Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
آخرین Declassifie هم گرفتم با تشکر از کوروش عزیز که راهنمایی کرد..
میریم برای ستاره های اینساین که خیلی سخته من موندم این مهرداد چه جوری این رو رد کرده..!!!؟

آه یعنی میخوای بگی اگر ستاره ها رو مثلا تو هارکور بیری دیگه برای ایساین نشون نمیده کدوم ستاره رو گرفت..؟ اینطری که خیلی بده بید یک قلم کاغذ بگیری دستت مرحله به مرحله یاداشت کنی..

دقت کن وقتی یه مرحله رو تموم میکنی و داره امتیازارو میشمره اگه 3ستاره نشدی ری استارتش کن! منم به هوای اینکه تا تهش میرم برمیگردم از ستاره هایی که روی مراحل نشون میده دوباره میگیرمشون به این دردسر افتادم :|

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
بازی خوب بود در حد اسپین اف، فقط داستان خوبی نداشت و کمی تغییرات توی مولتی و گیم پلی و کنترل داشت که سریع عادت میکنید.
کمپین بازی هم کمی حالتهای مولتی به خودش گرفته .. گرافیک که مدعی سال هست ... در کل خوب بود.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
آخرین Declassifie هم گرفتم با تشکر از کوروش عزیز که راهنمایی کرد..
میریم برای ستاره های اینساین که خیلی سخته من موندم این مهرداد چه جوری این رو رد کرده..!!!؟

آه یعنی میخوای بگی اگر ستاره ها رو مثلا تو هارکور بیری دیگه برای ایساین نشون نمیده کدوم ستاره رو گرفت..؟ اینطری که خیلی بده بید یک قلم کاغذ بگیری دستت مرحله به مرحله یاداشت کنی..

دیگه بعضی چیزا عرضه میخواد گووگوولی مگولی بابا :D منم گرفتمش تا چشمت در بیاد البته خیلی وقت پیش

از اینا بگذریم... چقدر بد بختیم که این عربا الان دارن با بهترین کانکشن بدون لگ بازی میکنن ما داریم تو لگ صاف میشیم واقعا باید نشست گریه کرد به این وضع که چقدر بدبختیم اروزی یه بازی بدون لگ به دل جونمون مونده )x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
دیگه بعضی چیزا عرضه میخواد گووگوولی مگولی بابا :D منم گرفتمش تا چشمت در بیاد البته خیلی وقت پیش

از اینا بگذریم... چقدر بد بختیم که این عربا الان دارن با بهترین کانکشن بدون لگ بازی میکنن ما داریم تو لگ صاف میشیم واقعا باید نشست گریه کرد به این وضع که چقدر بدبختیم اروزی یه بازی بدون لگ به دل جونمون مونده )x

حاجی من هنوز فُکُس نکردم روش ولی بازم نصفش رو گرفتم وقتی تمومش رو گرفتم اون موقع میفهمی چشم کی در میا "نوب" :d

در مورد قسمت دوم عرایضت باید بگم ما بدبخت نیستیم ، بدبخت بودیم..

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
...

من که نتونستم بازی کنم ! همش میاد بیرون ارور unreadable disk و failed to authrize disk میده ! دقیقا مثل geow 3 ! فقط تونستم نصف مرحله اولو برم با 1000 تا بدبختی !
162fs265937.gif

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من که نتونستم بازی کنم ! همش میاد بیرون ارور unreadable disk و failed to authrize disk میده ! دقیقا مثل geow 3 ! فقط تونستم نصف مرحله اولو برم با 1000 تا بدبختی !
162fs265937.gif
برای من که اصلا تو بازی نمیرفت حالا از تو بهتره!
ایراد از بازی که گرفتی(و خودم گرفتم هست!)من که رفتم پسش دادم گفت نسخه جدید رو میاریم درست میشه تو هم برو پسش بده دو روز دیگه که نسخه جدیده اومد بگیرش!

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خوب همونطور که فکر میکردم و اعلام شده بود دیسکای 97 درصد بازی مثل Gears 3 و ‌Bordesland 2 مشکل داره و هی ارور کثیفی سی دی یا غیرقانونی بودن رو میده که تو شبکه ی لایو هم میتونه مشکل آفرین بشه:dبهترین کار همون تهیه ی دیسکای برنرمکس هستش!
162fs265937.gif

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
این گرز خییییلی از ایرانی ها رو بن کرد.نمونش رفیق خودم که کلا" پروفایل و کنسولش بن شد و 5740 پوینت نا قابل به ... رفت.
بیاید این بازی رو تحریم کنیم و نخریمش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر