Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
میگم اگر من الان به لایو وصل نیستم با پروفایل اصلیم بیام و این بازی رو انجام بدم و اچیومنت هم بگیرم ولی بعد از ریلیز رسمی بازی به لایو وصل بشم بازم بن میشم..؟

یادمه..
به نظر من سیستم بی خودی بود و اصلا انصاف روش رعایت نمی شد..
نوید یادش هست یک دوستی داشتیم به اسم حسین که بازیش نسبت به ما خیلی ضعیف تر بود یک هو در عرضه یکی دو هفته که با گیمرتگ جدیدش اومد رنکش 3 شد حالا شاید جمعا تو این یکی دو هفته 20 تا کیل هم نگرفته بود..
من روزی 10 ساعت بازی میکردم بعد از چهار - پنج ماه که همیشه هاست بودم و بازی ها رو میبردم رنکم شد 3 و در عرض یک هفته هم دوباره برگشت 2..

اگه یادت باشه برای رنکش گلیچ هم داشت پروفایل یک شخصیو که رنکش بالا بود باهاش SIGN IN میکردی میرفتی داخل قسمت TRAINING GROUND وقتی که صفحه داشت LOAD میشد سریع پرفایل SIGN OUT میکردی با اون یکی پروفایل SIGN IN میکردی و بعدش رنک 1 تو هم میشد 3 اینی که میگی 20 کیل رنک 3 اصلا امکان نداره یا شایدم its a miracle ...
هیچ اتفاقی اصلا برات نمیفته خیالت راحت باشه الان بازی کن روز ریلیز بیا اگه رنکتم رفت بالا مشکلی نداره هر کی ازت سوال کرد بگو 1week early

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
:d

1vt04wxx8akn1upeu6.jpg

esdxzgqjz0kfkz5e52oo.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
اگه یادت باشه برای رنکش گلیچ هم داشت پروفایل یک شخصیو که رنکش بالا بود باهاش SIGN IN میکردی میرفتی داخل قسمت TRAINING GROUND وقتی که صفحه داشت LOAD میشد سریع پرفایل SIGN OUT میکردی با اون یکی پروفایل SIGN IN میکردی و بعدش رنک 1 تو هم میشد 3 اینی که میگی 20 کیل رنک 3 اصلا امکان نداره یا شایدم its a miracle ...
هیچ اتفاقی اصلا برات نمیفته خیالت راحت باشه الان بازی کن روز ریلیز بیا اگه رنکتم رفت بالا مشکلی نداره هر کی ازت سوال کرد بگو 1week early

گلیچ رو فکر کنم فقط وقتی که رنک به عددی تغییر کرد می شد انجام داد..یادم نیست
قضیه این دوستمون هم همون معجزه هست چون با هم بودیم که یک هو رنکش شد 3..!:d
در کل گرز 2 موارد نا شناخته زیاد داشت مثلا معلوم نبود چه جوری رنکت یک هو صفر می شد..!

من فعلا دارم با پروفایل دومم بازی میکنم ولی میترسم با پروفایل اصلیم بیام و بن بشم

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
گلیچ رو فکر کنم فقط وقتی که رنک به عددی تغییر کرد می شد انجام داد..یادم نیست
قضیه این دوستمون هم همون معجزه هست چون با هم بودیم که یک هو رنکش شد 3..!:d
در کل گرز 2 موارد نا شناخته زیاد داشت مثلا معلوم نبود چه جوری رنکت یک هو صفر می شد..!

من فعلا دارم با پروفایل دومم بازی میکنم ولی میترسم با پروفایل اصلیم بیام و بن بشم

امین 2 تا مسالرو رعایت کنی هیچ اتفاقی نمیفته :
1.سیستم CLOUD SAVE حتما OFF کن چون تو زمانی که میری داخل هر بازی سیوش ساخته میشه تاریخ و ساعت روش میخوره ماکروسافت قرار نیست متوجه بشه تنها راهی که به نطر من امکان داره متوجه بشه زمانی هست که سیوت بر روی CLOUD اپلود میشه
2.هر بار که جاجمنت بازی میکنی قصد داشتی بیای لایو SYSTEM CLEAR CACHE بکن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
امین 2 تا مسالرو رعایت کنی هیچ اتفاقی نمیفته :
1.سیستم CLOUD SAVE حتما OFF کن چون تو زمانی که میری داخل هر بازی سیوش ساخته میشه تاریخ و ساعت روش میخوره ماکروسافت قرار نیست متوجه بشه تنها راهی که به نطر من امکان داره متوجه بشه زمانی هست که سیوت بر روی CLOUD اپلود میشه
2.هر بار که جاجمنت بازی میکنی قصد داشتی بیای لایو SYSTEM CLEAR CACHE بکن.

ممنون
دلو میزنم به دریا...:d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من از این شیوع ها استفاده نکردم یک کار دیگه کردم..
گرز 2 رنکش خیلی سخت بود من یادمه جَدُ آبادم اومد جلوی چشمم به 67 رسیدم بعد صفر شد بعد دوباره زور زدیم شد 100 اون اواخر هی سوبله ، چوبله امتیاز میداد سریعتر پیش رفتیم ولی کماکان سخت ترین رنک بازی های آنلاین مال گرز 2 هست..
با اون گلیچش ! من در عرض ۱ ساعت جنرال شدم توش :d

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
گیم پلی روانتر شده مثلا کارکتر خیلی راحت می چرخه..این مورد تو مبارزات تن به تن با شاتگان خیلی اهمیت داره شاید به خاطر این چرخش سریع نمیتونی خوب کاور بگیری ولی به نظرم تو ماهیت کاور گیری هیچ تغییر خاصی نکرده..
تعویض سلاح هم خیلی سریعتر شده که بسیار عالی
هنوز خوب مولتی نزدم برم یکیم بازی کنم ببینم چی میگی..!؟

میام تو لایو براتون حرف میزنم حال کنید..:d

این قضیه دسته خراب رو مهران می دونه چیه..:d
اره یادش بخیر بعد از 7 بار هدشات شدن با gnasher این دقیقا جملت بود
بابا این چرا نمیزنهههههههه این دسته خرابهههههههه
اونجا بود همه نرکیدن از خنده چرا خاطرات لیدر شدنت رو تعریف نمیکنی؟؟؟ مخصوصا وقتی نارنجکاتو برمیداشتن
ببین یارووو فاکاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا یووووووووووووووووووووو ........
یه روزی میرسه که دوباره مجبورت میکنم این جمله رو بگی :D

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:31 PM ارسال شده بود ----------

اقا چارشنبه سوری می تونیم بریم انلاین بزنیم؟(امیدوارم سروراش قوی باشه)
برای احتیاط روز ریلیز بازی کنید البته بازی از 1 هفته قبل دست فروشنده هاست حتی میشه از یه هفته قبل هم بازی کرد ولی خب مایکرو تهدید کرده پس ارزش ریسکه دستگاه پروفایلتو نداره من خودم این بلا سره پروفایل 4 سالم با اون همه زحمت. دستگام اومده سره هیلو اونم سره یه سوتی ......در مورد سرور هم زیاد امید نداشته باش نهایت matchmake کنه با لگ 1 تا نیم ثانیه کلاتو بنداز هوا

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
خدایی ریسکش زیاده ها . من بعد از ریلیز هورایزن رو 3 روزه 1000 کردم گفتن سیوت رو دسکاری کردی و از سرور بازی بن شدم . انشاالله که برای شماها اتفاقی نیفته :d

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
دوستان من تازه بازی رو گرفتم یه چند تا سوال دارم که امیدوارم استادان جواب بدن :d
1-آقا این DECLAASSIFY که اول هر مرحله میاد چیه و فعال کردنش یا فعال نکردنش چه تاثیری در بازی داره ؟ یعنی چه تغییراتی انجام میده ؟ اصلا برای چی گذاشتن ؟
2-توی این بازی LVL up کردن تا چه مرحله ای هست یعنی ماکسیممش چنده و چطور میشه بیشترین لول رو بدست اورد ؟
3-من بازی کردم و کلا توی قسمت کاراکتر 4 تا باز هست و 5 تا هم قفل هست ولی برخی از بچه ها توی همین بازیسنتر عکس هایی نشون میدن که حدود 14 شخصیتی قابل انتخاب هست ! جریان چیه ؟
4- داستان قسمت jugdment و aftermath دقیقا توی چه شهری اتفاق میفته و اصلا داستان aftermath درباره ی چیه ؟ یعنی این baird دنبال چیه ؟

دوستان قبلا از همکاریتون متشکرم :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
لانچ تریلر بازی رو دیدم بر هایپمون افزوده شد . البته روی شماها که بازی رو خوردین تاثیری نداره ولی میذارم اینجا هرکی خواست دانلود کنه :d

لــیــنــک

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان من تازه بازی رو گرفتم یه چند تا سوال دارم که امیدوارم استادان جواب بدن :d
1-آقا این DECLAASSIFY که اول هر مرحله میاد چیه و فعال کردنش یا فعال نکردنش چه تاثیری در بازی داره ؟ یعنی چه تغییراتی انجام میده ؟ اصلا برای چی گذاشتن ؟
2-توی این بازی LVL up کردن تا چه مرحله ای هست یعنی ماکسیممش چنده و چطور میشه بیشترین لول رو بدست اورد ؟
3-من بازی کردم و کلا توی قسمت کاراکتر 4 تا باز هست و 5 تا هم قفل هست ولی برخی از بچه ها توی همین بازیسنتر عکس هایی نشون میدن که حدود 14 شخصیتی قابل انتخاب هست ! جریان چیه ؟
4- داستان قسمت jugdment و aftermath دقیقا توی چه شهری اتفاق میفته و اصلا داستان aftermath درباره ی چیه ؟ یعنی این baird دنبال چیه ؟

دوستان قبلا از همکاریتون متشکرم :d

1- هر DECLAASSIFY که فعال میکنی توضیحش نوشته که چه کاری میکنه . مثلا یکی محیطو غبارآلودش یا سمی میکنه با یه افکت گرافیکی خف... لوکستهای(:d) وحشیتری میفرسته طرفت یا کلی چیز دیگه که هدف فقط سختتر کردن اون بخش هست و امتیاز بیشتری گیرت میاد روی رنک و اچیومنت هم تاثیر داره.
2- تا لول 50 میتونی پیش بری.
3- یسری ازین کرکترها در طول مراحل باز میشه و چنتا هم انگار باید بخرید. فکنم روش که بری مینویسه چطوری هرکدومش باز میشه
بیشترین تعداد کرکتر که تاحالا کشف شده 21هست که بالا عکسشو گذاشتم و یک مورد EPIC Reaper که بچه های PCF انحصاری کارکنان خودشون و اپیک گذاشتنش :d هدفشون از همچین کار چی بود نمیدونم! این ریپره کارای عجیب غریب هم میکنه :d
اگه کنسولت jTAG/rgh هست میتونی همشونو آنلاک کنی!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
لاکستهای

البته اینی که شما میگی یک برند هست فکر کنم :d

تلفظش چی بود حالا؟ میتونی بگو
yahoo_4.gif