Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان یه سوال اگر قبل از ریلیز رسمی قسمت داستانی رو آفلاین بازی کنیم باز احتمال فلگ شدن هست وقتی بعدا به لایو وصل بشیم
یا فقط قبل از ریلیز لایو بزنیم بازی رو فلگ میشیم ؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
الان من که اچیومنت گرفتم چی کار کنم ؟ :)

پروفایلمو پاک کنم ؟

دوستان یه سوال اگر قبل از ریلیز رسمی قسمت داستانی رو آفلاین بازی کنیم باز احتمال فلگ شدن هست وقتی بعدا به لایو وصل بشیم
یا فقط قبل از ریلیز لایو بزنیم بازی رو فلگ میشیم ؟

دوستان کسی به طور قطع نمیتونه به شما اطمینان بده در صورتی که آفلاین بازی کرده باشید و بعد از عرضه به لایو وصل بشید بن میشید یا نه.ولی تجربه ای که من و بعضی از دوستان سر Halo 4 داشتیم این بود که قبل از عرضه بازی رو انجام دادیم و تا زمان عرضه به لایو وصل نشدیم.بعد از عرضه که به لایو وصل شدیم مشکلی برامون پیش نیومد.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
من نسخه ی تو بازار رو امروز خریدم یه اشتباه توش دیدم عکسش رو تو تایپیک لایو گزاشتم این جا هم میگزارم!
به نظر من نسخه ای که تو بازار هست با نسخه رلیز شده الان یکی نیست!به همین دلیل متین بن شده!
اینم عکس ها:
6ktrcaws2n1ax1bwbljv.jpg

iz8gp4f60xyslenpydly.jpg

دوست عزیز شرایط هیلو هم همین بود همه با دیسکایی که ماه قبلش لیک شده بود بازی کردن اینا فقط مشکلشون زمان ریلیز بازیه سورس بازی یکیه فقط امکان داره چندتا تفاوت ساده از جمله ss فایلهای امنیتی داشته باشه که اونم تا وز ریلیز رو abgx قرار میگیره و و سورس رو میشه پچ کرد من که میگم این مورد بن هم خیلی مشکوک بوده چون کسی دیگه بن نشده من فکر نمیکنم دیگه کسی بن شه

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این بازی coop هم داره؟

بلی تا 4نفر

---------------
720002.jpg

روی اینسین جاجمنتو تموم کردم همه ی دیکلسیفای هارو هم رفتم اچیومنت سوپر استارو نداده میگه 3تاشو نگرفتی! :(( الان از کجا بدونم کدوم ستاره رو نگرفتم اخه!؟! روی مراحل هم میرم همه ی ستاره ها رو گرفته نشون میده !! :((

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بلی تا 4نفر

---------------
720002.jpg

روی اینسین جاجمنتو تموم کردم همه ی دیکلسیفای هارو هم رفتم اچیومنت سوپر استارو نداده میگه 3تاشو نگرفتی! :(( الان از کجا بدونم کدوم ستاره رو نگرفتم اخه!؟! روی مراحل هم میرم همه ی ستاره ها رو گرفته نشون میده !! :((
اکثرا declassified اول چپتر آخر رو یادشون میره. (دادگاه) چون مثل باقی اولش نیست و یک گوشه ای افتاده شاید ندیده باشیش.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اکثرا declassified اول چپتر آخر رو یادشون میره. (دادگاه) چون مثل باقی اولش نیست و یک گوشه ای افتاده شاید ندیده باشیش.
یکی هم اون مرحله که بات باید درب رو باز کنه و ما از بالا دفاع میکنیم (یک خرابه ی ساختمون هست که قبلش کمین میکنی واسه اون گروه patrol که دارن از زیر رد میشن !)
فکر کنم مرحله اخر chapter 4 باشه !
اونم اصولا جا میوفته

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
منم یکیش رو جاگذاشتم خیلی زور داره..!:|

یکم در مورد اینهای که احتمال جا گذاشتنشون هست بیشتر توضیح بدین..

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

دیکلسیفایهارو رفتم همشو اچیوشم گرفتم الان مشکل 3تا ستارس که نمیدونم مربوط به کدوم قسمته :|
در طول بازی توی اون چاله هایی که ازش لوکاستها میان بیرون نارنجک نندازین چون تعداد لوکاستهایی که میکشین کم میشه باعث میشه 3تا ستاره رو نگیرین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
دیکلسیفایهارو رفتم همشو اچیوشم گرفتم الان مشکل 3تا ستارس که نمیدونم مربوط به کدوم قسمته :|
در طول بازی توی اون چاله هایی که ازش لوکاستها میان بیرون نارنجک نندازین چون تعداد لوکاستهایی که میکشین کم میشه باعث میشه 3تا ستاره رو نگیرین

شما برو Select Chapter رو بزن اونجا نوشته تو چه مراحلی چه تعداد ستاره گرفتی..

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
آقا یک سوال مهم :
فرق این DECLASSIFY و declassified چیه ؟ تا جایی که یادمه تو بازی DECLASSIFY داریم درسته ؟
این Classfied چیه ؟ لطفا یکی اینا رو توضیح بده تا ما گیمرهای عادی هم متوجه بشیم . مخم گ..زید بابا !

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
شما برو Select Chapter رو بزن اونجا نوشته تو چه مراحلی چه تعداد ستاره گرفتی..

گفتم که در این قسمت Select Chapter که میرم همه ی ستاره هارو نشون میده ینی چیزی جا نمونده! انگار وقتی روی هاردکور رفتم با اینسینو باهم نمایش میده اون اچیو هم برای اینسین هست. بیخیال این اچیو شدم :|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
آخرین Declassifie هم گرفتم با تشکر از کوروش عزیز که راهنمایی کرد..
میریم برای ستاره های اینساین که خیلی سخته من موندم این مهرداد چه جوری این رو رد کرده..!!!؟

گفتم که در این قسمت Select Chapter که میرم همه ی ستاره هارو نشون میده ینی چیزی جا نمونده! انگار وقتی روی هاردکور رفتم با اینسینو باهم نمایش میده اون اچیو هم برای اینسین هست. بیخیال این اچیو شدم :|
آه یعنی میخوای بگی اگر ستاره ها رو مثلا تو هارکور بیری دیگه برای ایساین نشون نمیده کدوم ستاره رو گرفت..؟ اینطری که خیلی بده بید یک قلم کاغذ بگیری دستت مرحله به مرحله یاداشت کنی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر