Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
وای خدا عالیـــــــه>:d< دیروز تا 6 صبح داشتم بکوب بازی میکردم همه چیز بازی فوق العادست . این Overrun عجب چیزیه لعنتی ! همینطور اون Dominition .
2تا چیزو خیلی حال کردم . یکی پرتاب نارنجک با LB یکی هم اینکه توی مپ راحت میتونی از هرجایی بپری پایین . خیلی سرعتی شده کلا قسمت آنلاین بازی .

بخش داستانیی بازی هم عالیه . دیشب به یه جا رسیدم طراحی مرحله منو یاد جنگ جهانی و مدال انداخت :d من با این بخشم مشکل ندارم فقط یکم از نظر روایت و این صحبتا باید بهتر میشد .
گرافیک بازی هم کلا هیچ صحبتی باقی نمیذاره . دوستان هرچیزی که لازم بود گفتن . افکت آتیش تو حلقم . سایه زنی و نورپردازی و تکستچر و تمام چیزای دیگه هم با هم تو حلق هممون :d

به طور کلی مهمترین نکته ی یه بازی برای من گیم پلی هست که به شدت باهاش حال کردم . دمشون گرم واقعا . این PCF یه دونست

تایید میشه منم تا صبح داشتم سماغ میمکیدم و تورو تماشا میکردم:(اخه نامردا تو این شهر اونم عید نوروز من برنرمکس از کجا گیر بیارم:((مطمئنید 97درصد بازی مشکل داره و نمیشه تمومش کرد؟

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
به یه جا رسیدم طراحی مرحله منو یاد جنگ جهانی و مدال انداخت :d

فکر کنم چپتر مربوط به Cole رو میگی ! اونجا که باید از ساحل در برابر لوکاست ها دفاع کنیم ! منو یاد نبرد نورماندی در خلال جنگ جهانی دوم انداخت:d! 27 دقیقه ابتدای Saving Private Ryan اسپیلبرگ که همون نورماندی بود ، به این تیکه بازی شبیه بود :d!

ولی در کل راست میگی! به نظرم، بازی با اینکه در مجموع به اندازه سه گانه عالی نیست،ولی باز هم خیلی دوست داشتنیه و به تنهایی و بدون مقایسه با شماره های قبلی، هنوز هم تو بازار رقابت در سبک tps ، بی رقیبه! شخصا با اینکه تو این نسل 4 تا Geow بازی کردم ولی هنوز از گیم پلی اعتیاد آور و جو بی نظیرش ،سیر نشدم !

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
تمام صحبتهای نوید تایید میشه..

این اینساین بازی اونم به همراه declassified خیلی سخته رسما دهن منو رو صاف کرده..

دیکلسیفایهارو رفتم همشو اچیوشم گرفتم الان مشکل 3تا ستارس که نمیدونم مربوط به کدوم قسمته
:|
در طول بازی توی اون چاله هایی که ازش لوکاستها میان بیرون نارنجک نندازین چون تعداد لوکاستهایی که میکشین کم میشه باعث میشه 3تا ستاره رو نگیرین

من چک کردم اگر روی کژوال ستاره بگیری برنزی روی نورمال نقره ای روی هاردکور طلایی و روی اینساین اُنیکس هست که رنگ آهن داره..
تو سلکت چپتر هم بری مشخص هست که کدوم مرحله ستارش چه رنگی هست..

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,911
وای خدا عالیـــــــه>:d< دیروز تا 6 صبح داشتم بکوب بازی میکردم همه چیز بازی فوق العادست . این Overrun عجب چیزیه لعنتی ! همینطور اون Dominition .
2تا چیزو خیلی حال کردم . یکی پرتاب نارنجک با LB یکی هم اینکه توی مپ راحت میتونی از هرجایی بپری پایین . خیلی سرعتی شده کلا قسمت آنلاین بازی .

بخش داستانیی بازی هم عالیه . دیشب به یه جا رسیدم طراحی مرحله منو یاد جنگ جهانی و مدال انداخت :d من با این بخشم مشکل ندارم فقط یکم از نظر روایت و این صحبتا باید بهتر میشد .
گرافیک بازی هم کلا هیچ صحبتی باقی نمیذاره . دوستان هرچیزی که لازم بود گفتن . افکت آتیش تو حلقم . سایه زنی و نورپردازی و تکستچر و تمام چیزای دیگه هم با هم تو حلق هممون :d

به طور کلی مهمترین نکته ی یه بازی برای من گیم پلی هست که به شدت باهاش حال کردم . دمشون گرم واقعا . این PCF یه دونست

اره همه نقشه ها میشه یهو بپری پایین :D فقط نارنجک با b دیگه اینکار کار نمیزاره رو دیوار نه ؟ من یه سری گذاشتم رو دیوار lb رو گرفتم سمت دیوار b زدم شد اولا ولی بعدش هرچی میزنم دیگه نمیشه

یه خوبی Overrun اینه که بات نمیاد اصلا همش پلیرن :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوال داشتم.
الان دیگه بسلامتی میشه به لایو وصل شدش با دیسک 97%!!البته من برای ابدیت میگم نه برای لایو بازی کردن.:d

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
نکن اینکارو.به محض اینکه با 97 درصد وصل بشی به لایو فلگ میشی و چند روز بعد هم بن.اصلا اینکارو نکن.
[/QUOTواي واي خدايا...! من ديشب پنج دقيقه يه ديسک نود و هفت درصد و گذاشتم تو دستگاه درحالي که به لايو هم وصل بودم. يعني من الان فبگ شدم.!!! تو رو خدا زودتر جواب بدين بچه ها....

---------- نوشته در 06:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها لطفا جواب بدين.... من اوضام چطورره....؟

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
نکن اینکارو.به محض اینکه با 97 درصد وصل بشی به لایو فلگ میشی و چند روز بعد هم بن.اصلا اینکارو نکن.
[/QUOTواي واي خدايا...! من ديشب پنج دقيقه يه ديسک نود و هفت درصد و گذاشتم تو دستگاه درحالي که به لايو هم وصل بودم. يعني من الان فبگ شدم.!!! تو رو خدا زودتر جواب بدين بچه ها....

---------- نوشته در 06:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:43 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها لطفا جواب بدين.... من اوضام چطورره....؟
کسی نمیدونه فلگ شدی یا نه!
ولی کلا فلگ هم بشی زیاد مهم نیست!
زمانی که شش تا بازی ap2.5 اومدن اگه یادتون باشه بازی رو میگزاشتی تو دستگاه که اجرا کنی موقع اجرا صفحه سیاه میشد و بعد از 20 تا 30 ثانیه یه ارور میومد!
اون موقع میگفتن هر کسی این ارور براش بیاد فلگ میشه برای من اومد الانم دو سال هست که گذشته بن هم نشدم!
خیلی ها هم با 97 بازی میکنند و هیچ اتفاقی براشون نیفتاده!تو هم نگران نباش!

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
زمانی که شش تا بازی ap2.5 اومدن اگه یادتون باشه بازی رو میگزاشتی تو دستگاه که اجرا کنی موقع اجرا صفحه سیاه میشد و بعد از 20 تا 30 ثانیه یه ارور میومد!
اون موقع میگفتن هر کسی این ارور براش بیاد فلگ میشه برای من اومد الانم دو سال هست که گذشته بن هم نشدم!
خیلی ها هم با 97 بازی میکنند و هیچ اتفاقی براشون نیفتاده!تو هم نگران نباش![/QUOTEخدا پدرتو بيامرزه. خيلي ترسيده بودم. اگر بن بشم عيدم زهر مارم ميشه... راستس يه سوال ديگه. موقعي که جاجمنت(GOW)ليک شد من بازيرو گرفتم. اون بازي که دست خيلي از ما ها است الان موقع نصبش عکس بکگراندش گيرز٣ هست. بعضي ها ميگن اين نسخه اي که دست ماست با نسخه رسمي فرق داره و احتمال بن هست درسته...؟]

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
خب.امروز رفتم یکم آنلاین زدم.یه 3 دست TDM.به صورت کلی خیلی حال داد.ولی بازی نسبت به گیرز 3 نوب بازیش خیلی بیشتر شده.این اسنایپ جدید قشنگ گند زده به بازی.عمه محترم بنده هم میتونه با این اسنایپ زارت و زورت هدشات کنه.خیلی مسخرست.

از اون طرف لنسر بستن خیلی بیشتر شده.اکثرا Retro Lancer بر میدارن.خیلی سریع هم میکشه.یعنی جون آدما نسبت به گیرزهای قبلی کمتر شده.کافیه یکم تیر رو بگیری رو طرف.سریع میمیره.

یه سری چیزای جالب تو بعضی مپ هست که هم جالبه،و هم نوب بازی.مثلا تو یکی از مپها یه هلیکوپتر هست که میتونید سوارش بشید.بعد بلند میشه از زمین و دور مپ میچرخه و با ماشین گانش میتونید آدم بکشید.این چیزش هم خیلی جالبه و آنلاین بازی سینماتیک شده.هم خیلی بده.چون خود من دیدم نمیتونم کاری کنم.واسه همین رفتم پریدم تو هلیکوپتر و همه رو بستم به رگبار.قشنگ 10 تا کیل فقط اینجوری گرفتم.

در کل بازی با خارجی ها نمیچسبه.چون خبری از شاتگان نیست و همه لنسر میبندن.بچه های ایرانی بیان یه حالی باهم بکنیم.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
خیلی ها هم با 97 بازی میکنند و هیچ اتفاقی براشون نیفتاده!تو هم نگران نباش![/QUOTEخدا پدرتو بيامرزه. خيلي ترسيده بودم. اگر بن بشم عيدم زهر مارم ميشه... راستس يه سوال ديگه. موقعي که جاجمنت(GOW)ليک شد من بازيرو گرفتم. اون بازي که دست خيلي از ما ها است الان موقع نصبش عکس بکگراندش گيرز٣ هست. بعضي ها ميگن اين نسخه اي که دست ماست با نسخه رسمي فرق داره و احتمال بن هست درسته...؟]
نمیدونم فرق میکنه یا نه!
اون عکس تفاوت رو هم خودم گزاشتم فعلا اکانتم هک شده!
پروفایلم از دست رفته با این میام سایت!
من خودم 5 فروردین نسخه رلیز جدید رو میخرم!اگه گرفتمش عکسش رو میگزارم!
اگه کسی نسخه که جدید رلیز شده رو داره بی زحمت تستش کنه!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خب.امروز رفتم یکم آنلاین زدم.یه 3 دست TDM.به صورت کلی خیلی حال داد.ولی بازی نسبت به گیرز 3 نوب بازیش خیلی بیشتر شده.این اسنایپ جدید قشنگ گند زده به بازی.عمه محترم بنده هم میتونه با این اسنایپ زارت و زورت هدشات کنه.خیلی مسخرست.

از اون طرف لنسر بستن خیلی بیشتر شده.اکثرا Retro Lancer بر میدارن.خیلی سریع هم میکشه.یعنی جون آدما نسبت به گیرزهای قبلی کمتر شده.کافیه یکم تیر رو بگیری رو طرف.سریع میمیره.

یه سری چیزای جالب تو بعضی مپ هست که هم جالبه،و هم نوب بازی.مثلا تو یکی از مپها یه هلیکوپتر هست که میتونید سوارش بشید.بعد بلند میشه از زمین و دور مپ میچرخه و با ماشین گانش میتونید آدم بکشید.این چیزش هم خیلی جالبه و آنلاین بازی سینماتیک شده.هم خیلی بده.چون خود من دیدم نمیتونم کاری کنم.واسه همین رفتم پریدم تو هلیکوپتر و همه رو بستم به رگبار.قشنگ 10 تا کیل فقط اینجوری گرفتم.

در کل بازی با خارجی ها نمیچسبه.چون خبری از شاتگان نیست و همه لنسر میبندن.بچه های ایرانی بیان یه حالی باهم بکنیم.
به شما مود FFA رو پیشنهاد می کنم ... امروز کلا ندیدم کسی غیر نشر بزنه و موفق بشه ... (تو باقی مودها هم به شدتی که شما میگی ندیدم ...) الان نوب بازی که خیلی رو اعصابه melee زدنه که واقعا بعضی پلیرا شورشو درآوردن ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
به شما مود FFA رو پیشنهاد می کنم ... امروز کلا ندیدم کسی غیر نشر بزنه و موفق بشه ... (تو باقی مودها هم به شدتی که شما میگی ندیدم ...) الان نوب بازی که خیلی رو اعصابه melee زدنه که واقعا بعضی پلیرا شورشو درآوردن ...
اِ.تو Jondollah هستی؟میومدی MW3 میزدیم:dمن Invinible 7 هستم:dندیدم بیای Black Ops 2؟

راستش هیچ بازی آنلاینی واسه من Cod نمیشه.باقی بازی ها رو به صورت تفریحی میزنم.ولی گیرز آنلاینش میچسبه.حیف که ایرانیا نمیان زیاد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اِ.تو Jondollah هستی؟میومدی MW3 میزدیم:dمن Invinible 7 هستم:dندیدم بیای Black Ops 2؟

راستش هیچ بازی آنلاینی واسه من Cod نمیشه.باقی بازی ها رو به صورت تفریحی میزنم.ولی گیرز آنلاینش میچسبه.حیف که ایرانیا نمیان زیاد.

بله ... یادمه ... یادش بخیر
بلک ۲ رو دیگه وقتی بازی می کردم سرم گیج می رفت واسه همین دیگه نیومدم ...
آره متاسفانه گرز تقریبا کساده ... البته الانا زیاد میان ولی بازم پراکنده هستن و همه پایه ی پرایوت نیستن ... هاست درست و حسابی هم نداریم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر