Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
من نسخه ی تو بازار رو امروز خریدم یه اشتباه توش دیدم عکسش رو تو تایپیک لایو گزاشتم این جا هم میگزارم!
به نظر من نسخه ای که تو بازار هست با نسخه رلیز شده الان یکی نیست!به همین دلیل متین بن شده!
اینم عکس ها:
6ktrcaws2n1ax1bwbljv.jpg

iz8gp4f60xyslenpydly.jpg
دوستان منم نسخه ایی که خریدم مثل همین عکسایی هست که دوستمون گذاشته.
سوالم اینه که امن هست؟میشه با همین نسخه به لایو وصل شد؟

البته با نرم افزار abgx هم چک کردم و تمام مراحل با موفقیت تست شد و دیسک مشکلی نداشت.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
یه سوال در مورد مدت زمان بازی:
دوباره X360 خودم اومد دستم و دارم بازی رو ادامه می‌دم الان Section 4 بعد از نابود شدن دادگاهم! چقدر تا پایان بازی مونده؟! :-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
بازی واقعا اُفت شدیدی نسبت به نسخه های قبل کرده.خیلی خر تو خر هست.تقریبا آدم هیچی نمیفهمه.این آوردن Horde تو بخش داستانی هم قشنگ گند زده به حس و حال بازی.واقعا کار احمقانه ایی کردن.موسیقی هم که همیشه جزء رکن های اساسی گیرز بود،اصن وجود نداره.روایت داستانی هم که افتضاح.

این استدیوی PCF بهتره بره تو کار سبزی پاک کنی.خیلی هنر میخواد که یه IP با اون پتانسیل و سابقه درخشان رو بگیری و اینجوری به گند بکشیش.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
درود
یه سوال در مورد مدت زمان بازی:
دوباره X360 خودم اومد دستم و دارم بازی رو ادامه می‌دم الان Section 4 بعد از نابود شدن دادگاهم! چقدر تا پایان بازی مونده؟! :-/

اندکی بیش نمونده پَ :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
جالبه بازی دارای microtrans که با دادن پول میتونید Xp boost بگیرید هرچند برای مثلا 10 بازی 80 پوینت و میتونید با خریدن Vip دائمی بشه:d

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
میشه گفت گیم پلی بازی بیشتر هاردکور پسند شده وبه نظره من بهتر از 3 نسخه ی قبل شده گیم پلی,چون گیم پلی واقعا خطی شده بود در این نسخه اخری وفقط داستان بازی بود که کشش بازی رو ایجاد میکرد
تو این نسخه دقیقا برعکس

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
دوستان کمک بفرمائید :
اون گوساله آخر بازی رو ما ۴ نفره رو اینسین ۱ ساعت و اندی رفتیم اما تهش تا جایی پیش رفتیم که پای یارو رو قطع کردیم و سری دوم لوکاست ها که میومدن دیگه بعدش یکی از بچه ها می مرد ... دوستانی که رفتن اون قسمت رو آیا استراتجی خاصی داشتن ؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
سلام
دوستان کمک بفرمائید :
اون گوساله آخر بازی رو ما ۴ نفره رو اینسین ۱ ساعت و اندی رفتیم اما تهش تا جایی پیش رفتیم که پای یارو رو قطع کردیم و سری دوم لوکاست ها که میومدن دیگه بعدش یکی از بچه ها می مرد ... دوستانی که رفتن اون قسمت رو آیا استراتجی خاصی داشتن ؟
والا من رو اینسین تمام کردم استراتژی خاصی هم بکار نبردم تنها چیزی که بنظرم میرسه اینکه صبر حوصله داشته بشین ؛ فقط یه نکته رو دقت کن فاصله ات رو با اون جونور حفظ کن هرچی فاصله ات بیشتر باشه کارت راحت تره + اینکه به محض اومدن لوکاست ها اولین هدفتون کشتن لوکاست ها باشه .

Edric

کاربر سایت
Jan 7, 2013
279
با خیال راحت میتونید انلاین بازی کنید...
ولی
انلاین این بازی واقعا افتضاحه
پلیر ها جونشون از لوکاست های افلاین بازی هم بیشتره
و اینکار ر.د. به انلاین بازی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر