Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
مهرداد یکی از دوستانشون رو که epic employee هم بودن رو تو لابی invite کردن و اون شخص هم با دوتا دیگه از دوستانش اومدن و 2 نفر دیگه هم epic employee بودن ما هم یک TD زدیم 3 به 5 که 3 نفر تیم مقابل Reaper بودن و خیلی هم لگ داشتن ولی لطف کردن و گذاشتن که مدال و اسکین Reaper رو بگیریم
n9678_IMG_0181.jpg
و این هم Friends List اون شخص کلا 4تا هستن که یکیشون مهرداد
8958_IMG_0182.jpg
مرسی حسام البته این شخصایی که با هاشون بازی کردیم از استدیو PEOPLE CAN FLY و EPIC بودن مثلا یکیشون که من خیلی میشناسم DAMIAN هست...
طراح هنری مراحل ازین حرفاس...
Damian Stempniewski - Polska | LinkedIn

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
مرسی حسام البته این شخصایی که با هاشون بازی کردیم از استدیو PEOPLE CAN FLY و EPIC بودن مثلا یکیشون که من خیلی میشناسم DAMIAN هست...
طراح هنری مراحل ازین حرفاس...
Damian Stempniewski - Polska | LinkedIn
مهرداد جون می تونی باهاشون هماهنگ کنی که فرند ریکوئست ما رو هم قبول کنن ؟

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
مهرداد جون می تونی باهاشون هماهنگ کنی که فرند ریکوئست ما رو هم قبول کنن ؟

متین جان به مسیج دادن من قضیه حل نمیشه اونا کلا FREIND REQUEST قبول نیمکنن اگرم قبولم کنن هیچوقت وارد لابی کسی متاسفانه نمیشن میگن باید توی مد FREE FOR ALL SEARCH کنید تا REAPER پیدا کنید ...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
تو پست اول این صفحه اسامی برخی ریپرها رو گفته و آپدیت می کنه ... توضیحاتش هم بخونید (گفته اکثرا ریپر نمی بینن ... بهشون پیام ندین ... شاید حال نکنه با ریپر بیاد ... فقط گرز بازی نمی کنن ... فقط بازی نمی کنن ... دنبال ریپر نباشید که اینجوری بازی حال نمی ده ... فقط اگه دید کیف کنید ... و ...)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
مهرداد یکی از دوستانشون رو که epic employee هم بودن رو تو لابی invite کردن و اون شخص هم با دوتا دیگه از دوستانش اومدن و 2 نفر دیگه هم epic employee بودن ما هم یک TD زدیم 3 به 5 که 3 نفر تیم مقابل Reaper بودن و خیلی هم لگ داشتن ولی لطف کردن و گذاشتن که مدال و اسکین Reaper رو بگیریم
n9678_IMG_0181.jpg
و این هم Friends List اون شخص کلا 4تا هستن که یکیشون مهرداد
8958_IMG_0182.jpg
منو danielwwf این TeamRK reaper رو تو ffa چند بار کشتیم ولی مدال نداد :((

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
بلاخره این شاهکار را تمام کردم بر خلاف متا و چیز یکه فکر می کردم به شخصه به من بیشتر از نسخه 3 حال داد :)
به عنوان ی نسخه فرعی برای من که تمام نسخه ها را انجام داده بودم عالی بود به خصوص اون 7 تا چیتر که علاوه بر داستان اصلی خود باز یباز کرد و روایت نسخه 3 بازی بود
گیم پلی درگرانه تر از همیشه گرافیک بی نظیر بود به هبهترین شکل ممکن رو 360اجرا شده بود که تاالان نظیرشو ندیده بویدم به جرات می تونم بگم از نهایت قدرت این کنسول استفاده کرده بود تیم سازنده همه چیز عالی جای هیچ بحثی هم باقی نمی گذاره :d
صداگذاری هم به نظرم بهتر از همیشه بود .
در ضمن من اصلا با داستان مشکلی نداشتم بلکه حسابی هم با این دادگاه نظامی حال کردم ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
همه چی این بازی بصورت "دور تند" اجرا میشه!. همه موجودات این بازی قهرمان المپیک دوی 100 متر هستن گوئی. کل بازی شبیه یه DLC هست برای Gears 3. همه چیز بینهایت شبیه Gears 3 ست.
اینقدر هم نگید گرافیکش فلانه بهمانه. خیلی خوبه اما بهترین این نسل که هیچ بهترین سال که هیچ بهترین نیمه اول 2013 هم نیست.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بلاخره این شاهکار را تمام کردم بر خلاف متا و چیز یکه فکر می کردم به شخصه به من بیشتر از نسخه 3 حال داد :)
به عنوان ی نسخه فرعی برای من که تمام نسخه ها را انجام داده بودم عالی بود به خصوص اون 7 تا چیتر که علاوه بر داستان اصلی خود باز یباز کرد و روایت نسخه 3 بازی بود
گیم پلی درگرانه تر از همیشه گرافیک بی نظیر بود به هبهترین شکل ممکن رو 360اجرا شده بود که تاالان نظیرشو ندیده بویدم به جرات می تونم بگم از نهایت قدرت این کنسول استفاده کرده بود تیم سازنده همه چیز عالی جای هیچ بحثی هم باقی نمی گذاره :d
صداگذاری هم به نظرم بهتر از همیشه بود .
در ضمن من اصلا با داستان مشکلی نداشتم بلکه حسابی هم با این دادگاه نظامی حال کردم ;)
اتفاقا من هم با این سبک داستان خیلی حال کردم.
الان 3 روزه بایوشاک رو خریدم ولی هنوز باززش نکردم انقدر که این گیرز بهم حال داد.واقعا گیم پلیش از همیشه جذاب تر شد.گرافیک بخش جاجمنت هم عالی و بی نظیر بود.الان رو insane شروع کردم.(نرمال رو یه بار رفتم).

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
همه چی این بازی بصورت "دور تند" اجرا میشه!. همه موجودات این بازی قهرمان المپیک دوی 100 متر هستن گوئی. کل بازی شبیه یه DLC هست برای Gears 3. همه چیز بینهایت شبیه Gears 3 ست.
اینقدر هم نگید گرافیکش فلانه بهمانه. خیلی خوبه اما بهترین این نسل که هیچ بهترین سال که هیچ بهترین نیمه اول 2013 هم نیست.
فریدون خودتی یا آی دیتو هک کردن؟ :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین

سه حالت بیشتر نیست

یا دیسکت خرابه دادن بهت
یا داری یک بازی دیگه بازی میکنی
یا بهنام یوزرتو هک کرده

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر