GRAN TURISMO 5-CUP

آیا موافق بودن دمیج مکانیکی در مسابقات هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    48

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
واقعا به نکته ظریفی اشارـه کردی:d.منم هرچی فکر کردم دلیلش رو نفهمیدم:d

اون کسانی که رای دادن ولی هنوز اسمشون ثبت نشده مثل من برای این رای دادن که تکلیف کار معلوم بشه.ولی هنوز آمادگی لازم رو برای مسابقه پیدا نکردند.به همین سادگی...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من هم هستم . RainyGamer
یک خواهشی هم ازت دارم ، Room رو خودت نزن و بزار یک نفر مثل آرش ( Astiak ) بزنه که نت خوبی داره . آدم مقرراتی هم هستش .

• Like
Reactions: u.s.a

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا این پچ جدیده که اومده چند مگ هست ؟ من شنیدم 200 تایی روش اومده , با این حساب طرفای 800 تا واس پیاده شیم دیگه ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,139
نام
حسین
من هم هستم . RainyGamer
یک خواهشی هم ازت دارم ، Room رو خودت نزن و بزار یک نفر مثل آرش ( Astiak ) بزنه که نت خوبی داره . آدم مقرراتی هم هستش .
به به.اگر تو نمیومدی که اصلا خودم هم عمرا شرکت نمیکردم:d
راستش آرش که اصلا شرکت نمیکنه.اون با کیلزون 3 روزگار سپری میکنه.:dبعدش هم من نتم خوبه.نمیدونم تو چرا مشکل داری باهاش:dسرعت دانلود 60 هست.و پینگم 160.چشه بدبخت:d

راستی مگه آرش اصلا میاد؟پرسیدی ازش؟
آقا این پچ جدیده که اومده چند مگ هست ؟ من شنیدم 200 تایی روش اومده , با این حساب طرفای 800 تا واس پیاده شیم دیگه
نخیر.این پچ جدید 300 مگ هست:dتقریبا 1 گیگ باید دانلود کنی.:d

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
به به.اگر تو نمیومدی که اصلا خودم هم عمرا شرکت نمیکردم:d
راستش آرش که اصلا شرکت نمیکنه.اون با کیلزون 3 روزگار سپری میکنه.:dبعدش هم من نتم خوبه.نمیدونم تو چرا مشکل داری باهاش:dسرعت دانلود 60 هست.و پینگم 160.چشه بدبخت:d

راستی مگه آرش اصلا میاد؟پرسیدی ازش؟
[

اصلا ربطی به سرعت نداره ، دانلود خود من هم طرفای 70 هستش و پینگ هم پایین 300 ! مسئله سر ISP ها هستش که ظاهرا مال من با اکثر بچه ها مشکل داره ! اون روز هم که دیدیم ISP ِ تو با ISP ِ میثم مشکل داشت !

فکر نمی کنم اصلا دیگه با من حرف بزنه ، خودت بهش بگو بیاد تو تاپیک !

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
بچه ها من psn id دادم ولی کسی ادم نمیکنه چرا ؟ بخوام باهاتون بازی کنم باید چیکار کنم من کپی نکردم که بخوام انلاین بازی کنم ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,139
نام
حسین
آقا چیکار کنم PS3 وصل نمیشه به PSN ! تست که میگیرم ، Internet Connection رو Succeeded میزنه ولی PSN رو Failed میده !
امیرجان برای من هم همینجوری شدـه:(:((تا دیشب داشتم بازی میکردم.از ساعت 2 دیشب،این مشکل رو پیدا کردم.نمیدونم چشه:(
:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
آقا چیکار کنم PS3 وصل نمیشه به PSN ! تست که میگیرم ، Internet Connection رو Succeeded میزنه ولی PSN رو Failed میده !

خب چرا می زنی ؟ :d این مشکل رو بعد از آپدیت 3.56 پیدا کردی ؟ یا کلا این مشکل رو داری ؟
وقتی sign in رو می زنی ارور اون چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر