Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
اولین بار تو گرز 2 همین مهرداد یک باگی تو مپ دی وان پیدا کرده بود برای پریدن حالا عملی شده..:d

اینا بازی مهرداد رو باید لحظه به لحظه دنبال کنن . خیلی عجیب بازی میکنه به خدا :d الان گرز 3 زدیم بلا استثنا تمام بازی ها اول بود با اختلاف زیاد :d احتمالا بعد از مشاهده ی اون حرکتش تصمیم گرفتن برای جاجمنت این کارو عملی کنن :d
تا 29 اسفند گرز 3 بازی میکنیم باشد که کمتر از انتظار عذاب بکشیم :d

از هرچیزی استفاده میکنن تا جیب و خالی کنن:|
الان 1600 پوینت 86تومن ما 2 سال پیش گیرز 3 رو اوریج گرفتیم 80تومن:|

نمیفهمن به خدا . ما در هرشرایطی که توان داشتیم حمایت کردیم اما دریغ از کوچکترین حمایتی از سوی سازندگان :|

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
لول یکی مونده به آخر جاجمنت به همراه اون حالت Declassified رو کسی رفته
دهنم صاف شده از دیشب تا حالا نمیتونم ردش کنم ، یه بارم که همه رو کشتم تا اومدم برسم به چکپوینت وقتم تموم شد . از زمین و هوا لوکاست سنگین میریزه نامرد
کسی استراتژی خاصی زده ما رو هم بی نصیب نذاره

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
N A V i D iii

مرسیییییی نوید :dخداییش خیلی اون مپ دی وان حرکتش سوژه بود از بالا میپریدیم پایین خلاصه خاطرات خوش زیاد بود نوید و امین البته خیلی چیزای دیگه هم بود :d

اگه اونا شرایط مارو میدونستن همون اول یک DEDICATED SERVER برای اسیا میزاشتن نه بعده 2 سال سیستم PING ****** بردارن :|

ویدیو حسین ببین 2 سال پیش گذاشت دریغ از توجه حتی به فرگوسن با جئو گرف هم توییت دادیم جوابم دادن اما کو عمل؟ ...

[video=youtube;QSj9KHDqcNc]http://www.youtube.com/watch?v=QSj9KHDqcNc[/video]

............................................................................................................................................................................................

ahmad mashti

همون اول شما یک بوم شات بردار با 2 تا GRENADE جلوی کاور یک TRIPWIREم افتاد اونم بردار اولین E-HOLE باز میشه یک GRENADE بنداز داخلش که کلا بسته بشه بعدش یک کات سین کوچیک از LOOMIS میبیند حالا تنها کاری که میکنید اینه که اول از TRIPWIRE استفاده کنید جاهایی که دشمن زیاده یک تیر TRIPWIRE بزنید زمین ما بین LOCUST ها تا دسته جمعی کشته بشند همین کارو پشت سر هم تکرار کنید وقتی تیر TRIPWIRE تموم شد از بوم شات استفاده کنید فقط حواستون به MAULER ها باشه من نمیدونم درجه سختیتون چیه اگه رو iNASNE هستید با 2 تا BOOMSHOTو یک GRENADE میمیرن تنها استراتژی تو این بازی به نظره من صبر حوصله هست البته تو تمامی گرز ها همین کارو ادامه بدید نگران نباشید زمان هم کم نمیارید

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
@ مهرداد
دمت گرم
رو insane دارم میرم و همین الان هم ردش کردم:d
به غیر از اینایی که گفتی با توجه به اینکه نوع لوکاستا تو هربار لود شدن رندم هست ، فقط باید دست به دعا برداری که کمتر واست گرایندر و مولر بفرسته که بتونی ردش کنی
حالا کی میخواد این غوله رو بکشه:((

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
@ مهرداد
دمت گرم
رو insane دارم میرم و همین الان هم ردش کردم:d
به غیر از اینایی که گفتی با توجه به اینکه نوع لوکاستا تو هربار لود شدن رندم هست ، فقط باید دست به دعا برداری که کمتر واست گرایندر و مولر بفرسته که بتونی ردش کنی
حالا کی میخواد این غوله رو بکشه:((

BE PATIENCE BRO :d

اونم کاری نداره تنها کاری که میکنی یک MARKZA بردار LANCER هم داشته باش 4 تا GRENADE هم میخوای از فاصله دور باید بزنیش خوده GENERAL KARN رو مخ نیست این RAGEها رو مخن یه 7 الی 8 دفعه بمیری دستت میاد :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
این مصطفی بیچاره راست میگفت بیخود مسخرش کردیم..:d

توی مولتی کاور گیری کمی روی مخ هست و هی باید با دسته ور بری البته به اون شدت نیست فکر کنم این کارو برای افت فریم پیدا نکردن انجام دادن ولی فکر کنم تو کمپین روان هست..

مپ های کمپین هم به شدت گرافیک بالا داره به شدت هم بزرگ هستن واقعا آدم شاخ در میاره...

این مود "خر تو خر" هم خیلی عالی هست استقبال میشه..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
این مصطفی بیچاره راست میگفت بیخود مسخرش کردیم..:d

توی مولتی کاور گیری کمی روی مخ هست و هی باید با دسته ور بری البته به اون شدت نیست فکر کنم این کارو برای افت فریم پیدا نکردن انجام دادن ولی فکر کنم تو کمپین روان هست..

مپ های کمپین هم به شدت گرافیک بالا داره به شدت هم بزرگ هستن واقعا آدم شاخ در میاره...

اون تیکه هایلایت رو بیشتر توضیخ میدی؟متوجه نشدم.کاور گیری دقیقا چیجوری شده؟؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد

ازون حرفاس که فقط خودش میفهمه چی گفته :d

کلا این " خر تو خر " به قول تو یا همون " Free For All " همیشه توی تمام بازی ها جذاب بوده . لاشخوری هم زیاد داره . 2نفر با هم درگیرن بری هر 2رو بکشی :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
بهترین روش برای RE-UP و LEVEL UP کردن سریع تو حالت افلاین رفتن کمپین بازی روی هر درجه سختی و گرفتن مدال ها ضروری هست بهترین پیشنهاد برای سریع لول اپ کردن رفتن مرحله یکی مونده به اخر به صورت مداوم هست که البته انجام دادن DECLASSIFIED ها واجب هست و در مود VERSUS پیشنهاد میکنم تعداد کیل های بازیرو در مود FFA و TDM روی 200 بزارید
اینم یه عکسی از اولین RE-UP خودم به شخصه 12500 KILL و 230 تا SECTION از کمپین رفتم...

z146_21.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,107
نام
نـــــــویـــــــــد
مهرداد داره کاری میکنه که اگه کسی تا الان جاجمنت رو نگرفته کلا امیدی نداشته باشه تا بهش برسه :d

آره خدایشش مخصوصا که دوون شدن هم نداره میری یک بالای خفت میکنی همین که دو نفر افتادن به هم لنسر میبندی بهشون..
yahoo_4.gif

پس تو دیگه بیخود میکنی بیای اینجا به ملت بگی نوب ها چرا با لنسر و رترو بازی میکنین :d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین

خودم هم نمیدونم چی میگم ولی فرضیه من این هست چون کاور گیری سریع و چرخشهای سریع احتیاج به فریم بیشتر و پردازش بیشتر داره امکان افت فریم وجود داره به خاطر این هم تو مولتی ما شاهد کند شدن این دو معقوله نسبت به کمپین هستیم..

ازون حرفاس که فقط خودش میفهمه چی گفته :d

کلا این " خر تو خر " به قول تو یا همون " Free For All " همیشه توی تمام بازی ها جذاب بوده . لاشخوری هم زیاد داره . 2نفر با هم درگیرن بری هر 2رو بکشی :d

آره خدایشش مخصوصا که دوون شدن هم نداره میری یک بالای خفت میکنی همین که دو نفر افتادن به هم لنسر میبندی بهشون..:d

مهرداد داره کاری میکنه که اگه کسی تا الان جاجمنت رو نگرفته کلا امیدی نداشته باشه تا بهش برسه
yahoo_4.gif

نترس مهرداد معمولا لول هاش به دلایل نا معلومی یک هو صفر میشه..:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

اینم یه عکسی از اولین RE-UP خودم به شخصه 12500 KILL و 230 تا SECTION از کمپین رفتم...

z146_21.jpg
ایت عکس رو به همراه گیمرتگت فرستادم برای مایکروسافت.به امید اینکه پوینت مجانی بدن.:p
نه.جدی اگه ادم فروشی کنیم،پوینت یا گلد جایزه نمیدن؟:d
راستش یه مدتی گیرز 3 رو بازی میکنم تا اماده شم واسع جاجمنت ولی انقدر بچه ها قوی هستند که دیگه انگیزم داره کم میشه.در زندگی واقعی که همه از ما قوی ترن.اینجا هم که همه قوی ترن.الان کجا باید برم؟؟=((
کاش همتون نوب بودین.:d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
ایت عکس رو به همراه گیمرتگت فرستادم برای مایکروسافت.به امید اینکه پوینت مجانی بدن.:p
نه.جدی اگه ادم فروشی کنیم،پوینت یا گلد جایزه نمیدن؟:d
راستش یه مدتی گیرز 3 رو بازی میکنم تا اماده شم واسع جاجمنت ولی انقدر بچه ها قوی هستند که دیگه انگیزم داره کم میشه.در زندگی واقعی که همه از ما قوی ترن.اینجا هم که همه قوی ترن.الان کجا باید برم؟؟=((
کاش همتون نوب بودین.:d

نگران نباش دانیال جان من خودم مسئول این کار ها هستم منظورم ادم فروشی نیست :d افرادی را میشناسیم که بهشون میگیم TRIGGER BAN کافیه فقط گیمر تگ بدم... نگران نباش همه اول به نوعی نوبن کم کم جا میفته تا به حد دلخواه برسه سعی کن همیشه خودت بازی کنی تا دستت بیاد یعنی نه از کسی بپرسی چون این جور مواقع بیشتر ادم سر در گم میشه .

...............................................................
Terova

علت ریست لولم : SYSTEM CLEAR CACHE IS THE ANSWER MATE :d

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نگران نباش دانیال جان من خودم مسئول این کار ها هستم منظورم ادم فروشی نیست :d افرادی را میشناسیم که بهشون میگیم TRIGGER BAN کافیه فقط گیمر تگ بدم... نگران نباش همه اول به نوعی نوبن کم کم جا میفته تا به حد دلخواه برسه سعی کن همیشه خودت بازی کنی تا دستت بیاد یعنی نه از کسی بپرسی چون این جور مواقع بیشتر ادم سر در گم میشه .
:eek:
ما خیلی چاکریما :praying:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر