Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
شانسم با من بار نيست.ديسك برنر مكس بازي رو نتونستم جايي پيدا كنم و فقط 97% پيدا كردم كسي از دوستان هست كه ديسك 97% داشته باشه و لايو هم بره؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
شانسم با من بار نيست.ديسك برنر مكس بازي رو نتونستم جايي پيدا كنم و فقط 97% پيدا كردم كسي از دوستان هست كه ديسك 97% داشته باشه و لايو هم بره؟
نکن اینکارو.به محض اینکه با 97 درصد وصل بشی به لایو فلگ میشی و چند روز بعد هم بن.اصلا اینکارو نکن.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
فعلا که مایکروسافت کمر همت رو بسته و راه به راه بن می کنه اصلا هیچ جوره ریسک نکنید، وقتی دستگاه یا اکانت بن بشه شده دیگه کاری از دست کسی بر نمیاد

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
من برنرشو دارم. منتها همون موقع که لیک شد گرفتم گذاشتم کنار!

الان موندم برم لایو باهاش یا نه!
انقدر ترس الکی نداشته باشین
هیچ مشکلی نیست....
97% هم اگر افلاین بازی کنید بعدا انلاین بشید درصورتیکه بازی تو دستگاه نباشه هیچ مشکلی نداره...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان یه چیزی بگم راحت شید
من خودم دارم از یکشنبه بازی میکنم یه سری از دوستان از شنبه و تا الان مشکلی برامون پیش نیومده
ظهر نزدیک 3000 نفر آنلاین بودن شایدم خیلی بیشتر
حالا دیگه تصمیم با خودتونه

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
چه عجب حسین سر عقل اومدی..:d
مردک تو نمیدونی من عاشق گیرز هستم:|ولی ربطی به سر عقل اومدن نداره.گرافیکش محشره.ولی گیم پلی بازی ...........

انشااله میام آنلاین مثل سابق مورد عنایت قرارت میدم:d

دوستان یه سوال.این کمپین بازی چرا از 2 بخش تشکیل شده؟اول که اون کمپین رو بازی میکنی،بعد از تموم شدنش اون After math آزاد میشه.جریانش چیه دقیق؟

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
دوستان یه سوال.این کمپین بازی چرا از 2 بخش تشکیل شده؟اول که اون کمپین رو بازی میکنی،بعد از تموم شدنش اون After math آزاد میشه.جریانش چیه دقیق؟
AfterMath در واقع یه بخش نسبتا کوتاهی از Campaign هست که اگه در جریان بخش Judgment تعداد ستاره هایی که در آخر هر Section میگیری ،به یه تعداد معینی برسه (فکر کنم ،40 تا ستاره است) ، باز میشه !

AfterMath یه جورایی یه DLC برای Gears Of War 3 محسوب میشه چون به لحاظ حال و هوا به سه گانه بیشتر شبیه است و اکثرا هم بیشتر از خود Judgment ، مورد پسند قرار گرفته! کلا ارزش این بخش از کمپین ، زیاده چون واقعا از خود Judgment ، قشنگتره و بعد از تجربه این قسمت ،ایراد های Judgment بیشتر به چشمت میاد!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین

مردک تو نمیدونی من عاشق گیرز هستم:|ولی ربطی به سر عقل اومدن نداره.گرافیکش محشره.ولی گیم پلی بازی ...........

انشااله میام آنلاین مثل سابق مورد عنایت قرارت میدم:d

گیم پلی اصلی بازی هیچ مشکلی نداره خیلیم جذاب تر شده من نمیدونم تو دوست داری دو ساعت با یک لوکاستی که سرشو کرده زیر کاور کلنجار بری یا لوکاستهای که بهت حمله میکنن و میان تو صورتت..
نسخه 3 فقط کافی بود کاور بگیری از دور تیر بزنی لوکاست بعد دوباره بری تو کاور تا خونت برگرده بعد دوباره بیایی بالا تیر بزنی و کلا نوب بازی ولی این نسخه از این خبرها نیست به خوای وایسی تو کاور یک مالچر میاد رو سرت..!
مشکلات گیم پلی بازی فقط عدم تنوع و همچنین نبودن Boss هست

یک نکته جالب در گرافیک بازی این بود که وقتی لوکاستی رو اره میکنی صورت و لباست خونی میشه و تا یک مدتی خونی می مونه..

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
وای خدا عالیـــــــه>:d< دیروز تا 6 صبح داشتم بکوب بازی میکردم همه چیز بازی فوق العادست . این Overrun عجب چیزیه لعنتی ! همینطور اون Dominition .
2تا چیزو خیلی حال کردم . یکی پرتاب نارنجک با LB یکی هم اینکه توی مپ راحت میتونی از هرجایی بپری پایین . خیلی سرعتی شده کلا قسمت آنلاین بازی .

بخش داستانیی بازی هم عالیه . دیشب به یه جا رسیدم طراحی مرحله منو یاد جنگ جهانی و مدال انداخت :d من با این بخشم مشکل ندارم فقط یکم از نظر روایت و این صحبتا باید بهتر میشد .
گرافیک بازی هم کلا هیچ صحبتی باقی نمیذاره . دوستان هرچیزی که لازم بود گفتن . افکت آتیش تو حلقم . سایه زنی و نورپردازی و تکستچر و تمام چیزای دیگه هم با هم تو حلق هممون :d

به طور کلی مهمترین نکته ی یه بازی برای من گیم پلی هست که به شدت باهاش حال کردم . دمشون گرم واقعا . این PCF یه دونست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر