین شدن توی GTA Online اشتب گرفتم.فعلا که همه چی تعطیله بدجور. تنها چیزی که میتونید بازی کنید اینه که برید تو منوی GTA Online و تو بخش Solo وارد دنیای بازی شید. که اون هم همون اول بازی که کنترل شخصیت رو برعهده میگیرید یه باگه خیلی بیخود داره که هیچ کاری عملا نمیتونید بکنید. دکمه استارت منو هم که کار نمینه مثل اینکه اونجا! :D خلاصه 3-4 ساعت امروز وقتم گرفته شد اعصابم خورده خورده.

دوستان احتمال داره سرور ها شلوغ باشن ولی من فکر میکنم مولتی این بازی کلا هیلتر باشه . فکر کنم دست رسی به مولتی این بازی واسه ما مقدور نیست

عزیز من این چه حرفیه که میزنی. کل دنیا وضعشون همینه مشکل هم از خود راکستار هست. بخش ساپورت که ترکید بس ملت رفتن فحش دادن. سوشال کلاب هم دیگه بالا نمیاد! خدا رحم کنه میخواد چی بشه!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
دوستان احتمال داره سرور ها شلوغ باشن ولی من فکر میکنم مولتی این بازی کلا هیلتر باشه . فکر کنم دست رسی به مولتی این بازی واسه ما مقدور نیست
رو چه حساب باید هیلتر باشه؟
دیگه از بتل بدتر نیس که ...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دوستان من آپدیت رو دانلود و نصب کردم ولی سیوام خراب شد! چیکار کنم؟(هنوز بازی رو تموم نکرده بودم :( )

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آها. من با جوین شدن توی GTA Online اشتب گرفتم.فعلا که همه چی تعطیله بدجور. تنها چیزی که میتونید بازی کنید اینه که برید تو منوی GTA Online و تو بخش Solo وارد دنیای بازی شید. که اون هم همون اول بازی که کنترل شخصیت رو برعهده میگیرید یه باگه خیلی بیخود داره که هیچ کاری عملا نمیتونید بکنید. دکمه استارت منو هم که کار نمینه مثل اینکه اونجا! :biggrin1: خلاصه 3-4 ساعت امروز وقتم گرفته شد اعصابم خورده خورده.
Solo رو هم حتی واسه من بالا نمیاره.

البته طبیعی الان شاید 20 میلیون نفر همزمان میخوان وارد سرور شن...

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
باورم نمیشه دارم gta v online بازی میکنم!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
من هنوز نتونستم وصل بشم.
--------
اون دوستانی که از سال 2010 یا قبلتر عضو بازیسنتر بودن ، به رنک Lieutenant ارتقا پیدا کردن.

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
دوست عزیز فکر کنم اولین کسی که داره انلاین بازی میکنه منم :D ارتقا رنکی چیزی نمیدی؟تازه جزو ده نفر اولی بودم که تو دنیا بازی رو تموم کردم.راکستار بهم پیام داد:d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
منم عضو شدم
هر دوتا ID :
kia_palang
/////////////
فقط نمیتونم آپدیت رو نصب کنم .....3 بار امتحان کردم اما ارور میده

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
شدم رنک 4 :d

- - -ویرایش - - -

من وقتی این crew رو اکتیو میکنم نمیره تو ولی crew خودم موردی نداره :|

- - -ویرایش - - -

خب منم به این crew جوین شدم

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آها. من با جوین شدن توی GTA Online اشتب گرفتم.فعلا که همه چی تعطیله بدجور. تنها چیزی که میتونید بازی کنید اینه که برید تو منوی GTA Online و تو بخش Solo وارد دنیای بازی شید. که اون هم همون اول بازی که کنترل شخصیت رو برعهده میگیرید یه باگه خیلی بیخود داره که هیچ کاری عملا نمیتونید بکنید. دکمه استارت منو هم که کار نمینه مثل اینکه اونجا! :D خلاصه 3-4 ساعت امروز وقتم گرفته شد اعصابم خورده خورده.

اون باگ نیست ! کلاً GTA IV و Midnight Club فقط می شد به صورت Free Mode بازی کرد مثلاً وقتی تو Midnight می رفتین که Race بدین به سرور کانکت نمیشه یا مثلاً تو IV فقط Party mode رو میشه بازی کرد اگر بخواید یکی از Mode ها رو برید باز هم به سرور کانکت نمیشه و ارور میده ...

GTA V هم از همین قاعده پیروی می کنه :d اون بخش Invite Only یا Solo حکم همون Party Mode ـه IV رو داره یعنی میشه بازی کرد ( اولش هم کارکتر شما رو لود می کنه و وارد میشه ) فقط اولش به اجبار برای اینکه پول در بیارین باید یه Race بدین که این باید وصل شه به سرور ، در نتجیه ارور میده ... ولی تو IV و Midnight یه همچین چیز اجباری اولش نیست .

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
اون باگ نیست ! کلاً GTA IV و Midnight Club فقط می شد به صورت Free Mode بازی کرد مثلاً وقتی تو Midnight می رفتین که Race بدین به سرور کانکت نمیشه یا مثلاً تو IV فقط Party mode رو میشه بازی کرد اگر بخواید یکی از Mode ها رو برید باز هم به سرور کانکت نمیشه و ارور میده ...

GTA V هم از همین قاعده پیروی می کنه :d اون بخش Invite Only یا Solo حکم همون Party Mode ـه IV رو داره یعنی میشه بازی کرد ( اولش هم کارکتر شما رو لود می کنه و وارد میشه ) فقط اولش به اجبار برای اینکه پول در بیارین باید یه Race بدین که این باید وصل شه به سرور ، در نتجیه ارور میده ... ولی تو IV و Midnight یه همچین چیز اجباری اولش نیست .

آره. حالا باگ نه به خاطر وصل نشدن به سرور هیچ کاری نمیشد اونجا انجام بدیم دیگه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر