GRAN TURISMO 5-CUP

آیا موافق بودن دمیج مکانیکی در مسابقات هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    48

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991

باز هم میگم،کسی بخواد از این کارا بکنه،سریعا کنار گذاشته میشه.شخصا هم تمام مسابقات رو میبینم که کسی حوس زرنگ بازی نکنه.
به نظر من اگه همون دمیج میکانیکی رو فعال کنی بهتره. برای اینکه مجبور بشن از این کارا نکنن(خودمو میگم)!

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
psn = smjbj

2 نکته...

1. خیلی خوبه تنوع ماشین ها زیاد باشه و از ماشین های اسب بخار پایین هم استفاده شه.. مسه Samba Bus مثلا

2.در مورد
تنه زدن و اینا بعضی وقتا ممکنه لگ باشه با خارجیا که بازی میکنی معمولا اینطوریه از 10 متری میخوری به طرف..
البته تا به حال با کسی از ایران بازی نکردم ببینم لگ هست یا نه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
به نظر من اگه همون دمیج میکانیکی رو فعال کنی بهتره. برای اینکه مجبور بشن از این کارا نکنن(خودمو میگم)!
باید کلی رو این موضوع فکر بشه.همینجوری نمیشه تصمیم گرفت.چون هستن کسانی که قصد بازی ندارن،و میان شرکت میکنن،فقط مسخرـه بازی در میارن و دیگران رو اذیت میکنن.

1. خیلی خوبه تنوع ماشین ها زیاد باشه و از ماشین های اسب بخار پایین هم استفاده شه.. مسه Samba Bus مثلا

2.در مورد
تنه زدن و اینا بعضی وقتا ممکنه لگ باشه با خارجیا که بازی میکنی معمولا اینطوریه از 10 متری میخوری به طرف..
البته تا به حال با کسی از ایران بازی نکردم ببینم لگ هست یا نه
حتما دوست عزیز.خودم از ماشینها ضعیف خیلی خوشم میاد.
در مورد نکته دوم هم،بازم میگم،تا اونجایی که بتونم،سعی و تلاش میکنم که حق کسی خوردـه نشه.در مورد بازی با ایرانیها هم با امیرحسین که کاربر همین سایت هست بازی میکردم،خیلی خیلی کم لگ داشتیم.

البته شما نگران نباش:dچون از همین الان معلومه شما قهرمان هستید:|کارت درسته ها:d

آخرین ویرایش:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
باید کلی رو این موضوع فکر بشه.همینجوری نمیشه تصمیم گرفت.چون هستن کسانی که قصد بازی ندارن،و میان شرکت میکنن،فقط مسخرـه بازی در میارن و دیگران رو اذیت میکنن.
حتما دوست عزیز.خودم از ماشینها ضعیف خیلی خوشم میاد.
در مورد نکته دوم هم،بازم میگم،تا اونجایی که بتونم،سعی و تلاش میکنم که حق کسی خوردـه نشه.در مورد بازی با ایرانیها هم با امیرحسین که کاربر همین سایت هست بازی میکردم،خیلی خیلی کم لگ داشتیم.

البته شما نگران نباش:dچون از همین الان معلومه شما قهرمان هستید:|کارت درسته ها:d
نه اقا من هنوز لایسنس هام رو هم کامل نگرفتم... :dشما استادی

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم هستم PSN ID: NICEPOP
فقط در مورد زمانش بین ساعت 8 تا 10 شب باشه بهتره
در مورد انتخاب زمینها هم اگر بشه چندتارو پیشنهاد کنید بصورت رای گیری بعد اونهای که رای بیشتری اورد را انتخاب کنید

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
خوب دوستان،از آریا خواهش کردم نظر سنجی رو اضافه کنه و ایشون هم لطف کردن و این کارو کردن.لطفا رای بدید که در مسابقات موافق دمیج مکانیکی هستین یا نه.فقط قبل از اینکه جواب بدید خوب فکر کنید.یعنی ممکنه یه لحظه کنترل ماشین از دستتون خارج بشه،و بخورید به دیوار،و دیگه کارتون تموم شدـه هست.خوب فکر کنید و بعد رای بدید.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
وقتی نتیجه نظر سنجی رو دیدم،حدس زدم که خیلی از دوستان منظور نظر سنجی رو درست متوجه نشده باشن.

دوستان دقت کنید،منظور از دمیج مکانیکی این هست که مثلا اگر ماشین شما برخوردی با دیوار یا ماشین رقیب داشته باشه،مثلا موتور خسارت میبینه.یا ماشین خوب نمیپیچه.منظور دمیج ظاهری نیست.یعنی خسارتی که رو عملکرد ماشین تاثیر میزاره.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991

دوستان دقت کنید،منظور از دمیج مکانیکی این هست که مثلا اگر ماشین شما برخوردی با دیوار یا ماشین رقیب داشته باشه،مثلا موتور خسارت میبینه.یا ماشین خوب نمیپیچه.منظور دمیج ظاهری نیست.یعنی خسارتی که رو عملکرد ماشین تاثیر میزاره.
خوب خیلی خوبه. همون چیزیه که فکرمیکردم. اگه فعال نکنی من یکی اگه لازم باشه به هر روشی که بشه حریف رو از سر راه بر میدارم:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
PSN ID : SC-sahand

پیست high speed ring هم خوبه !
البته فکر کنم بعضی از دوستان برخورد ها رو منظور رو اشتباه گرفتن
یه موقع هست شما داری تن به تن حریف می ری و سر پیچ همزمان با هم میپیچید و میخورید به همدیگه ! ولی یه موفع هست شما دومی حریف داره پیچ کله چکشی تاپگیر رو رد میکنه میزنی بهش بعد به راحتی می پیچی میری ! فرق داره !

• Like
Reactions: u.s.a

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
خوب دوستان،از آریا خواهش کردم نظر سنجی رو اضافه کنه و ایشون هم لطف کردن و این کارو کردن.لطفا رای بدید که در مسابقات موافق دمیج مکانیکی هستین یا نه.فقط قبل از اینکه جواب بدید خوب فکر کنید.یعنی ممکنه یه لحظه کنترل ماشین از دستتون خارج بشه،و بخورید به دیوار،و دیگه کارتون تموم شدـه هست.خوب فکر کنید و بعد رای بدید.
Oops , این که خوبه من موافقم رای هم دادم بهش :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
PSN ID : SC-sahand

پیست high speed ring هم خوبه !
البته فکر کنم بعضی از دوستان برخورد ها رو منظور رو اشتباه گرفتن
یه موقع هست شما داری تن به تن حریف می ری و سر پیچ همزمان با هم میپیچید و میخورید به همدیگه ! ولی یه موفع هست شما دومی حریف داره پیچ کله چکشی تاپگیر رو رد میکنه میزنی بهش بعد به راحتی می پیچی میری ! فرق داره !
ممنونم سهند جان که تونستی به خوبی این موضوع رو توضیح بدی.

خدا رو شکر استقبال خوبی دارـه صورت میگیرـه.آپدیت جدید هم اومد.همگی برید آپدیت کنید.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر