Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه مشکلی نداره این نارنجک spot با mele خیلی رو اعصابه تو لابی های خارجی دهنمونو سرویس کردن تازه لنسرو رترو بماند :d
spot ?! فک کنم منظورت stim-gas هست... آخ گفتی این melee ...دلم خونه! امیدوارم با یک آپدیت درستش کنن ... ولی با این تفاسیر هم نوب بازی هاش به نسبت گرز۳ خیلی کمتر شده!

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
spot ?! فک کنم منظورت stim-gas هست... آخ گفتی این melee ...دلم خونه! امیدوارم با یک آپدیت درستش کنن ... ولی با این تفاسیر هم نوب بازی هاش به نسبت گرز۳ خیلی کمتر شده!
نه متین منظورم همون spot هست aim رو دچار مختل میکنه تیرها دقیق نمیره.نوب بازیها هم بستگی به مپ و بازیکنا داره مثلا اگه مپ rig باشه یکی میره تو هیکوپتر یکی بوم شات میزنه بزرگ ترین قسمت نوب مپ هم Vulcan اتوماتیک هست که پرش بهمون بگیره مردیم:wacko:بعضی ها هم مارکزارو با لنسر اشتباه گرفتن(البته جواب میده:d) بنظرم گرز از اون شات گان سالاری داره در میاد که این ناراحت کننده هست. :(
بعد یه هفته بازی کم کم نبود یه مپ تو مایه های reven down گرز3 حس میشه که فکر کنم مپهای کوچیک تر رو واسه dlc گذاشتن کنار.واسه مدال epic repar هم باید یکی از مسولین اپیک رو بکشی باهاشون پیام بازی کردیم همشون کلاس گذاشتن گفتن اگه ffa زیاد بازی کنی شاید بتونی مارو ببینی از این جور حرف ها خلاصه مام بیخیال شدیم.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه متین منظورم همون spot هست aim رو دچار مختل میکنه تیرها دقیق نمیره.نوب بازیها هم بستگی به مپ و بازیکنا داره مثلا اگه مپ rig باشه یکی میره تو هیکوپتر یکی بوم شات میزنه بزرگ ترین قسمت نوب مپ هم Vulcan اتوماتیک هست که پرش بهمون بگیره مردیم:wacko:بعضی ها هم مارکزارو با لنسر اشتباه گرفتن(البته جواب میده:d) بنظرم گرز از اون شات گان سالاری داره در میاد که این ناراحت کننده هست. :(
بعد یه هفته بازی کم کم نبود یه مپ تو مایه های reven down گرز3 حس میشه که فکر کنم مپهای کوچیک تر رو واسه dlc گذاشتن کنار.واسه مدال epic repar هم باید یکی از مسولین اپیک رو بکشی باهاشون پیام بازی کردیم همشون کلاس گذاشتن گفتن اگه ffa زیاد بازی کنی شاید بتونی مارو ببینی از این جور حرف ها خلاصه مام بیخیال شدیم.
جالبه!
اگه دنبال این میگردی که نوب بازی نشه مود فری فور آل سرچ کن ... تا الان اصلا حس نکردم کسی لنسر و رترو و ... مثل گرز۳ ببنده ... گرز۳ فاجعه ای بود !! فقط melee ...

مسئول اپیک رو تو لایو باهاش پیام بازی کردین ؟!! گیمرتگش چیه ؟

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
مسئول اپیک رو تو لایو باهاش پیام بازی کردین ؟!! گیمرتگش چیه ؟
Gears Reaper Tracker by CodySpie - Game Grit
اگه یکیشون رو بکشیم یه اسکین و یه مدال میده

کاراکترشون اینه
Chr_Reaper-209x300.jpg

Reaper_Medal-300x300.jpg

W_Lancer_ReaperSlayer-1024x480.jpg

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آخرین ویرایش:

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
اینم گیمرتگ منه ادد کنید دوستان.

SaM Fi5HeR 77

بچه ها من بازی جاجمنت رو از اون سریهای اول که یکی دو ماه پیش اومد رو دارم هر کاری میکنم پچ نمیشه اگه با همون لایو بازی کنم بن نمیشم .فقط خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده چون 4 روز پیش بن شدم ایکس باکس جدید گرفتم نمی خوام دوباره بن شم.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر