Gran Turismo

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به همه توصیه میکنم این ویدیو که آریا گذاشته رو ببینید، من عکس های GT PSP رو دیده بودم اصلا فکر نمیکردم همچین گرافیکی داشته باشه، ولی تو ویدیو زمین تا آسمون با عکس ها فرق داره!

در ضمن بازی در 60fps اجرا میشه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من این ویدیو رو قبلا دیده بودم.اما هنوز تو شوکم اخه چه جوری تونستن چنین گرافیکی رو چه روی PSP و حتی GT5 در PS3 اجرا کنن.واقعا تو شوکم:eek:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آقا با اجازه من یه توضیحی بدم این بازی یه بازی خوب هست نه عالی.چون از تمام قدرت psp استفاده کرده و به اینجا رسیده در صورتی که تا پارسال سونی اجازه استفاده بیش از 3/2 قدرت psp رو به هیچ بازی غیر از 2 تا از بازیا نداده بود در صورتی که این بازی الان اجازه استفاده از تمام قدرت psp رو داره.به نظر من شاهکار بازی midnight club 3 بود که در سال 2004-2005 به بازار اومد و اون موقع بازیها اجازه استفاده فقط 3/1 از قدرت psp رو داشتن در صورتی که این midnight با استفاده از همین مقدار یه بازی توپ ساخت اونم زمانی که هنوز بازی ساختن برای psp در مراحل اولیه بود و به قدرت سخت افزاری اون آشنا نبودن

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
آقا با اجازه من یه توضیحی بدم این بازی یه بازی خوب هست نه عالی.چون از تمام قدرت psp استفاده کرده و به اینجا رسیده در صورتی که تا پارسال سونی اجازه استفاده بیش از 3/2 قدرت psp رو به هیچ بازی غیر از 2 تا از بازیا نداده بود در صورتی که این بازی الان اجازه استفاده از تمام قدرت psp رو داره.به نظر من شاهکار بازی midnight club 3 بود که در سال 2004-2005 به بازار اومد و اون موقع بازیها اجازه استفاده فقط 3/1 از قدرت psp رو داشتن در صورتی که این midnight با استفاده از همین مقدار یه بازی توپ ساخت اونم زمانی که هنوز بازی ساختن برای psp در مراحل اولیه بود و به قدرت سخت افزاری اون آشنا نبودن
اینو از کجا آوردی ..... چه منبعی اعلام کرده د اوایل از 1/3 قدرت PSP استفاده می شده و الان 3/3 از قدرت PSP داره استفاده می شه

من فقط می خوام یه منبعی ... یه چیزی ... ؟!!;)

--------------------------------------------------------------------------------------
مهدی جان توی کنفرانس اعلام کردن 800 تا ! :biggrin1:
اگه اشتباه نکنم گفت میتونین بعضی ماشینها رو با دوستان خودتون share کنین (چون بدست آوردن حتی نصف این تعداد ماشین هم کار حضرت فیله :biggrin1:)

اگه بشه Share کرد خیلی خوب می شه :)

(چون بدست آوردن حتی نصف این تعداد ماشین هم کار حضرت فیله :biggrin1:)
این مورد مهمترین نکته است چون توی این بازی برای تمام صلایق اتومبیل رانی و عشق ماشین از انواع مختلف ماشین موجود هست

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اینو از کجا آوردی ..... چه منبعی اعلام کرده د اوایل از 1/3 قدرت PSP استفاده می شده و الان 3/3 از قدرت PSP داره استفاده می شه

من فقط می خوام یه منبعی ... یه چیزی ... ؟!!;)

دوست من الان منبع رو یادم نیست اما تو سایت خود سونی بگردی پیدا میکنی.دوما شما بازی godof war رو cso بکن بعد بریز تو psp میبینی به علت این که فشرده شده وسنگین تر تو بازی در بعضی موارد پرش داره.همچنین resistance سوما شما به گرافیک دسترسی ندارید اما میتونی cpu رو بالا پایین بکنی cpu رو روی 222 بزار میبینی که تو فیلم های god of war پرش داره. اما برای بازیهای قدیمی مثل midnight club 3 وفیفا 2005 و ... تا 2007 بزار رو 166 بازم به راحتی اجرا میشه چهارما در توضیح یکی از فریمور ها بود فکر کنم 3 که در تغییرات این فریمور با قبلی ها نوشته بود که اتوماتیک cpu روی 222 و بالاتر میره که در قبلیها بالاتر از 222 نمیرفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر