God Of War: Ghost of Sparta (پست اول تاپیک خوانده شود)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
با تشکر از آریا:

سلام !
در خبری غیر منتظره نسخه جدیدی از سری بازیهای محبوب God of War برای PSP معرفی شد ! حتمآ تیزرهای عجیب و غریبی که چند روز پیش در سایت بازی دیدین رو یادتون هست. حالا معنی اونها مشخص شده !
Ready at Dawn سازنده Chains of Olympus (دیگر نسخه GoW برای PSP) نسخه جدید رو میسازه و نام Ghost of Sparta رو روی بازی گذاشته.
Eric Levine از SCEA در مورد بازی میگه : "این نسخه باز هم تا جایی که امکان داره محدودیتهای PSP رو پشت سر گذاشته و در زمینه بصری با رزولوشن های بالاتر محیط ها و ابعاد گسترده تر اونها , استاندارد جدیدی در PSP به جا میذاره."
مدت زمان گیم پلی بازی 25% از نسخه قبلی بیشتر بوده , سیستم اسلحه ها بهبود پیدا کرده و البته جادوهای جدیدی نیز به بازی اضافه شده.
داستان بازی باز هم به گذشته برمیگرده و به نوعی Prequel هست. داستان از جایی دنبال میشه که God of War تموم شده بود و میتونیم شاهد چگونگی به قدرت رسیدن Kratos در مقام خدای جنگ و اثبات کردن شایستگی هاش به دیگر خدایان باشیم. البته در این بازی با گذشته Kratos و خانواده و زخم ها و تتوها (علامت های روی بدن Kratos) بیشتر آشنا میشیم.

4576131853_c9047efa13.jpg

عکسهای بازی رو میتونین در اینجا ببینین.
اطلاعات بیشتر در E3 امسال به علاقه مندان این سری محبوب داده میشه.

تصاویر بازی:

با توجه به حساس بودن داستان این بازی و حساسیت بیشتر کاربران بر روی سرنوشت این کاراکتر، از دادن هر گونه اطلاعات در مورد داستان بازی و به اصطلاح اسپویل کردن آن جدا خودداری کنید. در صورتی که میخواهید در مورد داستان بحث کنید از اسپویلر استفاده کنید. در غیر این صورت با توجه به قوانین سایت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

Last edited by a moderator:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
این احیانا God of war 3 نیست خداوندا چه گرافیکی:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
اصلا باورم نمیشه یه god of war دیگه برای psp فوق العادست !!!! مرسی از خبر واقعا غافلگیر شدیم!:eek::love::love::love:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
کم مونده از خوشحالی جيغ بکشم !! :D
آخرين بازی درست و حسابی که رو PSPيم رفتم God of War : Chains of Olympus بود . فکر کنم بعد از يکی دو سال بايد يه دستی به سر و گوش PSPيم بکشم .
اسم بازی هم God of War : Ghost of Sparta خيلی خوب انتخاب شده .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بله.

شما فقط خبر نوشته بودید و عنوان تاپیکتون هم چیز دیگه ای بود و تاپیک رسمی بازی نبود. الان عنوانش رو ویرایش کردید.
انگار ما یک چیزی هم به شما بده کار شدیم......
بازی هنوز نیامده شما براش تاپیک رسمی می زنی؟!
پس یک لطفی بکن اون تاپیک من را حذف کن اشتباه از من بود که قبل از مدیرا اینجا خبر زدم.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :eek::eek::eek::eek::eek:
عجب خبر توپی دمت گرم اقا
این گرافیک چه قدر باحاله مطمئنین برا PS3 نی؟:biggrin1::biggrin1:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
وسعت محیط و جزئیات کاراکتر های دیگه تو این نسخه فوق العاده شده. همچنین نورپردازی و افکت ها!
در یک کلام فوق العادست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر