Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
خب.امروز رفتم یکم آنلاین زدم.یه 3 دست TDM.به صورت کلی خیلی حال داد.ولی بازی نسبت به گیرز 3 نوب بازیش خیلی بیشتر شده.این اسنایپ جدید قشنگ گند زده به بازی.عمه محترم بنده هم میتونه با این اسنایپ زارت و زورت هدشات کنه.خیلی مسخرست.

از اون طرف لنسر بستن خیلی بیشتر شده.اکثرا Retro Lancer بر میدارن.خیلی سریع هم میکشه.یعنی جون آدما نسبت به گیرزهای قبلی کمتر شده.کافیه یکم تیر رو بگیری رو طرف.سریع میمیره.

یه سری چیزای جالب تو بعضی مپ هست که هم جالبه،و هم نوب بازی.مثلا تو یکی از مپها یه هلیکوپتر هست که میتونید سوارش بشید.بعد بلند میشه از زمین و دور مپ میچرخه و با ماشین گانش میتونید آدم بکشید.این چیزش هم خیلی جالبه و آنلاین بازی سینماتیک شده.هم خیلی بده.چون خود من دیدم نمیتونم کاری کنم.واسه همین رفتم پریدم تو هلیکوپتر و همه رو بستم به رگبار.قشنگ 10 تا کیل فقط اینجوری گرفتم.

در کل بازی با خارجی ها نمیچسبه.چون خبری از شاتگان نیست و همه لنسر میبندن.بچه های ایرانی بیان یه حالی باهم بکنیم.

حسین من آنلاین نزدم ولی داری نا امیدم میکنی.. دوستان دیگه که میگفتن جان بازیکنها خیلی بیشتر شده..!!؟

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
امروز برای بار دوم بخش AfterMath رو تموم کردم ! واقعا از هر نظر بی نظیر بود !به خصوص 3 تا Section اول که به لحاظ جو و حال و هوا ،نمونش تو شماره های قبلی هم نیست !این 3 تا Section ، به لحاظ جو از چند بازی + Gears Of War 1 ایده گرفته شده بود که این ایده ها استادانه در کنار هم چیده شده بود!!!>:d<

واقعا ای کاش ای کاش ، Judgment رو هم مثل AfterMath می ساختن و مطمئنم اگه اینطوری میشد ،متای بازی تا 86-85 هم بالا میومد یا شاید هم بالاتر !(هر چند متاش برام مهم نیست !)

دوستان! به هیچ عنوان از تجربه AfterMath ،غافل نشید ! من که دو بار این بخش رو تموم کردم ،هنوز سیر نشدم از لذتش!:x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
حسین من آنلاین نزدم ولی داری نا امیدم میکنی.. دوستان دیگه که میگفتن جان بازیکنها خیلی بیشتر شده..!!؟
امین جون دیگه تو منو میشناسی که هم چقدر عاشق گیرز هستم،و چقدر آنلاینش رو بازی کردم.ولی تو این چیزی که من میگم شک نکن.یعنی بری با خارجی ها بازی کنی رسما حالت بهم میخوره:|من خودم اولش با شاتگان رفتم.ولی دیدم زیاد خوب نیست.چون همه Retro میبندن:wallbash:واسه همین منم رترو برداشتم.

تو این شماره خیلی سریعتر دشمنا میمیرن.تو گیرز 3 باید 1 خشاب رترو خالی میکردی تا یارو بمیره.ولی الان قشنگ با نصف خشاب طرف میمیره.

یه اسنایپ جدید هم اضافه شده.اسمش Mazakar هست(یه چیز تو همین مایه ها:d)این یکی قشنگ تِر زده به بازی:|اگر بخش تک نفره رو بازی کرده باشی باید بدونی این اسنایپ چجوری هست.باهاش میشه تند تند تیر زد.بدون مکس.مثلا یادته که اسنایپ های قبلی تک تیر بود.ولی این جدیده اینجوری نیست.پشت سرهم تیر میزنه.یعنی هر گاگولی رو می بینی داره هدشات میکنه:|

بدتر از همه اینکه از همون اول بازی میشه اکثر سلاح ها رو انتخاب کرد.تو شماره قبل فقط میشد 2-3 تا مسلسل و 2 تا شاتگان برداشت.و باقی سلاح ها رو باید از تو نقشه بر میداشتی.ولی الان همون اول میتونی اسنایپ هم انتخاب کنی.و فاجعه آخر اینکه میشه از همون اول نارنجک هم برداشت.یادته که قبلا فقط نارنجک دود داشتیم و باقی نارنجکها تو نقشه بود.ولی تو این شماره میتونی نارنجک انفجاری،نارنجک سمی رو همون اول انتخاب کنی باهاش بری تو بازی.

تو نقشه هم کیلو کیلو Ammo ریخته.واسه همین دیگه کسی مشکل تیر نداره و همینجوری در حال شلیک هست.کلا بازی با خارجی رو مخت میره.باید ایرانیا رو جمع کنیم و دور هم بزنیم.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من انلاین بازی کردم.اطمینان میدم که هر تغییری که در بازی به وجود اووردن در جهت بهبود گیم پلی بوده.اقا گیم پلی بازی در مولتی از به نظر من هر بازی دیگه ای بهتره.همه چیش فوق العادست.تا خودت مولتی نزنی متوجه نمیشی.من مولتی 3 رو هم بازی کردم ولی این یه چیز دیگه هست.
سرعت بازی 2 برابر شده.به همراه هیجان بازی.
بار اخر میگم.مولتی گیرز در بهترین حالت قرار داره الان.
با بخش داستانی هم خیلی حال کردم.قدیمی فقط باید میرفتیم و میکشتیم.ولی حالا برای اولین بار باید استراتژی بچینیم و بیس رو از لحاظ امنیتی ساپرت کنیم.
هر کی گفته که با این شماره از گیرز حال نکرده ، یا اصلا گیرز بازی نمیکنه . یا اصلا چرت گفته.
فرض کن یه بازی بیاد با 4 تا دونه مپ و یه بخش داستانی که حالت چلنجی داره همچین امتیازهایی کسب کنه.این فوق العاده بودن جاجمنت رو میرسونه.
از لحاظ گرافیک من جزو اون دسته هستم که میگم بهترین گرافیک نسل هست.
کسایی هم که مخالفن میتونن برن همون بازی های خودشون رو بازی کنن و از حالت بی وزنی کارکترشون لذت ببرن:>
شرمنده اگه یکم تند صحبت کردم.اول صبحی یه دست گیرز زدم اعصاب معصابم ریخت بهم:|:d
البته الان نظر USA رو خوندم .برای بنده محترم هست و منظورم ایشون نبود.ما کلا به پیشکسوت ها احترام میزاریم.
فکر کنم اشتباها گزاشته بودمت در لیست سیاه که الان از ایست درت اووردم.چاکریم

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
امین جون دیگه تو منو میشناسی که هم چقدر عاشق گیرز هستم،و چقدر آنلاینش رو بازی کردم.ولی تو این چیزی که من میگم شک نکن.یعنی بری با خارجی ها بازی کنی رسما حالت بهم میخوره:|من خودم اولش با شاتگان رفتم.ولی دیدم زیاد خوب نیست.چون همه Retro میبندن:wallbash:واسه همین منم رترو برداشتم.

تو این شماره خیلی سریعتر دشمنا میمیرن.تو گیرز 3 باید 1 خشاب رترو خالی میکردی تا یارو بمیره.ولی الان قشنگ با نصف خشاب طرف میمیره.

یه اسنایپ جدید هم اضافه شده.اسمش Mazakar هست(یه چیز تو همین مایه ها:d)این یکی قشنگ تِر زده به بازی:|اگر بخش تک نفره رو بازی کرده باشی باید بدونی این اسنایپ چجوری هست.باهاش میشه تند تند تیر زد.بدون مکس.مثلا یادته که اسنایپ های قبلی تک تیر بود.ولی این جدیده اینجوری نیست.پشت سرهم تیر میزنه.یعنی هر گاگولی رو می بینی داره هدشات میکنه:|

بدتر از همه اینکه از همون اول بازی میشه اکثر سلاح ها رو انتخاب کرد.تو شماره قبل فقط میشد 2-3 تا مسلسل و 2 تا شاتگان برداشت.و باقی سلاح ها رو باید از تو نقشه بر میداشتی.ولی الان همون اول میتونی اسنایپ هم انتخاب کنی.و فاجعه آخر اینکه میشه از همون اول نارنجک هم برداشت.یادته که قبلا فقط نارنجک دود داشتیم و باقی نارنجکها تو نقشه بود.ولی تو این شماره میتونی نارنجک انفجاری،نارنجک سمی رو همون اول انتخاب کنی باهاش بری تو بازی.

تو نقشه هم کیلو کیلو Ammo ریخته.واسه همین دیگه کسی مشکل تیر نداره و همینجوری در حال شلیک هست.کلا بازی با خارجی رو مخت میره.باید ایرانیا رو جمع کنیم و دور هم بزنیم.

من انلاین بازی کردم.اطمینان میدم که هر تغییری که در بازی به وجود اووردن در جهت بهبود گیم پلی بوده.اقا گیم پلی بازی در مولتی از به نظر من هر بازی دیگه ای بهتره.همه چیش فوق العادست.تا خودت مولتی نزنی متوجه نمیشی.من مولتی 3 رو هم بازی کردم ولی این یه چیز دیگه هست.
سرعت بازی 2 برابر شده.به همراه هیجان بازی.
بار اخر میگم.مولتی گیرز در بهترین حالت قرار داره الان.
با بخش داستانی هم خیلی حال کردم.قدیمی فقط باید میرفتیم و میکشتیم.ولی حالا برای اولین بار باید استراتژی بچینیم و بیس رو از لحاظ امنیتی ساپرت کنیم.
هر کی گفته که با این شماره از گیرز حال نکرده ، یا اصلا گیرز بازی نمیکنه . یا اصلا چرت گفته.
فرض کن یه بازی بیاد با 4 تا دونه مپ و یه بخش داستانی که حالت چلنجی داره همچین امتیازهایی کسب کنه.این فوق العاده بودن جاجمنت رو میرسونه.
از لحاظ گرافیک من جزو اون دسته هستم که میگم بهترین گرافیک نسل هست.
کسایی هم که مخالفن میتونن برن همون بازی های خودشون رو بازی کنن و از حالت بی وزنی کارکترشون لذت ببرن:>
شرمنده اگه یکم تند صحبت کردم.اول صبحی یه دست گیرز زدم اعصاب معصابم ریخت بهم:|:d
البته الان نظر USA رو خوندم .برای بنده محترم هست و منظورم ایشون نبود.ما کلا به پیشکسوت ها احترام میزاریم.
فکر کنم اشتباها گزاشته بودمت در لیست سیاه که الان از ایست درت اووردم.چاکریم

@ امین

اینجوری بهت بگم که از هر تغییری واسه شبیه شدن سری GEOW به COD دریغ نکردن!

خوب من الان شبیه علامت سئوال شدم..
باید امروز فردا اکانت گلد بگیرم بیام ببینم اینها چی کار کردن..! البته می شد یک حدث های زد مخصوصا که مپ ها بزرگتر شدن و از هر نقطه ای از مپ میشه دشمن ها رو خفت کرد و همچنین فرار کرد..!
در کل بعد از گرز 1 و 2 حال مولتی دیگه باقی نمونده ، دوست داشتم این نسخه بچه ها رو دور هم جمع کنه گویا نمیشه..

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
@ امین
اینجوری بهت بگم که از هر تغییری واسه شبیه شدن سری GEOW به COD دریغ نکردن!
اصلا شباهت و حتي گاهي بيس بازي با گيرز خيلي فاصله داره.....من نميگم يه ساعت تو كاور بمونيم و هيجان بازي كم باشه ولي اينكه تو يك ربع بازي كردن مولتي يكي دو بارم كاور نگيري و عين هيلو و كال او هر وقت خواستي از هر جا بپري بري جاي ديگه خيلي ضايعس

گيرز يه مشخصه هاي اصلي داشت كه براي رقابت و جذب مخاطباي هيلو كال او اكثرشو از دست داده و تقريبا شده شبيه اونا......تنها مشخصه اي كه واسش مونده همين خشونت و فضاشه كه اونم فكر كنم تو شماره بعدي هم تغيير مي كنه

+

ياد باد مولتي و آنلاين gears 2 ياد باد

.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بعضی ها یجوری حرف میزنن انگار این جاجمنت مثلا شماره 4 بازی بوده و کل ماهیت بازی عوض شده و نگران اینده گیرز هستند !!! این یه شماره فرعی هست و اتفاقا خیلی خوبه که بازیساز تغییرات توش بده ! بعضا تو نسخه های فرعی تغییراتی بوجود میارن یعنی به نوعی موش ازمایشگاهی میکنن تا نظرات طرافدارها و منتقدها را بدونند و نکات مثبت را برداشت کنن و نکات منفی را که همه ازش شاکی هستند بریزند دور .
عینه بازی Alan Wake's American Nightmare که بازی کاملا اکشن شده بود که خود رمدی گفت ما تغییراتی بوجود اوردیم تا نظرات منتقدین را ببینیم و American Nightmare و تعییراتش هیچ دخلی برای شماره 2 نداره و AW2 الگر قرار بشه ساخته بشه با اسالت شماره 1 ساخته خواهد شد .

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اصلا شباهت و حتي گاهي بيس بازي با گيرز خيلي فاصله داره.....من نميگم يه ساعت تو كاور بمونيم و هيجان بازي كم باشه ولي اينكه تو يك ربع بازي كردن مولتي يكي دو بارم كاور نگيري و عين هيلو و كال او هر وقت خواستي از هر جا بپري بري جاي ديگه خيلي ضايعس

گيرز يه مشخصه هاي اصلي داشت كه براي رقابت و جذب مخاطباي هيلو كال او اكثرشو از دست داده و تقريبا شده شبيه اونا......تنها مشخصه اي كه واسش مونده همين خشونت و فضاشه كه اونم فكر كنم تو شماره بعدي هم تغيير مي كنه

+

ياد باد مولتي و آنلاين gears 2 ياد باد

.
شات گان اصلی ترین سلاح بازی و انتخاب اول هرکس تو در گیری های تن به تن دیگه مثل قدیم دمیج نمیده و خیلی خوشگل از دور خارجش کردن ! حتی sawed off هم مثل سابق دمیج نمیده گرچه حداقل توجیهش اینکه اینبار بجای یکی ، دوتا تیر داری ! از همه اینا بدتر لنسر و Retro هستن که مثل ریگ دمیج میدن مخصوصاً Retro که از این لحاظ خیلی راحت قابل رقابت با اسلحه های سری COD هست ! دوتا تیر میزنی طرف جان به جان آفرین تسلیم میکنه !

از markza هم حرفی نمیزنم فقط هنوز نفهمیدم با وجود snipe چرا چنین سلاحی رو باید به بازی اضافه کرد ! حالا اگه در مورد COD صحبت میکردیم یه بحثی چون تو هر نسخه جدید میان یه دوربین یا لیزر میذارن تنگ سلاح و ظاهرشم تغییر میدن و در غلب ایده جدید اضافه میکنن به بازی ! ولی بحث ما در مورد گیرز هست که از لحاظ کارایی و بالانسی که بین حسن و معایب یه سلاح وجود داره در کنار سری halo جزو بهترین ها هستن ! شما برای اینکه حساب کار دستتون بیاد فقط سلاح هایی جدیدی که به بازی اضافه شده رو برین با سلاح هایی که اپیک تو نسخه های قبلی به بازی اضافه کرده بود مقایسه کنید . مثلاً تو گیرز3 sawed off داشتیم که از لحاظ قدرت فوق العاده بود در عین حال ایرادش این بود که موقع realod خیلی کند بود و یه تیرام بیشتر نداشت یا فرضاً Retro نسبت به لنسر تو فواصل نزدیک دمیج بیشتری میداد در عوض reload ـش سخت تر و واسه فواصل دور ضعیف تر بود . تنها سلاح جدیدی که تا اینجا ازش خوشم اومده Breechshot هست.
در مورد کاور گیری هم هنوز نظر همونی که گفتم . در کل بنظرم بازی بشدت افت کرده گرچه بعید نیست خیلی ها از مولتی بازی خوششون بیاد چون داره به سمتی میره که noob جماعت بیشتر میتونن با این سری ارتباط برقرار کنن .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بعضی ها یجوری حرف میزنن انگار این جاجمنت مثلا شماره 4 بازی بوده و کل ماهیت بازی عوض شده و نگران اینده گیرز هستند !!! این یه شماره فرعی هست و اتفاقا خیلی خوبه که بازیساز تغییرات توش بده ! بعضا تو نسخه های فرعی تغییراتی بوجود میارن یعنی به نوعی موش ازمایشگاهی میکنن تا نظرات طرافدارها و منتقدها را بدونند و نکات مثبت را برداشت کنن و نکات منفی را که همه ازش شاکی هستند بریزند دور .
عینه بازی Alan Wake's American Nightmare که بازی کاملا اکشن شده بود که خود رمدی گفت ما تغییراتی بوجود اوردیم تا نظرات منتقدین را ببینیم و American Nightmare و تعییراتش هیچ دخلی برای شماره 2 نداره و AW2 الگر قرار بشه ساخته بشه با اسالت شماره 1 ساخته خواهد شد .
فرخ داری الکی به خودت دلداری میدی.

من قویا معتقدم که فرانچایز گیرز قشنگ به F رفت.سازنده و خالق این بازی کلیف بود.اینو که قبول داری؟یعنی گیرز مدیون کلیفی بود.همه چیزش رو از کلیف داشت.حالا با رفتن کلیف فکر میکنی دیگه چه چیزی از گیرز باقی بمونه؟جز تکرار،تکرار و بازم تکرار.

یادته زمانی که وست و زامپلا از اکتی جدا شدن،با همدیگه چقدر بحث میکردیم؟من میگفتم Cod میوفته توو سرازیری و دیگه نمیتونه اون بازی سابق بشه.چون سازندگانش رفتن.ولی تو هی میگفتی نه و معتقد بودی رفتن وست و زامپلا تاثیری نداره.اما دیدی که حرف من درست شد و Cod قشنگ افتاده توو سرازیری.مطمئن باش گیرز هم به همین سرنوشت دچار میشه.
فقط سلاح هایی جدیدی که به بازی اضافه شده رو برین با سلاح هایی که اپیک تو نسخه های قبلی به بازی اضافه کرده بود مقایسه کنید . مثلاً تو گیرز3 sawed off داشتیم که از لحاظ قدرت فوق العاده بود در عین حال ایرادش این بود که موقع realod خیلی کند بود و یه تیرام بیشتر نداشت یا فرضاً Retro نسبت به لنسر تو فواصل نزدیک دمیج بیشتری میداد در عوض reload ـش سخت تر و واسه فواصل دور ضعیف تر بود . تنها سلاح جدیدی که تا اینجا ازش خوشم اومده Breechshot هست.
آخ آخ.دمت گرم مصطفی.اصن این sawed رو یادم رفته بود.بدجوری اینکارشون احمقانه بود.آخه یه سلاحی با دمیج خفن sawed،باید 2 تا تیر داشته باشه؟:|اون markza هم افتضاح به تمام معنا هست.آخه این اسنایپ هیچ سنخیتی با سری گیرز نداره.گیرز همیشه یه آنلاین سخت و فوق العاده مشکل داشت که هرکسی قادر نبود بازی کنه.مثلا برادر خودم Cod رو خیلی عالی بازی میکنه.ولی وقتی اومد گیرز 2 بازی کنه دسته رو شوت کرد تو دیوار.چون اصلا نمیتونست بازی کنه و هی میمرد.حتی گیرز 3 هم همین بود.ولی توو این شماره،حتی یه بچه 5 ساله هم میتونه بیاد بترکونه و زارت و زورت هدشات کنه و Retro ببنده.یعنی دیگه هرکسی میتونه جون عمش یه گیرز بازــــه هاردکور باشه.

کاملا مشخص هست که دلیل اینکه گیرز داره به این سمت میره،مایکروسافت هست و بس.بازی هرچقدر ساده تر بشه،طبیعتا قشر بیشتری به بخش آنلاین بازی مراجعه میکنن.

متنفرم از مایکرو که نه تنها سودی به این صنعت نرسوند.بلکه تا تونست تیشه به ریشه این صنعت زد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
شماره سوم یه مشکلی داشت(حداقل برای من)که پلیر خارجی پیدا نمیکرد.اینم همونطوره؟
راستی اینم میخواستم بگم.

این شماره تنها خوبیش اینه که راحت پلیر خارجی رو پیدا میکنه.یعنی من هر دفعه که سرچ زدم،بعد از 10 ثانیه رفت تو بازی.نمیدونم جریان چیه.شاید براش سرور اختصاصی گذاشتن.ولی از این لحاظ خیلی خوب شده.چون سه سوت Join میشه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کاشکی اصلا نمی ساختنش! ...
خیلی خیلی خاطرات خوبی با این سری داشتم ولی این یه نسخه گند زد بهش رفت!
این مکانیک چرت و مزخرف ستاره دادن تو مراحل دیگه از کجا اومده؟ کاملا جلوی لذت بردن از اکشن ناب گیرزی رو می گیره.
این Declassified mission ایده کدوم خری بوده؟
طراحی مراحل رو کدوم ابلهی انجام داده؟ گیرز طراحی مرحله اش بین همه ی اکشن ها تک بود.
دیالوگ ها و داستان رو کی نوشته؟ ...

اصلا رنگ و بویی از اون گیرز دوست داشتنی نداره! اگرچه هنوز خیلی نکات مثبت داره و خوبه ولی برای یه گیرز خوب بودن کافی نیست، یه گیرز باید عالی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر