Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
نه دیگه اینطورم نیست که مشکلی نداشته باشه :D اتفاقا دوتا مشکل اساسی داره یکی روایت داستان هست یکی هم تنوع گیم پلی ! یعنی نه یه غول سواری :D یا تانک سواری یا نبرد رو هوا و........... همش روی زمین با یدونه اسلحه هستی . محیط های عجیب و غریب هم کم داشت :D

آخه من کلا هیچوقت داستان Gears of War برام جالب نبوده به همین خاطر زیاد بهش توجه نمیکنم ، ولی اون تنوع مراحل و گیمپلی رو قبول دارم ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
سلام
دوستان فرق بین بخش AFTERMACHو Judgment تو چی هست؟ در ضمن دوستان اگر می شود یک توضیحی در مورد داستان بازی یدید
بخش Judgment قسمت اصلی بازی هست و تو بخش گیم پلی با نسخه های قبلی یه سری تفاوت ها داره. بخش Aftermatch دقیقا شبیه Gears of War 3 هست و داستانش هم مربوط به همون بازی میشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
نه دیگه اینطورم نیست که مشکلی نداشته باشه :D اتفاقا دوتا مشکل اساسی داره یکی روایت داستان هست یکی هم تنوع گیم پلی ! یعنی نه یه غول سواری :D یا تانک سواری یا نبرد رو هوا و........... همش روی زمین با یدونه اسلحه هستی . محیط های عجیب و غریب هم کم داشت :D

دقیقا با حرفهات موافقم ولی گیم پلی اینقدر جذاب بود که اصلا خسته کننده و تکراری نمی شد به شخصه این چهارمین باری هست که دارم بازی رو تموم میکنم و اصلا احساس یکنواختی نمیکنم و همه چی عالی هست
یک نکته ای که تو بازی هست که باعث تکراری شدن اون نمیشه تغییر دشمن ها بعد از مُردن هست یعنی شما یک مرحله ای رو بری و بعد بمیری دوباره همون دشمنهای قبلی نمیاد و دشمنهای تازه تری میان..!

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب منم بازی رو تموم کردم (هر چند قسمت اول رو)و به نظرم تغییراتی که اعمال کرده بودن بازی رو جالب تر کرده بود ولی به نظرم بیشتر این بازی فقط یک نمونه از همکاری People can fly در Geow هست و باید منتظر یک نسخه بهتر باشیم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
متین جان ما همه میدونستیم بن میشیم یا خواهیم شد حالا یکی زودتر یکی دیرتر مام تا فردا بنیم و با علم اینکه میدونیم بن میشیم بازی کردیم
ببخشیدا ولی چرت نگو ! البته قبلا هم یه بار که گیم تو دستگاه بود همزمان به لایو هم وصل بودم ...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ببخشیدا ولی چرت نگو ! البته قبلا هم یه بار که گیم تو دستگاه بود همزمان به لایو هم وصل بودم ...
ملاک همومن موقعه ای هست که بازی میره تو لیسته بازیات نه چیز دیگه چیزی که مشکوکه اینه شما به احتمال زیاد ریپورت شدی توسط یه یوزر ..... و احتمال دیگه ای که میدم بخاطره لوکیشنی که انتخاب کردی باشه فکر کنم هند رو زدی چون این بازی نیسبت به امریکا و اروپا دیرتز عرضه میشه امریکا هم زودتر یه مسئله ای دیگه که هست اینه که اینا زیاد به یوزرهای امریکایی یا اروپایی گیر نمیدن یه جورایی مثله پارتی بازی چون همین الان نفر اول لیدر بورد مد فری فور ال 6000 تا کیل دارهیعنی تا تهش برو چند وقته داره بازی میکنه بازی میکنه به ترتیب تا نفر 15 که چک کردم همشون بالای 1000 کیل داشتن امریکایی بودن و بن نشده بودن... همین الان کلی ویدئو از unboxing بازی گیرز توسط مشتریها تو یوتیوب الان موجوده .یه سیاست فوق العاده کثیف امریکایی پرستی از ماکروسافته که به یوزرهای خودش کاری نداره ..........

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
ملاک همومن موقعه ای هست که بازی میره تو لیسته بازیات نه چیز دیگه چیزی که مشکوکه اینه شما به احتمال زیاد ریپورت شدی توسط یه یوزر ..... و احتمال دیگه ای که میدم بخاطره لوکیشنی که انتخاب کردی باشه فکر کنم هند رو زدی چون این بازی نیسبت به امریکا و اروپا دیرتز عرضه میشه امریکا هم زودتر یه مسئله ای دیگه که هست اینه که اینا زیاد به یوزرهای امریکایی یا اروپایی گیر نمیدن یه جورایی مثله پارتی بازی چون همین الان نفر اول لیدر بورد مد فری فور ال 6000 تا کیل دارهیعنی تا تهش برو چند وقته داره بازی میکنه بازی میکنه به ترتیب تا نفر 15 که چک کردم همشون بالای 1000 کیل داشتن امریکایی بودن و بن نشده بودن... همین الان کلی ویدئو از unboxing بازی گیرز توسط مشتریها تو یوتیوب الان موجوده .یه سیاست فوق العاده کثیف امریکایی پرستی از ماکروسافته که به یوزرهای خودش کاری نداره ..........
من نسخه ی تو بازار رو امروز خریدم یه اشتباه توش دیدم عکسش رو تو تایپیک لایو گزاشتم این جا هم میگزارم!
به نظر من نسخه ای که تو بازار هست با نسخه رلیز شده الان یکی نیست!به همین دلیل متین بن شده!
اینم عکس ها:
6ktrcaws2n1ax1bwbljv.jpg

iz8gp4f60xyslenpydly.jpg

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من نسخه ی تو بازار رو امروز خریدم یه اشتباه توش دیدم عکسش رو تو تایپیک لایو گزاشتم این جا هم میگزارم!
به نظر من نسخه ای که تو بازار هست با نسخه رلیز شده الان یکی نیست!به همین دلیل متین بن شده!

راست میگی!منم بازی رو حدوداً چند روزی میشه که برنر مکسشو خریدم ولی گذاشته بودم تا بعد از عرضه بازی کنم.الان رفتم دیسک رو گذاشتم تو دستگاه وقتی Game Details رو زدم دیدم بک گراندش GeOW 3 هست!اگه این نسخه دستکاری شده باشه احتمالش هست که حتی اگه بعد از عرضه هم بریم لایو بن بشیم!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
این عکس زیاد مهم نیست مثل اینکه سر Crysis3 هم عکس نسخه 2 رو گذاشتن..

کلا تا بعد از تاریخ عرضه رسمی بازی لایو بازی نکنید یکم سُست عنصر نباشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر