Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بهترین روش برای RE-UP و LEVEL UP کردن سریع تو حالت افلاین رفتن کمپین بازی روی هر درجه سختی و گرفتن مدال ها ضروری هست بهترین پیشنهاد برای سریع لول اپ کردن رفتن مرحله یکی مونده به اخر به صورت مداوم هست که البته انجام دادن DECLASSIFIED ها واجب هست و در مود VERSUS پیشنهاد میکنم تعداد کیل های بازیرو در مود FFA و TDM روی 200 بزارید
اینم یه عکسی از اولین RE-UP خودم به شخصه 12500 KILL و 230 تا SECTION از کمپین رفتم...

z146_21.jpg
بازی کلا چندتا پرستیج داره ؟

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
سلام با اینکه اقا نوید زیاد نمیشناسم ولی هم از شخصیتش هم از پست هایی که زحمت میکشه میزاره خیلی حال میکنم داش نوید یه دونه یییییییی بخاطره چند تا اسکول و بچه اعصاب خورد نکن باید یه قانون جدید بزارن برای ثبت نام تو بازیسنتر این اطفال نتونند عضو شن:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
من به صورت کاملا مضحکی تو گرز3 در عرض یک ماه به رنک 100 رسیدم..:d
برای بالا بردن رنک این هم یک فکری میکنم..

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دقت کردین hammerburst I از گیرز یک برگشته؟ (همون که چند تا شات پشت هم میزد) دلم تنگ شده بود.
دلیل حذف اون همه مود مولتی و لوکاست های رنگ و وارنگش، هنوز برم سواله؟
کاراکتر هایی که تو خود دیسک هست رو تست کردم (که قراره با dlc تو پاچه ملت کنند) علاوه بر ۲ تا کارکتر bulletstorm که یکی از دوستان اشاره کرد، یک اسکلت آتیشی هست وقتی میمیره اطراف رو به فنا میده، جالب بود و بعیده بشه تو پابلیک ازش استفاده کرد ولی هنوز هم خبری از دام و مارکوس نیست. اسکین ها هم ۲ ردیف اول شانس دارید از تو prize box در بیارید ردیف های دیگه dlc هست، چه سلاح چه لباس (کلی گفتم)

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دوستان بهم تبریک بگین که بازی رو با تمام ستاره هاش رو INSANE تموم کردم :p و پنج تا اچیو کلفت گرفتم ، یادش بخیر گیرز 2 رو هم رفتیم رو اینسین و 150 تا اچیو گرفتیم و چقدم حال داد ، این از اون بیشتر حال داد ، چون تازه چنتا Onyx مدالم داده بهم :p:p:p:p:p:p
اگه خدا خواست و جیبمون اجازه داد تو لایو از خجالتتون درمیایم با هدشات :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
jondollah

3 تا RE-UP یا همون پرستیژ داره...

samijavid :

بله من لول 50 رسیدم عکس پرستیزشم صفحه قبل گذاشتم...

abtinhitodie :

درسته HAMMERBURST GEARS OF WAR 1 با پیش خرید این بازی به همراه 1 کرکتر برای مولتی پلیر قابل دسترس هستش اون اسکلتم یادم رفت بهش اشاره کنم که شما بهش اشاره کردی اسمش REAPER هست که بعد از کشتنش 1 مدال هم ازاد میکنه این کاراکتر فقط برای کارکنان EPIC و PEOPLE CAN FLY هست....

z5344_reaper__gow_judgment.jpg

q2254_1234.jpg

ahmad mashti
:

احمدرضا جان تبریک میگم بهت.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
@mehrdad
راجع به hammerbrust I: حالا اونایی که pre order نکردن هم راهی هست. تو مود overrun کانتوس ها از همون ها دستشونه،

بهترین راه برای داشتن کاراکتر های pre order اینه که یک سری افراد بعد از اینکه بازی براشون فرستاده میشه کاراکتراشونو داخل سایت ebay برای فروش میزارن که اگر کسی میشناسید credit card داره بهش بگید براتون بخره البته ببینید قیمتی که فروشنده میزاره فضایی نباشه در سطح 10 دلار کافیه با اینکه به تومن خودمون فضایی میشه مثلا من خودم کارکتر alex brand میخرم...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
من به صورت کاملا مضحکی تو گرز3 در عرض یک ماه به رنک 100 رسیدم..:d
برای بالا بردن رنک این هم یک فکری میکنم..

اینقدر برای گرز 3 Double Triple XP دادن که رنک 100 شدن کلا راحت بود . یه گلیچ هم یادمه داشت خیلی به کار میامد لعنتی :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
اینقدر برای گرز 3 Double Triple XP دادن که رنک 100 شدن کلا راحت بود . یه گلیچ هم یادمه داشت خیلی به کار میامد لعنتی :d

من از این شیوع ها استفاده نکردم یک کار دیگه کردم..
گرز 2 رنکش خیلی سخت بود من یادمه جَدُ آبادم اومد جلوی چشمم به 67 رسیدم بعد صفر شد بعد دوباره زور زدیم شد 100 اون اواخر هی سوبله ، چوبله امتیاز میداد سریعتر پیش رفتیم ولی کماکان سخت ترین رنک بازی های آنلاین مال گرز 2 هست..

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
من از این شیوع ها استفاده نکردم یک کار دیگه کردم..
گرز 2 رنکش خیلی سخت بود من یادمه جَدُ آبادم اومد جلوی چشمم به 67 رسیدم بعد صفر شد بعد دوباره زور زدیم شد 100 اون اواخر هی سوبله ، چوبله امتیاز میداد سریعتر پیش رفتیم ولی کماکان سخت ترین رنک بازی های آنلاین مال گرز 2 هست..

بهترین سیستم رنک دهی مال GEARS OF WAR 2 بود البته همون سال اولش که بعدش به عدد تغییرش دادن سیستم رنک دهیش بر اساس TRUE SKILL بود یعنی مثل این بود که یک شخصی بازی شمارو نگاه میکرد بر اساس موقعیت و تعداد کیل ها بهتون رنک میداد رنک هم به همین راحتی نبود کلا 5 تا سمبل بود شما ممکن بود 10 دست WINGMAN میبردید ولی یک دست می باختید رنکتون یکی کم میشد یا به اصطلاح demotion میشدید و بعد یه چیزی معادل همون 10 دست باید بدون باخت میبردید تا رنکتون بر میگشت کلا عالی بود.
من خودم به شخص اولین نفر بودم به 3ومیش دست پیدا کردم البته به غیر از من 2 نفر دیگه هم بودن البته بالاتر از اون هم نرفتیم.یادم میاد داشتم مود EXE توی مپ FLOOD بود بازی میکردم یکی رنکش 5 بود کلا 7 8 نفر میک وصل کردن میگفتن OH MY GOD ازین حرفا خلاصه یارو تنها نفری بود که من دیدم رنکش 5 بود...

gearsofwar2-trueskillranks.jpeg

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من هم چند تا ویدیو با کیفیت لز مولتی دیدم.همه چی عالی بود.حتی کاور گیری ها.
ولی وقتی کاکترها میمردن و روی زمین می افتادم،انگار زیر سرشون بالش باشه ، سرشون رو زمین نمیافتاد.(سرشون رو هوا بود).(بیشتر کارکترهای زن).
دقت کردین؟
انگار بخاطر زره شون باعث میشد تا سرشون با زمین تماس نداشته باشه.
اگه این طور که دیدم باشه،خیلی خوبه چون نشون میده حتی روی فیزیک لباس کارکترها هم کار کردن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
میگم اگر من الان به لایو وصل نیستم با پروفایل اصلیم بیام و این بازی رو انجام بدم و اچیومنت هم بگیرم ولی بعد از ریلیز رسمی بازی به لایو وصل بشم بازم بن میشم..؟

بهترین سیستم رنک دهی مال GEARS OF WAR 2 بود البته همون سال اولش که بعدش به عدد تغییرش دادن سیستم رنک دهیش بر اساس TRUE SKILL بود یعنی مثل این بود که یک شخصی بازی شمارو نگاه میکرد بر اساس موقعیت و تعداد کیل ها بهتون رنک میداد رنک هم به همین راحتی نبود کلا 5 تا سمبل بود شما ممکن بود 10 دست WINGMAN میبردید ولی یک دست می باختید رنکتون یکی کم میشد یا به اصطلاح demotion میشدید و بعد یه چیزی معادل همون 10 دست باید بدون باخت میبردید تا رنکتون بر میگشت کلا عالی بود.
من خودم به شخص اولین نفر بودم به 3ومیش دست پیدا کردم البته به غیر از من 2 نفر دیگه هم بودن البته بالاتر از اون هم نرفتیم.یادم میاد داشتم مود EXE توی مپ FLOOD بود بازی میکردم یکی رنکش 5 بود کلا 7 8 نفر میک وصل کردن میگفتن OH MY GOD ازین حرفا خلاصه یارو تنها نفری بود که من دیدم رنکش 5 بود...

gearsofwar2-trueskillranks.jpeg

یادمه..
به نظر من سیستم بی خودی بود و اصلا انصاف روش رعایت نمی شد..
نوید یادش هست یک دوستی داشتیم به اسم حسین که بازیش نسبت به ما خیلی ضعیف تر بود یک هو در عرضه یکی دو هفته که با گیمرتگ جدیدش اومد رنکش 3 شد حالا شاید جمعا تو این یکی دو هفته 20 تا کیل هم نگرفته بود..
من روزی 10 ساعت بازی میکردم بعد از چهار - پنج ماه که همیشه هاست بودم و بازی ها رو میبردم رنکم شد 3 و در عرض یک هفته هم دوباره برگشت 2..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر