nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان!

من دارم از شدت زیادی سوالات میترکم! به ترتیب می پرسم خواهشا به ترتیب و مفصل جواب بدید!!!

1- من تقریبا 20% از بازی رو رفتم . مغازه هایی که تو سطح شهر اکتیو هستن بسیار کم هستن و فقط محدود میشن به غذا فروشی ها و اینطور چیزا!!!!

از مغازه های لباس، کلوپ ها ، استریپ کلوپ ها ، آرایشگاه ها، جاهایی که خالکوبی می کنن و .... نیست؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
این نسخه که انقدر از گستردگیش تعریف می کردن هیچ کدوم اینارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از مغازه هاییم که تابلو و این حرفا داره نمیشه واردش شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2- تا آخر بازی دوست د.ختر فقط همین میشل می مونه؟؟؟؟ یا بازم خود به خود پیدا میشه؟؟

3- چرا مغازه ی اسلحه فروشی فقط دو نوع سلاح داره؟؟؟ جلیقه ضد گلوله از کجا بیارم؟؟؟؟؟
برای بیشتر سوالات بهتره اینجا دنبال جواب نگردی !!
پیشنهاد میکنم خودت بازی کن تا جذابیتش از دست نره :-"

آرایشگاه و باشگاه و خالکوبی هم تو این نسخه نیست !

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سلام دوستان!

من دارم از شدت زیادی سوالات میترکم! به ترتیب می پرسم خواهشا به ترتیب و مفصل جواب بدید!!!

1- من تقریبا 20% از بازی رو رفتم . مغازه هایی که تو سطح شهر اکتیو هستن بسیار کم هستن و فقط محدود میشن به غذا فروشی ها و اینطور چیزا!!!!

از مغازه های لباس، کلوپ ها ، استریپ کلوپ ها ، آرایشگاه ها، جاهایی که خالکوبی می کنن و .... نیست؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
این نسخه که انقدر از گستردگیش تعریف می کردن هیچ کدوم اینارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2- تا آخر بازی دوست د.ختر فقط همین میشل می مونه؟؟؟؟ یا بازم خود به خود پیدا میشه؟؟

3- چرا مغازه ی اسلحه فروشی فقط دو نوع سلاح داره؟؟؟ جلیقه ضد گلوله از کجا بیارم؟؟؟؟؟

اوااااا ... خدا نکنه
عجیبه همه ی اونا تو بازی وجود دارن بازی بولینگ رو که همون اول با میشل رفتی دارت و بیلیارد هم هست به علاوه استریپ کلاب هم که تو بازی تو چن تا مرحله هم باید یه سر بزنی حتما
میتونی با دوستات هم با گوشی قرار بزاری که به یکی از اونجاها بری تریپ بامعرفتی و رفیق بازی دربیاری
آرایشگاه و خالکوبی هم اثری نیست در این بازی
جواب دوست دختر رو هم تو اسپویلر میدم اما بهتره نخونی و بازی رو ادامه بدی فقط همین که نه gfهای دیگه هم تور میکنی
میشل تو وسطهای بازی مامور پلیس از آب درمیاد و قضیه خیانت و اینا میشه
مغازه اسلحه هم فکر کنم کم کم آزاد میکرد جلیقه هم داشت اما ارزون نبود جا برا چونه زدن هم نداشت

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
تست هوش بچه ها، میخوام سوال تاریخی بپرسم :d

من یه ماشین رو بردم تعمیرگاه (همون Pay 'n' Spray) بعد نوشت که این ماشین توی خونه در دسترسه، یه همچین چیزی !
من چجوری میتونم دوباره اون ماشین رو بگیرم ؟ اصلا چجوری میتونم صاحب یه ماشین بشم که هر بخوام بتونم ازش استفاده کنم ؟

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من چجوری میتونم دوباره اون ماشین رو بگیرم ؟ اصلا چجوری میتونم صاحب یه ماشین بشم که هر بخوام بتونم ازش استفاده کنم ؟

با Cheat ! البته . . . نمی دونم ماشینی رو که می خواین داخل لیست Cheat ها هست یا نه . . . فکر کنم باشه .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تست هوش بچه ها، میخوام سوال تاریخی بپرسم :d

من یه ماشین رو بردم تعمیرگاه (همون Pay 'n' Spray) بعد نوشت که این ماشین توی خونه در دسترسه، یه همچین چیزی !

ماشینی که صاحبشی دم خونت پارک شده ...

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
با Cheat ! البته . . . نمی دونم ماشینی رو که می خواین داخل لیست Cheat ها هست یا نه . . . فکر کنم باشه .
چیت باز نیستم ! :d چجوریه این چیت ؟ مشکلی تو روند بازی و سیو بازی درست نمیکنه ؟
ماشینی که صاحبشی دم خونت پارک شده ...
میدونی ؟ مشکل اینه که چجوری میتونم صاحب یه ماشین بشم ؟
من یه ماشین گرفتم و اونو بردم تعمیرگاه، بعدش نوشت که این ماشین مال تو ـه
بعد اونو تو خیابون نابودش کردم، و سوار یه ماشین دیگه شدم و رفتم خونه سیو کردم، بعد که اومدم بیرون، همین ماشینی که باهاش اومده بودم خونه دم در پارک شده بود، ولی ظاهرا نمیشه مالک یه ماشین بود !

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
چیت باز نیستم ! چجوریه این چیت ؟ مشکلی تو روند بازی و سیو بازی درست نمیکنه ؟
میدونی ؟ مشکل اینه که چجوری میتونم صاحب یه ماشین بشم ؟
من یه ماشین گرفتم و اونو بردم تعمیرگاه، بعدش نوشت که این ماشین مال تو ـه
بعد اونو تو خیابون نابودش کردم، و سوار یه ماشین دیگه شدم و رفتم خونه سیو کردم، بعد که اومدم بیرون، همین ماشینی که باهاش اومده بودم خونه دم در پارک شده بود، ولی ظاهرا نمیشه مالک یه ماشین بود !
نه مشکلی بوجود نمیاد از همون سایت cheatcc.com میتونی پیدا کنی راحت
اگه نابودش کردی که دیگه رفته که رفته:d!!ممکنه پارکم کنی بیای ببینی نیست...ولی می خوای از ماشین پیاده شی Y ٌ نگه داری ماشینو خاموش میکنه دیگه برگردی ماشینت سر جاشه!البته همیشه ام اینجوری نیست!!

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
سلام دوستان!

من که یه لامبر گینی گذاشتم دم در دو دقیقه رفتم سیو کنم برگشتم دیدم زدن تو گوشش
icon8.png

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
چیت باز نیستم ! :d چجوریه این چیت ؟ مشکلی تو روند بازی و سیو بازی درست نمیکنه ؟

نه . . . فقط یکی دو تا از آچیومنت ها هست که اگه Cheat بزنی Block میشن . . . و آچیومنت به دست نمیاد . . . ( نه برای همیشه . . . ! ، بری بیرون بیای درست میشه )
اگه بازی رو تموم کردی تازه Cheat هم حال می ده . . .

یک سری شماره موبایل هست که وارد می کنی تو موبایلتون . . . و دکمه Call رو میزنی و Cheat سیو میشه تو موبایل و هر وقت خواستی می تونی استفاده کنی .
Cheat ها هم زیادن " Health رو پر می کنه ، اصلحه میده ، ماشین ، موتور ، هیلیکوپتر . . . .

• Like
Reactions: Karchect

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
اق این کدای تقلبش چجوریه؟؟*
چطوری شماره بگیرم با ایکس باکس؟؟

توضیح دادم تو پست قبلی دیگه . . . !
با ایکس باکس که نمیشه شماره گرفت ، شما باید وارد بازی بشید و وقتی که بازی Load شد موبایل رو در بیارد و بعد میشه شماره گرفت . و در لیست پایین شماره ها هست که هر کدوم یه کاری انجام میدن . و برای مثال " وقتی شما Cheat مثلا ، ماشین رو زدید . . . در موبایلتون Save میشه . دیگه نمی خواد شماره بگیرید همون جا چند تا گزینه میرید پایین نوشته " Cheat " . وارد میشی اسم ماشینه نوشته خودش . ( یا هر وسیله ی دیگه ای )

لیست Cheat ها .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من پایان gta iv اخر نتونستم برم مرحله اخر قبلش پول انتخاب نکردم اون یکی انتخاب کردم مرحله اخر... نتونستم خیلی تلاش شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر