Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بچه ها من بازی جاجمنت رو از اون سریهای اول که یکی دو ماه پیش اومد رو دارم هر کاری میکنم پچ نمیشه اگه با همون لایو بازی کنم بن نمیشم .فقط خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده چون 4 روز پیش بن شدم ایکس باکس جدید گرفتم نمی خوام دوباره بن شم.

والا ما با همون نسخه اولیه رفتیم لایو مشکلیم پیش نیومده تا الان خیالت راحت

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

sjamalb

کاربر سایت
Mar 1, 2013
13
سلام دوستان ىه اپدىت جدىد واسه بازى اومده که ىه چند حالتى رو به بخش انلاىن اضافه مى کنه اما موقع اجراش مى گه باىد دانلود کنى وقتى رو دانلود مى زنى هىچ اتفاقى نمى افته کسى دانلود کرده?

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام دوستان ىه اپدىت جدىد واسه بازى اومده که ىه چند حالتى رو به بخش انلاىن اضافه مى کنه اما موقع اجراش مى گه باىد دانلود کنى وقتى رو دانلود مى زنى هىچ اتفاقى نمى افته کسى دانلود کرده?
از توی منوی اصلی ، گزینه اخر ، upcoming dlc رو انتخاب کن و شروع کن به دانلود .
...
مپ haven v دیدم و یه دست توش بازی کردیم.باحال بود و نور پردازی عجیبی هم داشت.انقدر که بازتاب نور روی زره ، چشم ادم رو میزد.مپش به نظر باحال میاد.منتظر مپ های دیگه هستیم..مفت باشه...کوفت باشه:d

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان ما یه مقدار تازه واردیم
الان من همینطوری هر چی گیمر تگه ادد کنم و ....
بعد هر کی آنلاین باشه نشون میده تو خوده لایو یا نه باید حتما دعوت کنیم طرفو ؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بأيد دعوت كني يا اگه بازي ميكردن دعوتت كنن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من تا یه هفته دیگه بیشتر مهمون لایو نیستم.ولی تو این چند وقتی که بودم ، با لابی گیرز خیلی حال کردم و بهترین تجربه ی لایوم رو با ادم هایی باحال و کار درست مثل cpt rock , cpt hot creazy , و یکی دو نفر دیگه داشتم.امیدوارم همیشه در کنار هم خوش باشید و همینطور به دوستیتون ادامه بدید..چاکر همه :)
البته شاید بعد ها برگردم لایو ولی فعلا استراحت.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
معمولا اگه بخواد لابی پرایوت ساخته بشه اینوایت می کنن اما اگه دیدی کسانی از فرندها دارن پرایوت می زنن می تونی یه پیام به یکیشون بدی اینوایت کنن ... قوانین کلی بازی هم اینه که فقط با اسلحه نشر باید بازی رو شروع کنی ... برداشتن سلاح های داخل مپ آزاده ... از نارنجک ها هم ممنوعیتی نیست ... در بازی از melee زدن (مشت (دکمه B)) به شدت بپرهیز ...

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 PM ارسال شده بود ----------

من تا یه هفته دیگه بیشتر مهمون لایو نیستم.ولی تو این چند وقتی که بودم ، با لابی گیرز خیلی حال کردم و بهترین تجربه ی لایوم رو با ادم هایی باحال و کار درست مثل cpt rock , cpt hot creazy , و یکی دو نفر دیگه داشتم.امیدوارم همیشه در کنار هم خوش باشید و همینطور به دوستیتون ادامه بدید..چاکر همه :)
البته شاید بعد ها برگردم لایو ولی فعلا استراحت.
دانیال جون حتما تابستون برگرد .

آخرین ویرایش:

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
داداش مگه این میلی چه ایرادی داره؟؟!!
اون موقه ها که ریچ میزدم همه بچه خارجیا به وفور میزدن ، مخصوصا اساسین (همون که از پشت خفت میکنی) خیلی رایج بود و خیلیم حال میداد ، باحال ترین صحنه ای که تو ریچ دیدم اساسین شدن خودم رو هوا بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر