Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

Veteran Gear

کاربر سایت
Nov 27, 2012
64
نام
Aref
فقط از نشر نه از اکثر صلاح ها میشه استفاده کرد جز لنسر رو هامربراستو رترو خلاصه هر سلاحی که اتوماتیک باشه این قانون از قدیم بوده مام احترام میزاریم[/QUOTE]
Markza هم نیست چون مثل همربرسته . فقط Damage حدودا 2 برابر داره . و یه دوربین . و از هاست ها در خواست می شود که booshka و boomshot و vulcan رو همیشه Disable کنن
راستی تو اون لینک ننوشته بود که vip pass تا یه روز قبل از ریلیز 1600 پوینته . بعد از ریلیز 2400 پوینته . ؟

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:23 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم تنها راه خرید VIP pass اینه که پروفایلمونو بدیم به یه دوست خارجی از xbox.com برامون خرید کنه :|

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان دقت کردین این ارمه گرز جدیده که تو پروفایل نشون میده تغییر کرده! الان یه چن نفری هم هستن که یکی دو روزه دارن انلاین میزنن و بن هم نشدن پس به نظرم خطر رفع شده ...

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دوستان دقت کردین این ارمه گرز جدیده که تو پروفایل نشون میده تغییر کرده! الان یه چن نفری هم هستن که یکی دو روزه دارن انلاین میزنن و بن هم نشدن پس به نظرم خطر رفع شده ...
ما از 2 روز پیش داریم بازی میکنیم بن هم نشدیم حدود 12 ساعت دیگه ریلیز جهانی بازی

Last edited by a moderator:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
نه
اقا من تقریبا وسطه هربازی دی سی میشم,تو بازی هایه دیگه این اتفاق نیفتاده بود تاحالا,چه کار کنم موشکل از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر