Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
با تشکر از حامد عزیز h4med3000 بابت رسودن این خبر .
خب یه خبری بدم شاید دوست داشته بدونید ولی مسئولیتش به گردن خودتونه من فقط خبر رو منتقل میکنم هیچیم تایید نمیکنم .
من سایت trueachievment رو چک کردم تو لیدر بورد بازی gears of war judgment حدود 52 نفر ثبت شدن چندتا رو رندوم پروفایلشون رو چک کردم دیدم هیچکدومشون بن نشدن این احتمال میره حالا این افراد شاید اشخاص خاصی باشن ولی درصدش کمه چون اگه از لحاظ قانونی هم ببینیم بازی از 1 هفته شایدم بیشتر دسته game store ها قرار میگیره کسیم نظاره نداره به اون صورت.. مثل اتفاقی که سره gears 3 افتاد یه فروشگاه اومده بود 2 هفته زودتر فکر کنم بازی داده بود دسته مشتریا !!!! اکثرا یه هفته قبل ریلیز بازی کردن من خودم به شخصه دیدم ...البته خب یه مسئله ای هم بود اونموقع قفل xgd3 نشکسته بود مایکرو زیاد حساسیت نداشت به بازی چون کپی نمیشد بازی کرد ......پروفایلهایی که من چک کردم بودم اکثرا 1 روز یا 2 روز از گذاشتن بازی تو دستگاشون میگذشت... ولی ولی بن نشده بودن من خودم سر هیلو 4 که یه سوتی دادم صبح بازی تو لیستم اضافه شد شد بعد ظهر دیدم بن شدم یعنی کارم به یه روزم نکشید چون 3 هفته به ریلیزش مونده بود ...
پس میشد گفت حالا که یه هفته مونده و فروشگاها همه بازی رو در اختیار دارن این مسئله توجیح شده که نسخه اصلیو خیلیا دارن همین الانم دارن بازی میکنن مثل اون 52 نفر که الان ثبت شدن تو سایت true achievment ... ولی اکثر افرادی که بن شدن بازی رو خیلی زودتر تو دستگاشون گذاشتن این یعنی بازی صد در صد کپیه .....
ولی به نظرم الان که یه هفته مونده نسخه های اصلی هم پخش شدن دیگه فکر نکنم بن کنه البته این نظر شخصیه منه ...
دوستان دیگه خود دانند ....
;)
اين همه صبر كرديم يك هفته هم روش ديگه با اين كه كار سختيه صبر كردن:(

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها امروز بازی دستم رسید. تا اومدم دیسک رو بزارم پیغام Unreadable داد! :| یه 7-8 بازی امتحان کردم, اولش فکر کردم بخاطر 97% بودن رایت بازی هست اما انگار خود دیسک مشکل داره!

کسی اینجا تونسته رو 97% بازی کنه؟ یا روی دیسک های 97% هم مشکلی نداره و مشکل از خود دیسک بازیم هست ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
یک مرحله ای هست باید مقاومت کنی که لو کاسهااز تو دریا میان..خلاصه محیط خیلی بزرگی هست که 30 40 تا لوکاست هم همزمان میان و در گیری خیلی شدیده و نکته جالب اینکه باران هم داره به شدت میاد ولی بازم با این وجود شاهد افت فریم نیستیم..

واقعا در زمینه گرافیکی شاهکار کردن..

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دانلود Gears of War: Judgment Overrun demo

Uptobox
DepositFiles

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

اینطور که تو فروم میگفتن مثل اینکه دمو جمعه قرار عرضه شه

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267

Uptobox
DepositFiles
مرسی حسام جان فقط بگم تاریخ اغاز دمو 16 MARCH هست... البته من خودم 16MARCH میرم تو بازی RETAIL مایکروسافت هم کاری نداره تو این 6 سال لایو بودنم بهم ثابت شده ...دمو هم فقط برای کسایی که بازیو پیش خرید کردن هست که الان همه میتونن با این شیوه استفاده کنن...

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
بچه ها امروز بازی دستم رسید. تا اومدم دیسک رو بزارم پیغام Unreadable داد! :| یه 7-8 بازی امتحان کردم, اولش فکر کردم بخاطر 97% بودن رایت بازی هست اما انگار خود دیسک مشکل داره!

کسی اینجا تونسته رو 97% بازی کنه؟ یا روی دیسک های 97% هم مشکلی نداره و مشکل از خود دیسک بازیم هست ؟

من خودم یه 2 ساعتی رو از روی هارد با دیسک 97% بازی کردم مشکلی نداشت. مشکل از دیسک ته

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

Uptobox
DepositFiles

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

اینطور که تو فروم میگفتن مثل اینکه دمو جمعه قرار عرضه شه
اینو دان کردیم بعدش چجوری میشه از ایکس باکس اجراش کرد ؟ همو کافیه که بریزی تو فلش و بعد بزنی به ایکس باکس؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
با تشکر از حامد عزیز h4med3000 بابت رسودن این خبر .
خب یه خبری بدم شاید دوست داشته بدونید ولی مسئولیتش به گردن خودتونه من فقط خبر رو منتقل میکنم هیچیم تایید نمیکنم .
من سایت trueachievment رو چک کردم تو لیدر بورد بازی gears of war judgment حدود 52 نفر ثبت شدن چندتا رو رندوم پروفایلشون رو چک کردم دیدم هیچکدومشون بن نشدن این احتمال میره حالا این افراد شاید اشخاص خاصی باشن ولی درصدش کمه چون اگه از لحاظ قانونی هم ببینیم بازی از 1 هفته شایدم بیشتر دسته game store ها قرار میگیره کسیم نظاره نداره به اون صورت.. مثل اتفاقی که سره gears 3 افتاد یه فروشگاه اومده بود 2 هفته زودتر فکر کنم بازی داده بود دسته مشتریا !!!! اکثرا یه هفته قبل ریلیز بازی کردن من خودم به شخصه دیدم ...البته خب یه مسئله ای هم بود اونموقع قفل xgd3 نشکسته بود مایکرو زیاد حساسیت نداشت به بازی چون کپی نمیشد بازی کرد ......پروفایلهایی که من چک کردم بودم اکثرا 1 روز یا 2 روز از گذاشتن بازی تو دستگاشون میگذشت... ولی ولی بن نشده بودن من خودم سر هیلو 4 که یه سوتی دادم صبح بازی تو لیستم اضافه شد شد بعد ظهر دیدم بن شدم یعنی کارم به یه روزم نکشید چون 3 هفته به ریلیزش مونده بود ...
پس میشد گفت حالا که یه هفته مونده و فروشگاها همه بازی رو در اختیار دارن این مسئله توجیح شده که نسخه اصلیو خیلیا دارن همین الانم دارن بازی میکنن مثل اون 52 نفر که الان ثبت شدن تو سایت true achievment ... ولی اکثر افرادی که بن شدن بازی رو خیلی زودتر تو دستگاشون گذاشتن این یعنی بازی صد در صد کپیه .....
ولی به نظرم الان که یه هفته مونده نسخه های اصلی هم پخش شدن دیگه فکر نکنم بن کنه البته این نظر شخصیه منه ...
دوستان دیگه خود دانند ....
;)

الکی دوستان رو به اشتباه نندازین.
تو بین اون 52 نفر ببینین mamad43 نیست؟؟ هست و اون منه بدبختم که بن شدم...

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
دوستان من الان VIP رو گرفتم حالا یه سوال
میتونم پروفایلمو بدم دوستم تا اونم VIP رو رو کنسولش دان کنه ؟!!

بله میتونید بدید دوستتون اولین خرید با پروفایلتون بزنه اگه خرید اولو خودتون زدید که هیچی یا اینکه پروفایلتون بدید به دوستتون رو دستگاهشون LICENSE TRANSFER بکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر