Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
این آنلاک کردن شخصیتهای جدید بازی برای جیتگی ها چطور هست ... شنیدم میگن همه ی 21 تا رو باز میکنه :d گرخیدم :| خدایا این خوشی رو از ما نگیر :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
مهرداد رو از بازیسنتر بن کنید لطفا:d
وسوسه میکنه به زور جلو خودمو گرفتم بازی رو نزارم تو دستگاه:d
حسام پسر خوب بالاتر از این میخوای که من 1 هفته پیش سوتی دادم شبش خوابم نبرد من دیگه با پروفایل SLYTANICX بازی نمیکنم با پروفایل دیگه بازی میکنم اومدم کمپین دور همی SPLIT با خودم چک کنم جفت پروفابل هارو به صورت افلاین اوردم بالا بعدش یه چک کوچیک کردم تمامی اقدامات امنیتی با پروفایل جدیدم انجام دادم تا فرداش شد که من با SLYTANICX اپ شدم خواستم بایومو عوض کنم که کردم :d بعد افلاین شدم یک ساعت بعد اومدم بازیسنتر تو پروفایل خودم همه چی نرمال بود :d فقط دیدم تو پروفایلم عکس SE..IE جاحمنت:d سریع پریدم لایو 0 GAMER SCORE پاک کردم 7 8 تا بازی انداختم تنگش SYSTEM CLEAR CACHE کردم PROBLEM SOLVED :d کلا ماکرو سافت با من کاری نداره تازه حالم زیاد بهم میده او ازون گلد 1 ماه که 1,5 سال بعد تموم شد:d کلا اینارو گفتم سخت نگیری

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
ماکرو از کجا میدونه من کی بازی کردم مگه کنسول تاریخ داره..؟

اره یادش بخیر بعد از 7 بار هدشات شدن با gnasher این دقیقا جملت بود
بابا این چرا نمیزنهههههههه این دسته خرابهههههههه
اونجا بود همه نرکیدن از خنده چرا خاطرات لیدر شدنت رو تعریف نمیکنی؟؟؟ مخصوصا وقتی نارنجکاتو برمیداشتن
ببین یارووو فاکاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یووووووووووووووووووووو ........
یه روزی میرسه که دوباره مجبورت میکنم این جمله رو بگی :D

برو بمیر نوب بدبخت..!:d
من رو بگو اون همه شما ها رو می خندوندم..

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این آنلاک کردن شخصیتهای جدید بازی برای جیتگی ها چطور هست ... شنیدم میگن همه ی 21 تا رو باز میکنه :d گرخیدم :| خدایا این خوشی رو از ما نگیر :d

کار یه گروه که بصورت dlc هست میریزی همه کرکترهای مخفی و غیرمخفی و اسکینهای سلاح ها و کلا همه چیو باز میکنه.
مد Horde هم برای جیتگ پورت شده درحال تست هستo:-)

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
کار یه گروه که بصورت dlc هست میریزی همه کرکترهای مخفی و غیرمخفی و اسکینهای سلاح ها و کلا همه چیو باز میکنه.
مد Horde هم برای جیتگ پورت شده درحال تست هستo:-)
لینک دانلود DLC رو میدی .. ممنون میشم

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ماکرو از کجا میدونه من کی بازی کردم مگه کنسول تاریخ داره..؟

برو بمیر نوب بدبخت..!:d
من رو بگو اون همه شما ها رو می خندوندم..

اره خدایی وجودت نعمتی بودواقعا میخندوندی یعنی همه چیت خنده دار بود از صدات بگیر تابقیه چیزات کلا لیمیتد ادیشن کر کر خنده بودی :)) یه خاطره رو رمزی برات بگم کسی نفهمه فقط اونایی که اونشب بودن بادشون بیاد داشتی تو پارتی حرف میزدی بابات اومد تو اتاق ...................=))
خوش باشی تو جادجمنت به خدمت میرسم اگه جرات کنی بیای لایو با اون کاراکنر کچلت ;)

ماکرو از کجا میدونه من کی بازی کردم مگه کنسول تاریخ داره..
سیوی که کردی تاریخ خورده چون برا خودم که دیدم دقیقا درست بود با اینکه تاریخ دستگام تنظیم نیست ولی تاریخش درسست بود خب به این کاری ندارن مطمئن باش چون سر هیلو هم خیلیا تا ریلیز صبر کردن یعنی افلاین زده بودن قبله ریلیز موقع ریلیز انلاین شدن هیچیشون نشد .. مهرداد که مثال خیلی بهتره که هیچیش نشد پس نترس اتفاقی نمیوفته ..

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
عجب گیری کردیما !
بازی رو رفتم سیو نکرد
چرا آخه اینجوریه ؟ :|

احتمال داره مشکل از بازی کپی باشه ؟

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
عجب گیری کردیما !
بازی رو رفتم سیو نکرد
چرا آخه اینجوریه ؟ :|

احتمال داره مشکل از بازی کپی باشه ؟

نه مشکل از دیسک کپی نیست...
تنها دلیلش میتونه این باشه که وقتی وارد بازی شدید storage device انتخاب نکردید
شایدم سیوتون بدلیل خاموش کردن غیر طبیعی xbox فایلش corrupted شده باشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه مشکل از دیسک کپی نیست...
تنها دلیلش میتونه این باشه که وقتی وارد بازی شدید storage device انتخاب نکردید
شایدم سیوتون بدلیل خاموش کردن غیر طبیعی xbox فایلش corrupted شده باشه

همیشه حواسم به این دو تا هست !
امکان نداره از این ۲ تا باشه مشکل.

بدبختانه از اونجایی که هر مرحله رو رد نمیکنم بلکه میخورم برای همین متنفرم از اینکه بخوام دوباره ردش کنم !

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
همیشه حواسم به این دو تا هست !
امکان نداره از این ۲ تا باشه مشکل.

بدبختانه از اونجایی که هر مرحله رو رد نمیکنم بلکه میخورم برای همین متنفرم از اینکه بخوام دوباره ردش کنم !

از فلش مموری استفاده کنید برای سیو , یا اگه از قلش مموری استفاده میکنید شاید مشکل داشته باشه,پس storage deviceتونو تغییر بدید ببینید درست میشه یا نه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
از فلش مموری استفاده کنید برای سیو , یا اگه از قلش مموری استفاده میکنید شاید مشکل داشته باشه,پس storage deviceتونو تغییر بدید ببینید درست میشه یا نه!

از هارد استفاده میکنم من همیشه !
اورجینال نیست اما تا الان هیچ مشکلی نداشته.

اصلا کلا آدم از هر چی بدش بیاد سرش میاد !
همین چند وقت پیش MOH WF هم رو PC همینجوری شد برام.
یعنی بد متنفرم از این حالت

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
از هارد استفاده میکنم من همیشه !
اورجینال نیست اما تا الان هیچ مشکلی نداشته.

اصلا کلا آدم از هر چی بدش بیاد سرش میاد !
همین چند وقت پیش MOH WF هم رو PC همینجوری شد برام.
یعنی بد متنفرم از این حالت

منم سر هیتمن ابسولوشن این اتفاق برام افتاد 2سوم بازی رو درجه سختی اخر رفتم دیدم سیو نیست همونجا گفتم no thanks...

شما ایندفعه از فلش مموری استفاده کن بعد این دفعه storage device انتخاب نکنید برید از داخل منو storage device انتخاب کنید بلکه جواب بده

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
بچه ها بهترین راه برای لول آپ چیه ؟!

سلام من 3 صفحه قبل توضیح دادم...

بهترین روش برای RE-UP و LEVEL UP کردن سریع تو حالت افلاین رفتن کمپین بازی روی هر درجه سختی و گرفتن مدال ها ضروری هست بهترین پیشنهاد برای سریع لول اپ کردن رفتن مرحله یکی مونده به اخر به صورت مداوم هست که البته انجام دادن DECLASSIFIED ها واجب هست و در قسمت VERSUS پیشنهاد میکنم تعداد کیل های بازیرو در مود FFA و TDM روی 200 بزارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر