Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
یکم عکس از بازی بگزاریم تا نوید رو دِق بدیم..:d

huu20u7rnjrx1ufu8or.jpg

2rq3rtbhrcqf168m3rkt.jpg

u5kky1hg5b6qxh8yuap6.jpg

2f6uvs9okgjb6geisnla.jpg

w9y4sgjz4zrt5xe657bm.jpg

5spepwdfurxso8nw4zg8.jpg

اره خدایی وجودت نعمتی بودواقعا میخندوندی یعنی همه چیت خنده دار بود از صدات بگیر تابقیه چیزات کلا لیمیتد ادیشن کر کر خنده بودی :)) یه خاطره رو رمزی برات بگم کسی نفهمه فقط اونایی که اونشب بودن بادشون بیاد داشتی تو پارتی حرف میزدی بابات اومد تو اتاق ...................=))
خوش باشی تو جادجمنت به خدمت میرسم اگه جرات کنی بیای لایو با اون کاراکنر کچلت ;)

سیوی که کردی تاریخ خورده چون برا خودم که دیدم دقیقا درست بود با اینکه تاریخ دستگام تنظیم نیست ولی تاریخش درسست بود خب به این کاری ندارن مطمئن باش چون سر هیلو هم خیلیا تا ریلیز صبر کردن یعنی افلاین زده بودن قبله ریلیز موقع ریلیز انلاین شدن هیچیشون نشد .. مهرداد که مثال خیلی بهتره که هیچیش نشد پس نترس اتفاقی نمیوفته ..

برو بمیر هنوز فایل صوتی که برام پیغام فرستادی رو دارم بگزارم اینجا یک نسل کشته میدیم..:d

من دو سه روز بعد از ریلیز بازی میام که ببینم قبلش کسی بن شده یا نه..!

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
لول آپ شدن توی بخش آفلاین تاثیری نداره؟

اصلا کاربرد لول توی بخش آفلاین چیه؟
لول اپ کردن برای کسایی که به صورت افلاین بازی میکنن و از لایو استفاده نمیکنن فقط جهت گرفتن اچیومنت هست توی GEARS OF WAR 3 شما با لول اپ کردن چه در حالت افلاین چه در حالت انلاین براتون اسکین و کاراکتر باز میشد اما در JUDGMENT اینطور نیست شما با گرفتن KILLهای زیاد RIBBON های زیاد به عنوان جایزه یک PRIZEBOX میگیرید که 3 نوع مختلف داره NORMAL PRIZEBOX-EPIC PRIZEBOX -RARE PRIZEBOX
میتونید اسکین و کاراکتر و XPدریافت کنید پس نتیجه میگیرم در JUDGMENT لول اپ کردن در حالت افلاین فقط جهت گرفتن اچیومنت هست.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
یکم عکس از بازی بگزاریم تا نوید رو دِق بدیم..:d

huu20u7rnjrx1ufu8or.jpg

2rq3rtbhrcqf168m3rkt.jpg

u5kky1hg5b6qxh8yuap6.jpg

2f6uvs9okgjb6geisnla.jpg

w9y4sgjz4zrt5xe657bm.jpg

5spepwdfurxso8nw4zg8.jpg

برو بمیر هنوز فایل صوتی که برام پیغام فرستادی رو دارم بگزارم اینجا یک نسل کشته میدیم..:d

من دو سه روز بعد از ریلیز بازی میام که ببینم قبلش کسی بن شده یا نه..!

نزار کلشو تعریف کنم کلا نابود شی

من دو سه روز بعد از ریلیز بازی میام که ببینم قبلش کسی بن شده یا نه
همیشه موجوده ترسویی بودی هستی و خواهی بود :D

مهران از این امین بنده خدا بکش بیرون
yahoo_4.gif
:>:>

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
خوب مهرداد جان تو همین prizebox ـایی که گفتی اسکین و اینجور چیزا هم هست ، پس فقط واسه اچیو گرفتن نمیشه دیگه

درست احمد رضا جان نه بحث من در رابطه با لول اپ کردن بود که گفتم تو سری های قبلی واسه اسکین این جور چیزا باید لول اپ میکردی تا باز بشه ولی تو جاجمنت KILL و RIBBON بگیری اسکین باز میشه که البته خود به خود لول اپ هم میشین.

...................................................
مهران از این امین بنده خدا بکش بیرون :d

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
@ samijavid
یه سری مراحل رو نزدیک سی بار ریلود کردم تا تونستم رد کنم:|
به قول رفیقمون آقا مهرداد فقط باید صبور باشی ...
و مهمتر از اون انتخاب اسلحه مناسبه هر مرحله
واقعا یه سری سلاحا هست که با داشتنشون مرحله در حد کژوال راحت میشه

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
دوستان روشی پیشنهادی چیزی برا اچیو superstar میشناسین ؟!!
دقیقا همینی که احمدرضا جان اشاره کرد

به نظر مهمترین ایتم داشتن اعصاب کافیه :d چون گرفتن تمامی ستاره ها رو INSANE فقط اعصاب و وقت میخواد یعنی باید استراتژی داشته باشید به عنوان مثال یک DECLASIFIED هست که باید فقط بایدبا اسلحه CLEAVER (شمشیر) بگیرید خوب تصورش سخته میون این همه grinder,maulerوtheron guardو بری شمشیر بکشی روشون , یاید بزاری تیم میت ها AI این کارو براتون بکنن و بشینید نگاهشون کنید...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
این DECLASIFIED خیلی با حاله به تنهای میتونه نظر منتقدها رو جلب کنه..ولی عمان از داستان و روایتش

این هاردکور هم به نظرم آسونه میزنه البته فکر کنم من خطر شدم

====

مهران تو روحت

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
با تشکر از حامد عزیز h4med3000 بابت رسودن این خبر .
خب یه خبری بدم شاید دوست داشته بدونید ولی مسئولیتش به گردن خودتونه من فقط خبر رو منتقل میکنم هیچیم تایید نمیکنم .
من سایت trueachievment رو چک کردم تو لیدر بورد بازی gears of war judgment حدود 52 نفر ثبت شدن چندتا رو رندوم پروفایلشون رو چک کردم دیدم هیچکدومشون بن نشدن این احتمال میره حالا این افراد شاید اشخاص خاصی باشن ولی درصدش کمه چون اگه از لحاظ قانونی هم ببینیم بازی از 1 هفته شایدم بیشتر دسته game store ها قرار میگیره کسیم نظاره نداره به اون صورت.. مثل اتفاقی که سره gears 3 افتاد یه فروشگاه اومده بود 2 هفته زودتر فکر کنم بازی داده بود دسته مشتریا !!!! اکثرا یه هفته قبل ریلیز بازی کردن من خودم به شخصه دیدم ...البته خب یه مسئله ای هم بود اونموقع قفل xgd3 نشکسته بود مایکرو زیاد حساسیت نداشت به بازی چون کپی نمیشد بازی کرد ......پروفایلهایی که من چک کردم بودم اکثرا 1 روز یا 2 روز از گذاشتن بازی تو دستگاشون میگذشت... ولی ولی بن نشده بودن من خودم سر هیلو 4 که یه سوتی دادم صبح بازی تو لیستم اضافه شد شد بعد ظهر دیدم بن شدم یعنی کارم به یه روزم نکشید چون 3 هفته به ریلیزش مونده بود ...
پس میشد گفت حالا که یه هفته مونده و فروشگاها همه بازی رو در اختیار دارن این مسئله توجیح شده که نسخه اصلیو خیلیا دارن همین الانم دارن بازی میکنن مثل اون 52 نفر که الان ثبت شدن تو سایت true achievment ... ولی اکثر افرادی که بن شدن بازی رو خیلی زودتر تو دستگاشون گذاشتن این یعنی بازی صد در صد کپیه .....
ولی به نظرم الان که یه هفته مونده نسخه های اصلی هم پخش شدن دیگه فکر نکنم بن کنه البته این نظر شخصیه منه ...
دوستان دیگه خود دانند ....
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر