God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واقعا شكه شدم :eek::eek::eek: هنوز باورم نميشه ! دمشون گرم , واقعا خبر فوق العاده اي بود ...

ميدونيد كي هستش پي اس پيم افتاده گوشه خونه ؟! از بعد بازي gta ch t w ديگه طرف psp نرفتم ... ولي مثل اينكه دوران خاك خوري پي اس پي داره تموم ميشه...

ميتونم بگم بهترين خبر در دنياي گيم تو سال 89 بود(البته تا الان) ...

واقعا خوشحال كنندست,بي صبرانه منتظر اين بازي هستم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
واقعا عالی بود.دفعه قبل بازی ای رو دادن بیرون که همه حیرت زده شدن.امیدوارم این دفعه از تجربه قبلی خودشون استفاده کنن و با کار بیشتر چیزی بدن بیرون که تو دنیای گیم بی نظیر باشه.جوری که همه تمایل داشته باشن یه psp بگیرن.
من این بازی رو برای حمایت از اونا umd اونو میگیرم.البته اگه بشه پیداش کرد;)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بسی خوشحال شدم !:biggrin1:

چون اگه خدا بخواد CoO و GoS رو با هم میتونم بازی کنم !:biggrin1:

هیچ بازی GOW رو نباید از دست داد .

البته با PSP پسر دایی جون !!!:biggrin1:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
واقعا عالی بود.دفعه قبل بازی ای رو دادن بیرون که همه حیرت زده شدن.امیدوارم این دفعه از تجربه قبلی خودشون استفاده کنن و با کار بیشتر چیزی بدن بیرون که تو دنیای گیم بی نظیر باشه.جوری که همه تمایل داشته باشن یه psp بگیرن.
من این بازی رو برای حمایت از اونا umd اونو میگیرم.البته اگه بشه پیداش کرد;)

اکثر نسخه های اورجینال بازی ها رو که در ایران میبینی یا قاچاق هستن یا دزدی فک نکن خیلی میشه کمک کرد!!!(جز 1 یا 2 تا از فروشگاه ها بقیه از این طریق بازیاشون رو تهیه میکنند)

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اکثر نسخه های اورجینال بازی ها رو که در ایران میبینی یا قاچاق هستن یا دزدی فک نکن خیلی میشه کمک کرد!!!(جز 1 یا 2 تا از فروشگاه ها بقیه از طریق بازیاشون رو تهیه میکنند)

منظورت از دزدی چیه؟
umd در انحصار سونی هست و اصلا umd خام و رایترش بیرون نیست که رایت کنن.هر umd که فروش میره پولی به جیب سونی میره و سونی درصدی از اون رو به کمپانی بازی میده:biggrin1:
البته اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
منظورت از دزدی چیه؟
umd در انحصار سونی هست و اصلا umd خام و رایترش بیرون نیست که رایت کنن.هر umd که فروش میره پولی به جیب سونی میره و سونی درصدی از اون رو به کمپانی بازی میده:biggrin1:
البته اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم

تا حالا ندیدی جنس دزدی بیارن بدن دست قاچاق چیا؟ نشنیدی چقدر ps3 دزدین اوون اوایل عرضه؟ اینایی هم که میبینی دست مغازه دارا هست اینا اکثرا همون اجناس قاچاق هستن.منظورم این بود وگرنه ... منم میدونه Umd کپی نمیشه:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر