DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام بچه ها من تو یه ممو ریت گیر کردم بازی میگه برو توی استوپ ماشین پلیس منم رفتم ولی نمی دونم باید چی کار بکنم :-/:d

یکم بیشتر توضیح بده ببینم یادم میاد؟ ماموریت رو ازکی می گیری؟ کلا یکم توضیح بده

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام بچه ها من تو یه ممو ریت گیر کردم بازی میگه برو توی استوپ ماشین پلیس منم رفتم ولی نمی دونم باید چی کار بکنم :-/:d
باید LB بزنی و بری تو سیستم پلیس، و اسمی رو که توی قسمت Brief نوشته شده سرچ کنی و آدرس فرد مورد نظر رو بدست بیاری
فک کنم: Recorded Crimes > Search by Name

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
یکم بیشتر توضیح بده ببینم یادم میاد؟ ماموریت رو ازکی می گیری؟ کلا یکم توضیح بده

راستش دقیق نمیدونم مموریت از کی گرفتم
icon9.png

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

دمت گرم پسر گرفتم
icon10.png
icon14.png
:d

faramarz63

کاربر سایت
Aug 22, 2011
9
بالاخره اون مرحله رو رد کردم............ولی یه جا دیگه گیر کردم!!!!اونجایی که برای اولین بار میره کافی نت.....بعد باید بشینی پشت کامپیوتر,میگه E رو بزن تا بشینه من هر چی E میزنم نمیشینه چی کار باید بکنم؟؟؟؟کسی راه حلی واسش داره؟؟؟؟اصلا کسی با این مشکل مواجه شده؟؟؟؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بالاخره اون مرحله رو رد کردم............ولی یه جا دیگه گیر کردم!!!!اونجایی که برای اولین بار میره کافی نت.....بعد باید بشینی پشت کامپیوتر,میگه E رو بزن تا بشینه من هر چی E میزنم نمیشینه چی کار باید بکنم؟؟؟؟کسی راه حلی واسش داره؟؟؟؟اصلا کسی با این مشکل مواجه شده؟؟؟؟

دوست عزیز شما یوزر PC هستین، قطعا هیچ کدوم از یوزرای 360 همچین مشکلی نداشتن که بتونن کمکتون کنن
توی تاپیک مربوط به PC سوالتون رو بپرسین: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=19403

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
من تو بازي مشكل افت فريم دارم البته هميشه نه ولي اكثره جاها هستش البته بازي رو هم ريختم تو هارد... تو ذوق ميزنه ...كسي ميدونه مشكل از چيه؟:-/

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام من بازی GTA 4 رو خریدم، بازی که شروع میشه عکس دو تا شخصیت و سناریوی متفاوت میاد که میتونی انتخابشون کنی و باهاش بازی کنی. آیا این بازی نسخه اصلی هست یا اضافات که من گرفتم؟ اگه اصلی هست بهتره اول با کدوم شروع کنم؟ من که با چپی شروع کردم؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام من بازی GTA 4 رو خریدم، بازی که شروع میشه عکس دو تا شخصیت و سناریوی متفاوت میاد که میتونی انتخابشون کنی و باهاش بازی کنی. آیا این بازی نسخه اصلی هست یا اضافات که من گرفتم؟ اگه اصلی هست بهتره اول با کدوم شروع کنم؟ من که با چپی شروع کردم؟
دوست عزیز اون نسخه episodes from liberty city هست! مکمل بازی اصلی!ولی به نظر من از نسخه اصلی بهتره! ‌داستان 2تا شخصیت هم به بازی اصلی و به هم ربطی نداره! با هر کدوم بری یه چند تا مرحله مشترک داره که از زاویه دید هر کدوم نشون نشون میده! 2تاش هم خوبن!

• Like
Reactions: alex1680

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
دوست عزیز اون نسخه episodes from liberty city هست! مکمل بازی اصلی!ولی به نظر من از نسخه اصلی بهتره! ‌داستان 2تا شخصیت هم به بازی اصلی و به هم ربطی نداره! با هر کدوم بری یه چند تا مرحله مشترک داره که از زاویه دید هر کدوم نشون نشون میده! 2تاش هم خوبن!

به نظر شما بازی اصلی رو بعد از این نسخه بازی کنم مشکلی بوجود نمیاد؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
نه! چه مشکلی؟ داستانش جداست کاملآ !‌من خودمم اول این پک رو بازی کردم بعد بازی اصلی رو!
سلام.مرسی.

من Red Dead Redemtion رو اول بازی کردم واسه همین GTA کمی مذخرف بنظر میرسه :d . چون خیلی از باگهای GTA تو Red Dead رفع شده.درست میگم یا نه؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
کلا یه حسی که موقع بازی کردن نسخه ی فرعی بهت دست میده این هست که شهر خیلی ساکت و خلوته و یه حس بدی میده! اما تو GTA:IV وضعیت نرماله !

اگه بازی کنی میفهمی که دقیقآ چیه منظورم ...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام.مرسی. من Red Dead Redemtion رو اول بازی کردم واسه همین GTA کمی مذخرف بنظر میرسه :d . چون خیلی از باگهای GTA تو Red Dead رفع شده.درست میگم یا نه؟
red dead که من عاشقشم اصلآ مقایسش نکن با GTA البته gta هم دوست دارم!‌ولی اون یه چیز دیگست!‌کلآ rock star ترکونده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر