Gran Turismo

shock

کاربر سایت
Oct 14, 2009
38
با احترام به نظر بقيه دوستان به نظر من بازي قابل قبولي بود
من حدس ميزنم چون در بازي gran turismo هيجان زيادي وجود نداره نظرشون اينه و گرنه در موارد ديگري چون تنوع ماشينها و گرافيك خيلي خوبي كه داره مثل جزييات ماشين ها و هندلينگ ماشين ها به خوبي شبيه سازي شده است.
;););););););););););)
من وقتي dirt بازي ميكردم بيشتر لذت ميبردم با وجودي كه اصلن گرافيك خوبي نداشت ولي هيجان داشت ولي از gran turismo هم خيلي خوشم اومد و هنوز از روي psp پاكش نكردم...

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
با احترام به نظر بقيه دوستان به نظر من بازي قابل قبولي بود
من حدس ميزنم چون در بازي gran turismo هيجان زيادي وجود نداره نظرشون اينه و گرنه در موارد ديگري چون تنوع ماشينها و گرافيك خيلي خوبي كه داره مثل جزييات ماشين ها و هندلينگ ماشين ها به خوبي شبيه سازي شده است.
;););););););););););)
من وقتي dirt بازي ميكردم بيشتر لذت ميبردم با وجودي كه اصلن گرافيك خوبي نداشت ولي هيجان داشت ولي از gran turismo هم خيلي خوشم اومد و هنوز از روي psp پاكش نكردم...

بله دقيقا همينجوريه
عزيز من همه گيم رو بخاطر هيجانش بازي ميكنند
GT واقعا از نظر گرافي و گيم پلي خيلي شاخه ولي چون با هر ماشيني ميتوني هر ريس رو كه دلت خواست بازي كنه خيلي چرتش كرده

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آیا granturismo از حد اکثر قدرت psp استفاده کرده و یا فقط یه شایعه ؟

یه نکته جالب.تو بازیهای سنگین مثل god of war اگه cpu رو زیر 222 بیارید بازی میپره.اما تو این بازی با 100 هم بازی راحت اجرا میشه و پایین تر از اون میپره.نمیدونم قضیه چیه؟:cheesygri

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه نکته جالب.تو بازیهای سنگین مثل god of war اگه cpu رو زیر 222 بیارید بازی میپره.اما تو این بازی با 100 هم بازی راحت اجرا میشه و پایین تر از اون میپره.نمیدونم قضیه چیه؟:cheesygri
قضه به کد نویسیش بر میگرده؛ اگه بد کد بنویسی (یا بد port کنی) بازی به framerateه خودش وابسته میشه و وقتی سرعت CPU کم و زیاد بشه پرش رخ میده.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
قضه به کد نویسیش بر میگرده؛ اگه بد کد بنویسی (یا بد port کنی) بازی به framerateه خودش وابسته میشه و وقتی سرعت CPU کم و زیاد بشه پرش رخ میده.

خوب نمیشد از این بیکار موندن cpu یه استفاده ای میکردن؟اون طوری با ابر بازی مواجه بودیم .من احساس میکنم هنوز هیچ شرکت بازی سازی ای به تمام قدرت سخت افزاری psp پی نبرده.

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
به نظر من كه بازي خيلي خوبيه،همراه با گرافيك بسيار خوب و مدل سازي واقع گرايانه ماشين ها.
باز كردن و خريدن ماشينها به شما رقبت ادامه بازي رو مي ده،در ضمن يادتون نره اين بازي يه بازي شبيه سازيه و بايدم همينطور باشه.انتظار ندارين كه همه ماشيناش مثل need for speed مثل جت حركت كنن.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
گرافیک بازی خیلی عالی هست....نمیدونم چطور با shift مقایسه اش میکنید....شیفت هم خوب بود ولی این خیلی امکانتش بیشتره....در کل بعد از مدت ها یه ریسینگ خوب رو psp بازی کردیم:biggrin1:

sina-h

کاربر سایت
Jan 4, 2007
37
سلام میگم کسی‌ نمیدونه چجوری می‌شه تمام ماشینا رو دید برای خریدن (یعنی‌ غیر از این حالت random که داره)

چون من بازی رو فقط برای آزاد کردن ماشینها تو GT5 بازی می‌کنم

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
لطفا کمکم کنید
ورژن پی اس پی من 5.03 Gen-c هستش
وقتی میرم تو باری آرم شرکت سازنده میاد و توی صفحه ی سیاهی که در مورد Autosave
اخطار داده می مونه ...
نیم ساعت هم گذاشتم ... چیزی نشد... و در ضمن پی اس پی هم هنگ نمیکنه