God Of War III | Trophies Guide

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
مشکل اينجاس اصلاً هيچجای دنيا تو تروفی گايد نميبينی راهنمای Boss بزارن راهنمای Boss جاش تو راهنمای قدم به قدمه!!!!

الان boss های بازی چه دشواری دارن؟؟؟؟؟ يه عقرب داره که بايد پاهاشو بزنی نهايت استراتژی يکيم هيديز که فقط بايد دفاع کنی و با تير و کمون بزنيش از دور!
یکیم باس آخره که چ.ن بازی نکردی نمیگم بهت!

اگه چیزیم میخواید زود بگید که فردا ساعت 8 باید برم فرودگاه
صدرا سخت نگیر !!! این تروفی گاید به نظر من کامل هست ! اگر کسی مشکل داره و ... از خودشه .
فرق گیم گاید و تروفی گاید بچه 6 ساله میفهمه . اینم همون حکایت فروش دستگاته !!! باید به هر حال بعضی ها بگن ما هستیم !!! دم عید از بچه بازی دست بردار امید وارم سال جدید اساس فکری به حاله اخلاقت بکنی :-"

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
مشکل اينجاس اصلاً هيچجای دنيا تو تروفی گايد نميبينی راهنمای Boss بزارن راهنمای Boss جاش تو راهنمای قدم به قدمه!!!!

الان boss های بازی چه دشواری دارن؟؟؟؟؟ يه عقرب داره که بايد پاهاشو بزنی نهايت استراتژی يکيم هيديز که فقط بايد دفاع کنی و با تير و کمون بزنيش از دور!
یکیم باس آخره که چ.ن بازی نکردی نمیگم بهت!
اتفاقا چون بازی رو گرفتم اومدم تو تاپیک Guide وگرنه چرا قبلش نیومده بودم .
همون 2 3 خط استراتژی کشتن Boss میشه Trophy Guide ! چرا متوجه نمیشی . الان کشتن مثلا هرکول یه Trophy ، درست ؟! Guide هم به معنای راهنماست . َTrophy Guide پس میشه راهنمای کشتن هرکول ! که من اینجا چیزی جز لینک نمیبینم . اینجا راهنمای گرفتن Trophy هاست نه راهنمای قدم به قدم مثلا Metal Gear Solid 4 ! هر کدوم از Boss ها تروفی دارن که شما موظفی نحوره کشتن اونا که منجر به گرفتن تروفی میشه رو توضیح بدی . دیگه نمیدونم چجوری بهت توضیح بدم !
اینم از راهنمایش شماست دیگه ! :

eye candy

همه gorgon eye ها را پيدا کنيد!راهنما

Feather Plucker

همه پر های ققنوس را پيدا کنيد! راهنما

Are you horny to win?

همه شاخ های ميناتور را پيدا کنيد! راهنما

بله !! چه Trophies Guide !! فقط جسارت ِ عذر میخوام واسه این تروفی بالایی ، راهنما لینک به IGN نشده ، منم فقط از طریق Guide شما میتونم برم تو سایت IGN ! لینکش کن بی زحمت !

شما حتی نخواستی یکم سلیقه به خرج بدی ، مثلا Platinum و Gold و Silver و Bronze رو رنگ خودشون بکنی ، وسط قرار بدی ، به ترتیب بزاری ! حتی نخئواستی مثلا عکس مدال Bronze رو بقل تروفی ها بزاری . هی خواستم ریز نشم تو Guide ات ولی خودت نزاشتی . یه نمونه برات میارم . نمیدونم دیگه چی میخوای بگی !
این تروفی رو دز نظر بگیر :

Amazed
مرحله Labirynth رو بدون مردن رد کنید.
از جایی که سازنده این مکان رو میبنید تا نحات پاندورا از اون ظرف آب!

این که دیگه قدم به قدم نیست !! این کوتاه ترین و مختصرترین توضیحیه که من واهس این Trophy پیدا کردم :
Play through the entire game on Easy mode. Save directly before the Labyrinth stage. DO NOT save over that save file, just let the auto-save if you are in desperate need of saving. Proceed trying to complete the labyrinth area without dying or failing. Pay extra careful attention to jumps.

شما حتی نخواستی به خودت زحمت بدی بری اینترنت رو بگردی و دو خط ترجمه کنی بعد انتظار داری من هیچی نگم . حاظر نیستی قبول کنی که این Guide ات سر تا پا مشکل داره اون وقت میای اونجوری زننده صحبت میکنی .

GOW III Trophy Guide

ببین !! بزرگش کردم . اینم یه فروم خارجی و انگلیسی زبان . خیلی بزرگ بالاش نوشته Trophy Guide ! توضیح راجع به Trophy ها رو دقت کن . پس انقدر Game Guide و Trophy Guide نکن ! این آقا با اینکه بازدید کننده هاشون همه به زبان انگلیسی مسلط هستند ، با اینکه مثل ما مشکل Streaming و اینترنت ندارند باز هم کاری که شما کردی رو نکرده .
کسی نمیگه شما بیا انقدر توضیح بده ، ولی حداقل وقتی Guide ات به معنای واقعی کلمه افتضاح ِ و یکی میاد انتقاد میکنه سعی کن همونجوری که اون بهت احترام میزاره تو هم بهش احترام بزاری !

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
بسه اینقدر بحث نکنید. هر جا میرم میبینم دارن بحث میکنن تو بازی سنتر. مثلا نزدیک عید هست . هرچی بدی بوده بزارید کنار.;) این مشکل هم حل میشه به زودی البته اگه مشکلی باشه.اینقدر که جای بحث نداره. تاپیک trophy guide تبدیل شده به جر و بحث.:biggrin1:صحبتی هم دارید تو پروفایل هاتون بکنید و انتقاد کنید .اگر چند نفر دیگه هم انتقاد کنند معلومه که این تاپیک مشکل داره ولی اگه اکثرا راضی باشند دیگه مشکلی نیست که. این guide برای کاربرای بازی سنتر نوشته شده و اون ها باید راضی باشند و بگویند خوبه یا بده.

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
در مورد سلیقه و ترو تمیز بودن آرش حق داری اما نحوه رفتارت اصلا درست نیست . لحن دوستانه صحبت کن یکم احترام بزار !

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
صدرا جان کارت فوق العاده بود و بی نقص ....
یک دنیا از زحمتی که کشیدی ممنونم ...
دیگه از این بهتر نیمیشد ....:love:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
اتفاقا چون بازی رو گرفتم اومدم تو تاپیک Guide وگرنه چرا قبلش نیومده بودم .
همون 2 3 خط استراتژی کشتن Boss میشه Trophy Guide ! چرا متوجه نمیشی . الان کشتن مثلا هرکول یه Trophy ، درست ؟! Guide هم به معنای راهنماست . َTrophy Guide پس میشه راهنمای کشتن هرکول ! که من اینجا چیزی جز لینک نمیبینم . اینجا راهنمای گرفتن Trophy هاست نه راهنمای قدم به قدم مثلا Metal Gear Solid 4 ! هر کدوم از Boss ها تروفی دارن که شما موظفی نحوره کشتن اونا که منجر به گرفتن تروفی میشه رو توضیح بدی . دیگه نمیدونم چجوری بهت توضیح بدم !
اینم از راهنمایش شماست دیگه ! :

eye candy

همه gorgon eye ها را پيدا کنيد!راهنما

Feather Plucker

همه پر های ققنوس را پيدا کنيد! راهنما

Are you horny to win?

همه شاخ های ميناتور را پيدا کنيد! راهنما

بله !! چه Trophies Guide !! فقط جسارت ِ عذر میخوام واسه این تروفی بالایی ، راهنما لینک به IGN نشده ، منم فقط از طریق Guide شما میتونم برم تو سایت IGN ! لینکش کن بی زحمت !

شما حتی نخواستی یکم سلیقه به خرج بدی ، مثلا Platinum و Gold و Silver و Bronze رو رنگ خودشون بکنی ، وسط قرار بدی ، به ترتیب بزاری ! حتی نخئواستی مثلا عکس مدال Bronze رو بقل تروفی ها بزاری . هی خواستم ریز نشم تو Guide ات ولی خودت نزاشتی . یه نمونه برات میارم . نمیدونم دیگه چی میخوای بگی !
این تروفی رو دز نظر بگیر :

Amazed
مرحله Labirynth رو بدون مردن رد کنید.
از جایی که سازنده این مکان رو میبنید تا نحات پاندورا از اون ظرف آب!

این که دیگه قدم به قدم نیست !! این کوتاه ترین و مختصرترین توضیحیه که من واهس این Trophy پیدا کردم :

شما حتی نخواستی به خودت زحمت بدی بری اینترنت رو بگردی و دو خط ترجمه کنی بعد انتظار داری من هیچی نگم . حاظر نیستی قبول کنی که این Guide ات سر تا پا مشکل داره اون وقت میای اونجوری زننده صحبت میکنی .

يه جا گفتم عکس تروفی هارو اگه کسی سراغ بده به من!!!

حالا بريم سر Boss ها!!!

اگه گيرت سر اون دو خطه که ميزارم که شب عيدی خوش حال بشی!!!!!

در ضمن هيچکدوم از توضيحات تروفی ها از هيچ جا ترجمه نشده و اون چيزيه که خودم انجام دادم و اينجام نوشتم!!!!!

در مورد اون شاخ و چشم و پر هم راهی به جز لينک عکس و ويديو نيست چون تو سوراخ سمبه های محيط بازين و هيچ کسی فکر نکنم بتونه توضيح بده که همش کجاس و همه هم بفهمن!!!!

در کل اينکه يکم دقت کن ببين تنها ايراد گير خودتی پس يا شما بيشتر از بقيه ميفهمی يا اينکه ايراد از خودته!! حال بحث هم ندارم الان مال boss هارو هم ميزارم و ميرم ميخوابم چون فردا کارای واجب تری دارم يه چيزيم به هر حال ما چيزی که نوشتيم در نوع خودش کامله مثل بقيه نصفه ولش نکرديم!!!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
در مورد اون شاخ و چشم و پر هم راهی به جز لينک عکس و ويديو نيست چون تو سوراخ سمبه های محيط بازين و هيچ کسی فکر نکنم بتونه توضيح بده که همش کجاس و همه هم بفهمن!!!!

در کل اينکه يکم دقت کن ببين تنها ايراد گير خودتی پس يا شما بيشتر از بقيه ميفهمی يا اينکه ايراد از خودته!! حال بحث هم ندارم الان مال boss هارو هم ميزارم و ميرم ميخوابم چون فردا کارای واجب تری دارم يه چيزيم به هر حال ما چيزی که نوشتيم در نوع خودش کامله مثل بقيه نصفه ولش نکرديم!!!
نه بنده آدم نفهمی هستم ، عذر میخوام !
خیلی با اطمینان حرف نزن چون این شمایی که نمیتونی بنویسی ، این یه نمونه از هزار نمونه ای که 1000 نفر از این بازی Guide نوشتن . جای Gordon Eye ها :

Upon entering the Realm of Hades, you will come to a large gap you need to grapple across with your blades. The Eye is on the lower part after you land, and can be reached by scaling down the side of the rock.
After encountering your first group of winged enemies (Harpies), you'll come to a cliff you have to shimmy across. Your goal is in the upper right corner, but the Eye is in the upper left corner. Simply head this way to get it.
When you reach the 3 Judges area, head all the way to the left and you'll see an adjacent platform you can jump to. Do so and follow it around to get the Eye.
When you reach the Forge, take the bridge path on the left which leads to the locked Lord Hades door. To the left of this door along the wall is the chest with the Eye in it.
After killing Helios and using his head to illuminate the secret path, make your way through to the end until you reach the clearing. From here walk left and it will be tucked away in a corner.
Shortly after the above Eye location, you will encounter your first group of Wraiths. Dispatch them and head up the path. When you reach the top look to your right and you'll see it.
When you first reach the Chamber of the Flame, head straight across the room to the opposite opening. Use the Head of Helios to reveal a passage in the wall containing 3 red orb chests and a Gorgon Eye.
On the lower level in the Chamber of the Flame, after solving the Muse music puzzle, turn the crank to open another door. Head through all the way to the descending spiral staircase. At the bottom, use the Head of Helios to reveal the Gorgon Eye chest.
In Poseidon's Chamber, after meeting the Princess face to face in the small room, check the right side for the chest containing the Gorgon Eye.
Daedalus' Chamber. Pull the switch on the right to raise the platform and then rotate the ballista to the left. Fire the ballista and the rope will emerge through the upper blue portal. Climb across the rope to the end and open the chest for the Eye.
Olympus (Hera's) Gardens. Start by proceeding down the left path and continue onward as you would normally, past the 2 acrobatic spear enemies. Immediately after killing them and opening the gate, take two rights followed by two lefts. You will see 2 red orb chests here, and the Eye is in a chest to the left of them. Use the Head of Helios to reveal it.
After completing Hera's Garden and using the Harpies to reach the next platform, head up to where the save point is. The Eye is in a chest to the left of it; use the Head of Helios to reveal it.​
Okay ؟ هیچ عکس و فیلمی هم به کار نبرده . میتونی یه نگاهی به سایر Guide ها بندازی تا متوجه بشی Trophy Guide یعنی چی . من Fallout 3 با اون وسعت و سبکش تمام سوراخ سمبه ها رو توضیح دادم ، منی که هیچ چیز نمی فهمم ، همه هم چه 360 چه PS3 راهنما رو خوندن و Platinum رو بدون مشکل گرفتن .

البته یک عده لیاقتشون همین کیفیته که من با اون عده کاری ندارم . فقط هم دارم این حرفا رو به نمایندگی از کسانی میزنم که برای اینجا زحمت کشیدن ، دوست دارند کیفیت Guide یی که از بازی که براش سالها منتظر موندن مطلوب باشه .

اینم برای یادآوری :

GOW III Trophy Guide

ببین !! بزرگش کردم . اینم یه فروم خارجی و انگلیسی زبان . خیلی بزرگ بالاش نوشته Trophy Guide ! توضیح راجع به Trophy ها رو دقت کن . پس انقدر Game Guide و Trophy Guide نکن ! این آقا با اینکه بازدید کننده هاشون همه به زبان انگلیسی مسلط هستند ، با اینکه مثل ما مشکل Streaming و اینترنت ندارند باز هم کاری که شما کردی رو نکرده .
کسی نمیگه شما بیا انقدر توضیح بده ، ولی حداقل وقتی Guide ات به معنای واقعی کلمه افتضاح ِ و یکی میاد انتقاد میکنه سعی کن همونجوری که اون بهت احترام میزاره تو هم بهش احترام بزاری !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من همین 15 دقیقه پیش اومدم تو سایت. نمی خواستم اصلا این جا پستی بدم چون خیلی به من مربوط نمیشه و من همیشه کار خودم رو می کردم و اگر هم مشکلی میدیدم خیلی راحت همون جا میگفتم یا به مدیرها PM میدادم. اما صدرا نمی دونم منظورت از جمله آخر در مورد من بود یا نه. اگه در مورد من و تاپیک HR بود این رو بهت بگم که من فقط تروفی 23 تا پایان رو نزاشتم چون ترجمش خیلی طولانی میشد و من هم وقتش رو نداشتم. مطمئن باش اگه من اون تاپیک رو نمیزدم اصلا کسی حالش رو نداشت برای HR یک Guide بنویسه. نمونه کارهای من هم تو این سایت خیلی خیلی بیشتر از چیزی هست که فکر می کنی. نمونش رو می تونی تا دلت بخواد تو بخش Achievement ببینی. از بازی FIFA09 گرفته تا Batman و Lord Of The Ring و Ninja Blade و کلی بازی دیگه من براش اونجا Guide گذاشتم پس فکر کنم بهتره کار من رو زیر سوال نبری. در کل اگه اون جمله آخرت رو با من بودی که واقعا ناامید شدم از رفتارت اگر هم نبودی که هیچی.
اما در مورد کامل بودن یا نبودن تاپیک به نظر من به جز 2-3 تا تروفی بقیش خیلی خوب نیست. اونایی هم که توضیح دادی باید متنش یک بهتر باشه. مثلا تو همون متنی که اون پسره در مورد مجسمه ها به صورت خودمونی نوشته بود برداشتی Copy کردی اینجا. خوب می تونستی یکم رسمی ترش کنی. در کل من اصلا دوست ندارم دخالت کنم و مدیران و اعضای تحریریه این بخش خودشون می دونند که باید چیکار کنند

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
هر کی از اون متنی که شما گزاشتی چیزی فهمید من بهش یه بازی PSN میدم!!!!!

در کل اگه اون جمله آخرت رو با من بودی که واقعا ناامید شدم از رفتارت اگر هم نبودی که هیچی.

با تو نبودم منظور راهنمای UC2 بود!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
wow.
من نمیدونستم کسی هم پیدا بشه که بشینه جای اینها رو بنویسه. واقعا کارش درسته .خارجی ها هم خوب مینویسن. خیلی زحمت کشیده.من فکرشو نمیکردم.میشه منبعشو بگی ما هم استفاده کنیم ؟
خیلی توپه و در مقایسه با این قطعا بالاتره.ولی این هم در حد خودش خوب هست و طول میکشه تا کامل بشه. حالا یک مهلتی بدین شاید بهتر از مال اون خارجیه شد و به مرور زمان این هم کامل میشه.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
هر کی از اون متنی که شما گزاشتی چیزی فهمید من بهش یه بازی PSN میدم!!!!!
شما نمیخواد Giveaway بدی دوست عزیز ! الان براش قشنگ ترش رو میزارم ، اگر بخوای با این که هنوز خیلی بازی رو انجام ندادم برات ترجمه هم میکنم . خیلی هم نمیواد از دست خودت فرار کنی و مثلا منو و لینک ها و حرف هایی که میزنم بپیچونی .

• Upon entering the Realm of Hades, you will come to a large gap you need to grapple across with your blades. The Eye is on the lower part after you land, and can be reached by scaling down the side of the rock.
  • After encountering your first group of winged enemies (Harpies), you'll come to a cliff you have to shimmy across. Your goal is in the upper right corner, but the Eye is in the upper left corner. Simply head this way to get it.
  • When you reach the 3 Judges area, head all the way to the left and you'll see an adjacent platform you can jump to. Do so and follow it around to get the Eye.
  • When you reach the Forge, take the bridge path on the left which leads to the locked Lord Hades door. To the left of this door along the wall is the chest with the Eye in it.
  • After killing Helios and using his head to illuminate the secret path, make your way through to the end until you reach the clearing. From here walk left and it will be tucked away in a corner.
  • Shortly after the above Eye location, you will encounter your first group of Wraiths. Dispatch them and head up the path. When you reach the top look to your right and you'll see it.
  • When you first reach the Chamber of the Flame, head straight across the room to the opposite opening. Use the Head of Helios to reveal a passage in the wall containing 3 red orb chests and a Gorgon Eye.
  • On the lower level in the Chamber of the Flame, after solving the Muse music puzzle, turn the crank to open another door. Head through all the way to the descending spiral staircase. At the bottom, use the Head of Helios to reveal the Gorgon Eye chest.
  • In Poseidon's Chamber, after meeting the Princess face to face in the small room, check the right side for the chest containing the Gorgon Eye.
  • Daedalus' Chamber. Pull the switch on the right to raise the platform and then rotate the ballista to the left. Fire the ballista and the rope will emerge through the upper blue portal. Climb across the rope to the end and open the chest for the Eye.
  • Olympus (Hera's) Gardens. Start by proceeding down the left path and continue onward as you would normally, past the 2 acrobatic spear enemies. Immediately after killing them and opening the gate, take two rights followed by two lefts. You will see 2 red orb chests here, and the Eye is in a chest to the left of them. Use the Head of Helios to reveal it.
  • After completing Hera's Garden and using the Harpies to reach the next platform, head up to where the save point is. The Eye is in a chest to the left of it; use the Head of Helios to reveal it.
ترجمه :

• پس از آنکه به قلمرو Hades وارد شدید ، به شکافی بزرگ می رسید که باید با استفاده از شمشیرهای خود از ان عبور کنید . Eye مورد نظر بعد از فرود شما در پایین ترین قسمت قرار دارد و شما می توانید با پایین رفتن از کناره صخره به آن برسید .
  • وقتی با اولین گروه از دشمنان پرنده مواجه شدید ، به یک صخره می رسید که باید از آن با تاب خوردن عبور کنید . مقصد اصلی شما گوشه بالا سمت راست است اما Eye در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد پس به سادگی ان را به دست اورید .
  • مثلا شماره 5 : پس از انکه Helios را کشتید و با استفاده از سر او مسیر مخفی را پیدا کردید تا انتها حرکت کنید تا به یک مکان مسطح برسید . از اینجا به بعد به سمت چپ بروید تا Eye را به دست اورید .
کافیه ؟! فردا پرواز دارم ولی با این حال این همه برات نشوتم و منبع پیدا کردم فقط برای همون دلیل و کیفیت و هدفی که گفتم . با احترام هم باهات صحبت کردم ولی خوب شما نتوسنتی با احترام حرف بزنی .
درنهایت اینکه یه GOW III Trophy Guide خیلی با کیفیت ، کامل و تمیز در حال گرد اوریه که به زودی روی سایت قرار میگیره . من هیچ دخالتی توش ندارم و توسط چند تا از بچه ها بازی رو Platinum کردن نوشته میشه .
همینجا از همشون تشکر میکنم .
خودت تونستی از رو این برو پیدا کن منم این گاید رو پاک میکنم حوصله کل کل ندارم چون از سن من گزشتع سر این چیزا کل کل کنم!!!

منتظر گاید تمیزم هستم!

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
خودت تونستی از رو این برو پیدا کن منم این گاید رو پاک میگم بکنن حوصله کل کل ندارم چون از سن من گزشته سر این چیزا کل کل کنم!!!

منتظر گاید تمیزم هستم!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این تاپیک به علت ادب نداشتن زننده اون و مشکلات دیگه ای که بوجود آوردن با این لحن پرخاشگرانشون. آدم میتونه انتقاد پذیر نباشه اما مودب باشه. اگر هم انتقاد پذیر نباشه هم احترام دیگران رو نگه نداره بهتره کاری انجام نده و منتی سر کسی نداشته باشه.

من به بحث سلیقه کار ندارم. سر این تاپیک 20 تا پست پاک شده که اگر بخوام بخونمشون احتمالا قطع دسترسی های طولانی مدت برای کاربرانی خواهیم داشت که سابقشون میگه که نباید رفتارهای اینچنینی داشته باشن. پس همینجا تاکید میکنم با احترام باهم صحبت کنید اگر تحمل انتقاد ندارید کاری انجام ندید که اگر ازتون انتقاد شد سایت بگذارید رو سرتون شخصیت بقیه رو زیر پاهاتون.

• Like
Reactions: 60701
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر