Gears Of War3~Preview بازگشت لوکاست های تشنه با تیغ و دشنه!

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
خوب.

باید بگم که شما محمد رضا جان داری هر روز پیشرفت میکنی،به همین خاطر بهت تبریک میگم.

راه و رسم بهتر نوشتن در چیست؟

نوشتن.تنها با نوشتن ِ که یه نوسنده بزرگ متولد میشه.همین طور که بقیه دوستان هم اشاره کردن،نوشتن Preview، یکی از مشکل ترین بخشهای نویسندگی در عالم گیم هست.بدون اغراق میتونم بگم که تا چند ماه آینده،یکی از بهترین مقاله نویسان این سایت خواهید شد.
از تجارب بقیه دوستانی هم که دستی در قلم دارند هم استفاده کن،تا روزی خود تو هم سرلوحه ای باشی برای دوستی دیگه.

باز هم تبریک و موفق باشید.

• Like
Reactions: SaDrA-HhH

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
یه خسته نباشید جانانه میگم بهت و بازم همون جمله کلیشه ای که هر روز داری پیشرفت میکنی :D
واقعیت هم همین هست ...
بیشتر نوشتن راه بهتر نوشته ...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
محمدرضا جان این پیشنمایشت هم مثل بقیه کارات عالی بود و به نظر من بهترین کارت بود

به امید پیشرفت بیشتر شما در این زمینه ;)

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
عالی بود.فقط منم با عنوان حال نکردم(نظر شخصی) بنظرم یه شوری درونت هست که فکر کنم به اون چه که میخوای میرسی.بازم موفق باشی;)

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
سلام محمدرضا جان
باز هم یه کار دیگه و باز هم پیشرفت
خیلی کار خوبی میکنی تو امضاء مینویسی به زودی از این کارت خیلی خوشم میاد:)
بیشتر نوشتن راه بهتر نوشته ...
از این جمله خوشم میاد کیوان تو که از این چیزا بلد نبودی:d
من از همچی خوشم میاد که:d

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
عالی بود,عالی...
اما محمدرضا جان شما مثل اینکه میخوای خواننده رو به سمت مقالت بکشونی با بعضی از نکات...
مثال:
1.عنوان بزرگ برای فنهای بازی...
و چند تیکه که میخواستی هیجان رو در خواننده تلقین کنی..(مثل اون تیکه سکوت)(اینا خوبه ها نه اینکه بد باشه...)اما مشکلش اینجاست که یه ذره توش ضعف داری و باید خودت رو تقویت کنی...
در ضمن فک میکنم این بازی کردن زیادت با کلمات سر اینه که فک میکنی که مقاله جالب نیست و خواننده ای نداره درصورتی که دقیقآ عکس این قضیه هست...
با تشکر
و باز هم میگم : درکل عالی بود...

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

اقا وقتی پیام داده بودی من یک لحضه حواسم به امضای خودم رفت که تازگی های به خاطر اون پیام دریافت می کنم

اقا ممنون از این که مارو قابل دانستی که مقاله رو بررسی کینم

در اول از بسم الله الرحمن ارحیم خوشم اومد که بهترین کار است +

دویمن کار زیبایی که کردی مطالب رو با ترتیب زیبایی چیده شده اول تاریخچه بازی بعد معرفی بعد گرافیک وبهد صدا و...ودر نتیجه باعث شده کلا حرف هات رو ادم خوب تر متوجه باشه

سوم:چیز جالبی که متوجه شدم نوشت داری جذاب شما است من نقد های زیادی رو تو سایت خوندم که همیشه به علت زیاده نویسی حوصلمرو سر بردن وبه همین دلیل از نقد های مجله خوب بازی رایانه خوشم نمی اید به خاطر طولانی بودنش نقد باید کوتاه ومفید باشد نه این کهبرود که فلان دکمه رو که بزنیم فلان مکار می شود یا این که داستان رو کاملا لو دهد ونقد شما هم از نقد هایی بود که من دوشت داشتم مطالب رو زیاد کش نداده بودید

در کل اگر بحث امتیاز دهی باشد من نمره 9.5 از ده رو می دم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
و دوست عزیم اگر جای شما باشم از اقای فردین هم می خواهم که مقاله رو بررسی کنند و ایشون وارد ترند

اگر امضام رو هم بررسی کنی معلوم است

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
مرسی عزیز تپلی
در کل خوب بود ولی جای کاره بیشتری داشت که ایشالا با افزایش اطلاعاتت میدونم بهترم میشی.
من پستهای اکثربچه هارو خوندم روی عنوانت یکم ایراد گرفته بودن به نظرمنم ایرادشون درسته
لوکاستها به چی تشنه ان؟ خون یا آب یا شربت یا مشروبات الکلی :-/؟؟ یا....
مثلا اگه مینوشتی بازگشت لوکاستها خیلی ساده و زیباتر بود تا اینکه این نثرمسجع رو مینوشتی
این نظرشخصی من بود . قصد تحمیل ندارم
بازم ممنونم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر