Gran Turismo

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

اين بازي اولين UMD بود كه من با تبليغات PSP ميديدم و براي من بهترين بازي اين كنسول به حساب مياد. مدت ها بود خبر قطعي از اين بازي به گوش نميرسيد تا اينكه به تازگي اعلام كردن Gran Turismo Mobile چند وقت زودتر از عرضه Gran Turismo 5 كنسول PS3 براي PSP راهي بازار خواهد شد و شواهد نشان ميدهد ممكن است بين اين دو بازي هماهنگي وجود داشته باشد.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
مدت ها از پست اول این تاپیک میگذره و بلاخره داریم به روزهای عرضه این بازی نزدیک میشیم و اولین تصاویر بازی هم منتشر شدن:

gtpsp15.jpg

gtpsp11.jpg

gtpsp10.jpg

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
واقعا PSP امسال با همچین بازی هایی میترکونه مخصوصا GT که یکی از مهمترین عناوین این کنسول دستی ـه!
راستی مد WRC هم تو این بازی هست دیگه؟

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
با داشتن 800 ماشین و 53 جاده واقعا بازی عظیمی برای PSP ‍ه
تا عرضه GT5، گزینه خوبی برای طرفداراست
حالا واقعا 800 تا ماشین و 53 تا جاده داره!!!اون هم با این گرافیک{البته به نظر من هیچوقت نمیشه از عکس یه بازی psp فهمید بازی گرافیکش خوبه یا نه,حتی اگه از محیط بازی باشه(و این یک نظر شخصی است)}.حالا این همه ماشین و جاده و به قول بچه ها گرافیک توی 1.8 گیگ{umd}جا میشه؟؟؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
حالا واقعا 800 تا ماشین و 53 تا جاده داره!!!اون هم با این گرافیک{البته به نظر من هیچوقت نمیشه از عکس یه بازی psp فهمید بازی گرافیکش خوبه یا نه,حتی اگه از محیط بازی باشه(و این یک نظر شخصی است)}.حالا این همه ماشین و جاده و به قول بچه ها گرافیک توی 1.8 گیگ{umd}جا میشه؟؟؟
شوخی نداره که :D داره دیگه!
حتما جا میشه که همچین چیزی ساختن دیگه . :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
فکر کنم 80 تا ماشین باشه نه 800 تا
مهدی جان توی کنفرانس اعلام کردن 800 تا ! :D
اگه اشتباه نکنم گفت میتونین بعضی ماشینها رو با دوستان خودتون share کنین (چون بدست آوردن حتی نصف این تعداد ماشین هم کار حضرت فیله :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر