God Of War III | Trophies Guide

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
God_of_War_III_not_final_art.jpg

بله بازيو هم تموم کرديم و با فشار دوستان گايد رو هم نسبتاً کامل ميکنيم البته 100% نيست و آپديت ميشه:biggrin1:

ارزش بازی: 10/10
درجه سختی: متوسط رو به سخت
تعداد کل تروفی ها:36
تروفی های آفلاین: 36
تروفی های آنلاین: -
زمان لازم برای گرفتن کل تروفی های بازی: نامشخص
تاریخ انتشار جهانی بازی: 19 مارچ
سازنده:شرکت بازی سازی سونی سانتامونیکا
منتشر کننده: سونی

MR hand

خوب اينم يه اطاق مخفی هست.

بعد از گذشتن از قسمت three judges به يک جايی ميرسيد که يک صفحه ايی وجود داره که بخار ازش بيرون ميآد با باز کردن پر هاتون به طبقه بالا بريد اونجا سمت چپ يه platform وجود داره که وقتی يه دسته در سمت راست رو ميکشيد ميره بالا اونجا يک سری گلدون انفجاری هست يکی از اونارو بکشيد و روی اون platform بزاريد و به پايين ببريد و روی اون جايی که ازش بخار ميآد بندازيد شدت بخار افزايش پيدا ميکنه و يه پلتفرم ديگه ميآد بالا بريد روی اون و در روبروش رو باز کنيد بريد توش پر دست هست تا ته بريد يه جعبه هم هست بريد باز کنيد
Hit man
يک کمبو با 1000 Hit بزنيد!
بهترين جا برای اين کار قسمت مبارزه با هرکول است همون اول سلاح هیدیز را بردارید و L1+O بزنید

Rip One

يکی از سربازانی که اوّل بازی باهاشون روبرو ميشيد را با دايره بگيريد و بعد با زدن مثلث از وسط نصفه اش کنيد :D

Nice Tan
برای اینکار دکمه L2 رانگه دارید و بعد مثلث را بزنید.روی 50 نفر این کار رو انجام بدید.

Obedience School
50 تا از سگ هارو با دکمه دایره از بین ببرید.

It's getting hot here

100 نفر از دشمنان رو با اون تير و کمان از بين ببريد!

Souled out
شمشیری که از هیدیز میکیرید رو تا ته آپگرید کنید

Bloody hell
میگیریدش در طول بازی

NO guts no glory

دل و روده سه تا سنتاور رو در بياريد! :D

Hitting Your strid

یکی از اسلحه هاتون رو يه درجه ارتقا بديد!

eye candy

همه gorgon eye ها را پيدا کنيد!راهنما

Feather Plucker

همه پر های ققنوس را پيدا کنيد! راهنما

Are you horny to win?

همه شاخ های ميناتور را پيدا کنيد! راهنما

Maxed out

همه سلاح ها را کامل Upgrade کنيد!

Vengeance Complete

بازی را تمام کنيد!

Up to chalenge

chalenge المپ را با موفقيت پشت سر بگزاريد! Unhuman

بازی را روی درجه Taitan تمام کنيد!:eek:
خوب دهنتون سرویسه :D

Priceless

.همون اول که وارد گایا میشی قبل از اینکه اون تیکه درخت مانند رو جدا کنید باید بری سمت راست ازش بری بالا همونجاس..
2.بعد از کشتن هیدس زیر اب بری اونجاست..
3.بعد از کشتن هرکول زیر اب بری اونجاست..
4.بعد از اینکه سر هلیوس رو میکنی سمت راستش که بری همونوراس
5.بعد از اینکه هرمس رو میکشی.. پشت سر او مجسمس...{قبلشم میتونی پیدا کنی}
6.بعد از اون مینی گیم.. پشت تخت افرودایت
7.این رو بخوای نخوای باید بگیری..توی اون گاردن پازل وقتی لیوان hera رو بر میداری بهت میده اون گنج رو
8.وقتی وارد اتاق زنpossideon میشی بگرد تو اون اتاق
9.بعد از کشتن هفاییستوس سمت چپش بری انگشترش افتاده اونجا باید بر داری..
10.این یکی تو یه صندوق هست بعد از کشتن هفاییستوس... وقتی میری تو یه اتاق که توش 2 تا صندوق از صقف اویزونه..

Amazed

مرحله Labirynth رو بدون مردن رد کنید.
از جایی که سازنده این مکان رو میبنید تا نحات پاندورا از اون ظرف آب!

تروفی های مخفی و مربوط به داستان!
توضیح:در ضورت تمام نکردن بازی این تروفی ها را مشاهده نکنید در ضمن در گرفتن آن ها مشکلی نخواهید داشت و 100% هر کاری کنید میگیرید)

sibiling riva

هرکول را شکست بديد.

Titan slayer

کرونوس رو شکست بديد.

Retribution

زعوس را بکشيد.

Hooker

هيديز رو بکشيد.

Freez burn

بعد از کشتن عقرب گنده هه يه سنگی رو بدست ميآريد بعدم اين تروفی رو ميگيريد.

Seeing things from a diffrent perspective

ممای باغ هرا رو حال کنيد.

Releasing floodgate

پوسايدون رو بکشيد.

Burn to a Crisp

تير و کمان آپولو رو بدست بياريد.

Shine lord

هليوس را بکشيد.

Shoe delivery

هرمس را بکشيد.

I didn't do it ... but i wish i did

همسر پوسايدون را بکشيد.

Handy man

دست گايا رو قطع کنيد.

Open sesame

دروازه Tisiphone را باز کنيد.

Three Wise man

ممای سه قاضی را حال کنيد.

Rescue me

پاندورا را نجات دهيد

Ladies man

آفرودايت را يه دست..... :D

اينم استراتژی boss های بازی هم ويديو و هم تصويری از IGN :

Boss: Leviathan

Boss: Poseidon

Boss: Hades

Boss: Hermes

Boss: Hercules

Boss: Cronos

Boss: Scorpion

Boss: Zeus

خوب دیگه امیدوارم راضی شده باشید!

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
خوب دوستان مکان collectible ها و استراتژی boss ها هم اضافه شد به همراه مکان مناسب برای گرفتن 1000 hit اینم تکمیل شد;)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ممنون از زحمتی که کشیدی صدرا جان قثط من شاخ های ميناتور رو نتونستم روی راهنماش کلیک کنم یعنی لینکی وجود نداره

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
روی یکیش کلیک کنید همش هست

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوبه دیگه ! همه کارها رو IGN انجام داده . خوب چه کاریه ، تو تاپیکش یه لینک میدادیم به IGN خلاص دیگه .
آخه میدونی همه تو ایران از اینترنت پر سرعت بهره میبرن ، خیلی Online Streaming هم داریم میشه ویدئو دید !
قوانین بخش PlayStation 3 ، قسمت Trophies Guide :
تمامی Guide ها باید با رعایت قوانین نوشتاری ، حاوی عکس Trophy ها ، تعداد ، درجه سختی و حداقل مدت زمان برای گرفتن Platinum Trophy باشند .
تمام Guide ها باید به زبان فارسی نوشته شده باشند ، همچنین باید حداقل راهنمایی برای به دست آوردن Trophy ها را شامل باشند .
نمونه ای از یک راهنمای کامل : Fallout 3 | Trophies Guide

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
ماشالا دوستان ساز مخالف زدنشون بيسته!

تو اون لينک collectible ها هم عکس هست هم ويديو کسی بخواد با عکس ميگيره هر کيم ويديو بخواد با ويديو!!!

در مورد boss ها هم به آريا گفتم trophy guide با game guide خيلی فرق داره و استراتژی کشتن boss و معما در trophy guide لازم نيست!!!!
يکيم به جای ايراد الکی گرفتن دم عيدی بهتره پيشنهاد سازنده بديد!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ماشالا دوستان ساز مخالف زدنشون بيسته!

تو اون لينک collectible ها هم عکس هست هم ويديو کسی بخواد با عکس ميگيره هر کيم ويديو بخواد با ويديو!!!

در مورد boss ها هم به آريا گفتم trophy guide با game guide خيلی فرق داره و استراتژی کشتن boss و معما در trophy guide لازم نيست!!!!
يکيم به جای ايراد الکی گرفتن دم عيدی بهتره پيشنهاد سازنده بديد!
شما جای اینکه زود بیای جواب بدی دوست عزیز ، کیفیت کارت رو ببر بالا . این مطلب شما اصلا در حد این بخش ، سایر Guide ها و نام این بازی نیست .
یعنی چی ویدئو هست ، عکس هم هست هر کی خواست بره ببینه ! پس اینجا شما به عنوان ایجاد کننده این تاپیک چه وظیفه ای دارید ؟ این تاپیک چیه ؟ خوب لینک عکس ها و ویدئو ها رو تو تاپیک بازی تقبل میکردید ، دوستان هم استفاده میکردند !
Boss ها هم همینطور . کشتن Boss ها نهایتا به گرفتن Trophy منجر میشه . نوشتن نحوه کشتن Boss ها هم به بازیکن کمک میکنه تا Boss رو از بین ببره پس Trophy رو بگیره .

این Guide شما مشکل داره . اگر درستش نکنید خیلی از دوستان از جمله برهان یا سایرین هستند که میتونند به بهترین شکل برای این بازی Trophies Guide بنویسن . اگر نمیخواید درستش کنید ، میخواید از BC خداحافظی کنید ، حوصله این کار رو ندارید یا هر چیز دیگه ، من به عنوان مسئول مستقیما به نیما گزارش بدم تا اینجا رو پاک کنه .

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
الان هم خوبه دیگه. همه چیز رو به فارسی نوشته و ویدئو هم اضافه است و هرکی خواست بره ببینه ولی فکر کنم همینشم کافی باشه. مثلا اون تروفی Priceless خیلی عالی و موثر هست و به فارسی هم نوشته شده . من که خیلی اینو موثر دونستم چون درگیر این بودم. اون کشتن BOSS ها هم که دیگه کاری نداره و هر کس حتی GAMER هم نباشه میتونه بکشتشون دیگه. اگر هم نتونست رو EASY میره و همه میتونن تروفیش رو بگیرن.البته این GORGON EYE و اون دو تای دیگه رو هم یک توضیحی بدن دیگه کامل کامل میشه.البته مشخص کردنم جاشون هم خیلی سخته که طرف بخواد بنویسه.من که راضی بودم از این GUIDE و چیز هایی رو که خیلی لازم بود رو گفته و ویدئو هارو هم میتونست نزاره و اضافی هست.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
اوّل اين که به شما ربطی نداره که من از سايت خداحافظی کنم يا نه دوم هم اين که تنها کسی که اينجوری ايراد ميگيره شمايی سوم اينکه آريا هم تأييد کرده کارو پس شما زياد جوش نخور برات بده!!
واقعاً متأسفم واسه بعضيا که جنبه بالا رفتن مقام رو ندارن!!!

در ضمن عکس تروفی ها هم جایی پیدا نکردم کسی اگه داره لینک بده!

در جواب اين دوستمون هم بگم باز gorgon eye و پر های ققنوس زيادی داره ولی شما اگه 15 تا از هر کدوم رو بگيريد که خط سلامتی و جادو شمارو تا آخر ارتقا بده تروفی رو ميگيريد شاخ های ميناتور هم همين طور بنابر اين فکر نکنم کسی تو گرفتن تروفيش مشکل خاصی داشته باشه!!!

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
اوّل اين که به شما ربطی نداره که من از سايت خداحافظی کنم يا نه دوم هم اين که تنها کسی که اينجوری ايراد ميگيره شمايی سوم اينکه آريا هم تأييد کرده کارو پس شما زياد جوش نخور برات بده!!

در جواب اين دوستمون هم بگم باز gorgon eye و پر های ققنوس زيادی داره ولی شما اگه 15 تا از هر کدوم رو بگيريد که خط سلامتی و جادو شمارو تا آخر ارتقا بده تروفی رو ميگيريد شاخ های ميناتور هم همين طور بنابر اين فکر نکنم کسی تو گرفتن تروفيش مشکل خاصی داشته باشه!!!
ببخشید یک سوال.
داخل بازی بیشتر از 15 تا eye وجود داره یا نه کلا 15 تا هست ؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش

ممنونم دوست عزیز از لحن زنندت . به هر حال عرض کردم پست بالاتر با احترام و استفاده از فارسی روان همه چیز رو .
فکر نکنم آریا که یکی از بهترین دوستان من تو این سایت هست و خودش نظارت مستقیم روی بخش 360 داره و کل اون بخش رو سازماندهی کرده این رو تایید کنه که توی یه Trophy Guide بیایم از ویدئو ، اونم مال یک سایت دیگه استفاده کنیم ! عرض کردم وضعیت اینترنت اینجا و کاربران و Online Streaming ها بماند .
قبل از اینکه مقامم بالا بره ! به قول شما و جنبم پایین باید دوست عزیز ، همون روزی که 20 روز قبل از اینکه بازی بیاد اومدی بدو بدو این تاپیک رو زدی خدمتت عرض کردم که اینجا قانون داره ، اگر نتونی مطابق با قانون و استانداردی که برای Guide ها در نظر گرفته شده عمل کنی من مستقیما به نیما میگم که یه فکری به حال این تاپیک بکنه ، که شما گفتی باشه ، بازی اومد ، خودم بازی کردم همه چیز رو کامل توضیح میدم و طبق قانون بخش عمل می کنم . اون موقع که به قول شما پستی در کار نبود . البته این تنها شما هستی که با این لحن راجع به من صحبت می کنی که اشکالی نداره دوست عزیز .
به هر حال بحثی نمیمونه . بنده همه چیز رو عرض کردم ولی گویا شما نمیتونید با کسی که بهتون احترام میزاره با احترام متقابل رفتار کنید .
موفق باشی .

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
آخه این تروفی ها به چه دردی می خورن که به خاطرشون شما افتادین به جونه هم؟:biggrin1:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
ممنونم دوست عزیز از لحن زنندت . به هر حال عرض کردم پست بالاتر با احترام و استفاده از فارسی روان همه چیز رو .
فکر نکنم آریا که یکی از بهترین دوستان من تو این سایت هست و خودش نظارت مستقیم روی بخش 360 داره و کل اون بخش رو سازماندهی کرده این رو تایید کنه که توی یه Trophy Guide بیایم از ویدئو ، اونم مال یک سایت دیگه استفاده کنیم ! عرض کردم وضعیت اینترنت اینجا و کاربران و Online Streaming ها بماند .
قبل از اینکه مقامم بالا بره ! به قول شما و جنبم پایین باید دوست عزیز ، همون روزی که 20 روز قبل از اینکه بازی بیاد اومدی بدو بدو این تاپیک رو زدی خدمتت عرض کردم که اینجا قانون داره ، اگر نتونی مطابق با قانون و استانداردی که برای Guide ها در نظر گرفته شده عمل کنی من مستقیما به نیما میگم که یه فکری به حال این تاپیک بکنه ، که شما گفتی باشه ، بازی اومد ، خودم بازی کردم همه چیز رو کامل توضیح میدم و طبق قانون بخش عمل می کنم . اون موقع که به قول شما پستی در کار نبود . البته این تنها شما هستی که با این لحن راجع به من صحبت می کنی که اشکالی نداره دوست عزیز .
به هر حال بحثی نمیمونه . بنده همه چیز رو عرض کردم ولی گویا شما نمیتونید با کسی که بهتون احترام میزاره با احترام متقابل رفتار کنید .
موفق باشی .

ميگی من خودم بر ويديو ضبط کنم؟؟؟؟ يبار گفتم لينکی که دادم هم عکس هست و هم ويديو اونی که نميتونه ويديو ببينه عکس ميبينه!!! اگه مشکل اينه چرا عکس ها اينجا نيست باشه کپی ميکنم ميزارم در مورد boss ها هم بايد فرق بين trohy guide و game guide رو بدونيد ايشالا!!!

کار شما از بیخ درست نيست به جای اينکه بيای شانتاژ کنی که ميگم تاپيکو ببندن و فلان و عرضه نداری گاید بنویسی و اين حرفا ميتونستی يه P.M بهم بدی همين حرفاتو اونجا ميگفتی اون موقع منم به احترام حرفت هر چی ميخواستی اينجا ميزاشمت همون طور که به در خواست دوستان جای Godly possession ها و نحوه گرفتن 1000 hit رو دنبالش رفتم و از 100 نفر پرسيدم و امتحان کردم و گزاشتم!
ببخشید یک سوال.
داخل بازی بیشتر از 15 تا eye وجود داره یا نه کلا 15 تا هست ؟

بیشتر نیست ولی 12 تارو بگیرید کافیه!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ميگی من خودم بر ويديو ضبط کنم؟؟؟؟ يبار گفتم لينکی که دادم هم عکس هست و هم ويديو اونی که نميتونه ويديو ببينه عکس ميبينه!!! اگه مشکل اينه چرا عکس ها اينجا نيست باشه کپی ميکنم ميزارم در مورد boss ها هم بايد فرق بين trohy guide و game guide رو بدونيد ايشالا!!!

کار شما از بیخ درست نيست به جای اينکه بيای شانتاژ کنی که ميگم تاپيکو ببندن و فلان و عرضه نداری گاید بنویسی و اين حرفا ميتونستی يه P.M بهم بدی همين حرفاتو اونجا ميگفتی اون موقع منم به احترام حرفت هر چی ميخواستی اينجا ميزاشمت همون طور که به در خواست دوستان جای Godly possession ها و نحوه گرفتن 1000 hit رو دنبالش رفتم و از 100 نفر پرسيدم و امتحان کردم و گزاشتم!
ببین من اینجا با هیچکس دشمن نیستم ، ساعت 30 : 12 هم بعد از یه روز کاری قبل از عید خیلی خسته تر از اونم که بخوام بیام الکی خدایی نکرده به کسی گیر بدم .
اولا اینکه این کار شما از همون اول اشتباه بوده . من دارم خدمتت منطقی عرض می کنم . شما اومدی 20 روز قبل از اینکه بازی عرضه بشه سریع تاپیک Trophy Guide بازی رو زدی ! خوب فکر کن من اینکارو کردم . به نظر خودت این منطقیه چیزی رو که صرفا نیاز به تجربه داره 20 روز قبل شروع کنیم و 20 روز ساکن باشیم تا بازی بیاد و حالا شروع کنیم به Update کردنش !
Game Guide یه بحث دیگست . Trophy Guide یه بحث دیگه . این بازی مگه Trophy خیلی زیاد و خاص داره که شما اومدی همون دو تا توضیح راجع به نحوه مبارزه با Boss ها رو هم لینک کردی به یه سایت دیگه ! شاید کل توضیح Trophy های بازی برگرده به پیدا کردن چند تا Item و نحوه گرفتن Hit ها ، اتاق های مخفی و در نهایت همین Boss ها ، حالا شما اومدی کل Boss ها رو لینک کردی گذاشتی تو یه Trophy Guide !
من کاری انجام ندادم که بخواد درست باشه یا نباشه . همون 1 ماه پیش که تاپیک رو زدی خیلی دوستانه و با شوخی و خنده با هم صحبت نکردیم که عزیز ، حالا که تاپیک رو 20 روز قبل زدی ، باشه ، زحمت کشیدی ولی لطفا جوری عمل کن که در سطح این بخش و سایر Guide و مطابق با استاندارد ها و قوانین باشه . حتی اخرش هم گفتم همتون بیاید از صدرا تشکر کنید ، اولین نفر هم خودم بود .
حالا اومدم به عنوان یک خواننده از خوندن راهنما لذت ببرم ، میبینم کل Guide شده لینک به سایت IGN که همین دیروز تو سایت خودش دیده بودم ! من حق هیچ برخورد ، تصمیم یا لحن بدی رو ندارم . اینکار رو هم نکردم . با احترام گفتم این درست نیست ، این وضعش نیست . اگر هم به قول شما آرش مدیر بازی در میاره چون دلش به حال اینجا میسوزه . من 3 سال شب و روز اینجا بودم ، فقط هم تو همین بخش کوچک و روز به روز با همکاری بقیه بزرگ و بزرگ ترش کردیم . بیشتر Guide هایی که اینجاست روش نظارت بوده ، تمام بچه ها هم به خوبی جواب ما رو دادن . کلی Guide از این بخش پاک شده فقط به خاطر اینکه قانون رعایت نشده . اولین Guide کل بخش PlayStation 3 رو من گذاشتم و از همه بچه ها خواستم بیان با کیفیت اینکارو ادامه بدن تا یه آرشیو خوبی داشته باشیم . حالا هم دوست ندارم Trophies Guide بازی با این بزرگی و عظمت و شهرت اینجوری باشه .
پس نگو PM میدادی و ... . چون 1 ماه پیش خیلی دوستانه و با خنده همه حرفامونو با هم زدیم ولی حالا نتیجه کار بعد از 1 ماه چیز دیگه ای رو میگه .

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
Game Guide یه بحث دیگست . Trophy Guide یه بحث دیگه . این بازی مگه Trophy خیلی زیاد و خاص داره که شما اومدی همون دو تا توضیح راجع به نحوه مبارزه با Boss ها رو هم لینک کردی به یه سایت دیگه ! شاید کل توضیح Trophy های بازی برگرده به پیدا کردن چند تا Item و نحوه گرفتن Hit ها ، اتاق های مخفی و در نهایت همین Boss ها ، حالا شما اومدی کل Boss ها رو لینک کردی گذاشتی تو یه Trophy Guide !
مشکل اينجاس اصلاً هيچجای دنيا تو تروفی گايد نميبينی راهنمای Boss بزارن راهنمای Boss جاش تو راهنمای قدم به قدمه!!!!

الان boss های بازی چه دشواری دارن؟؟؟؟؟ يه عقرب داره که بايد پاهاشو بزنی نهايت استراتژی يکيم هيديز که فقط بايد دفاع کنی و با تير و کمون بزنيش از دور!
یکیم باس آخره که چ.ن بازی نکردی نمیگم بهت!

اگه چیزیم میخواید زود بگید که فردا ساعت 8 باید برم فرودگاه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر