Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

خیلی سخته ببینی تو دنیای مجازی یه مشت بچه واست شاخ میشن و هر حرفی که تو مدرسه یاد گرفتن رو میان ازش برای توهین به خانوادت استفاده میکنن و یه عده هم لایک میکنن . ما تو دنیایی زندگی میکنیم که ملت توهین به پدر و مادر یه نفر رو لایک میکنن !
به هر حال من نه برای بحث و کل کل و فن بازی دارم میرم نه برای بن و اخطار . دلیلم رو گفتم و امیدوارم همچین مشکلی برای شماها پیش نیاد
تصمیم با خودته.ولی این رو یادت باشه که چند نفر تو بازیسنتر پستات رو لایک میکنن و دوست دارن و براشون مهمی.
مطمعنا تعدادشون خیلی بیشتر ااز اون چند تا باگه.
.......
بابا یکی بیاد از جزعیات مولتی پلیر بگه دیگه.(من که انقدر از مولتی حرف میزنم خودم همیشه نقر اخر هستما.یه وقت فکر نکنین خوره ام:|).جزءیات منظورم اینه که مثلا حالا که لوکاست ها نیستم،دیالوگ های کسایی که میکشن به هم دیگه چیه؟یا بعد از این که ادممون down نمیشه چه حسی دارن.یا تنوع کارکتر ها با وجود حذف لوکاست ها.
ولی همه ی تغییرالتشون ظاهرا خوبه.کاش لوکاست ها رو حذف نمیکردن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید 1درصد اینجور افراد جرات ندارن تو واقعیت با ادم اینجوری حرف بزنن اینو بزار به حساب اینکه دست شخصی به دست شخص دیگه تو دنیای مجازی نمیرسه هر شخصیم با کسی بد صحبت کنه توهین کنه خانواده محترم خودشو به همه نشون میده...

برای اینکه پستم اسپم نباشه در DLC های اینده که قرار بیاد 2 کارکتر از bULLETSTORM یعنی trishka و grayson برای مالتی پلیر تایید شده است.

دقیقا همینه . منم برای همین جوابی ندادم و طرف هم البته بن شد اما فایده ای نداره این بن شدن ها . همیشه نزدیک عید که میشیم و یا وارد فصل تابستون و تعطیلات میشیم این مشکلات بیشتر میشه

ازون DLCهای 108KB نمیدن مهرداد ؟! :d

تصمیم با خودته.ولی این رو یادت باشه که چند نفر تو بازیسنتر پستات رو لایک میکنن و دوست دارن و براشون مهمی.

من کوچیک همه ی شماها هستم . البته میشه کار بهتر کرد و فقط تو انجمن 360 پست داد و بیخیال بقیه جاها شد تا اعصابمون هم راحت تر باشه :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
دقیقا همینه . منم برای همین جوابی ندادم و طرف هم البته بن شد اما فایده ای نداره این بن شدن ها . همیشه نزدیک عید که میشیم و یا وارد فصل تابستون و تعطیلات میشیم این مشکلات بیشتر میشه

ازون DLCهای 108KB نمیدن مهرداد ؟! :d

چرا نوید dlc های 108 kbی is ready to serve :d

اولین dlc طبق مجله lovelyی MAXIM اپریل میاد که مود EXE هم هست که خوشبختانه سیستم DOWN شدنم داخلش هست اگه نبود دیگه نمیشد EXE

Gears_Of_War__Judgment_53024.jpg

gearsmaxim2.jpg

gears-of-war-judgement-free-dlc-maxim.jpg

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
بخاطر یه بازی ارزش نداره احترام انسانی زیر پا گذاشته بشه حالا هر چی میخواد باشه ( خوبه که اسمشم رو خودشه : بازی ! )
بخاطر اینکه پستم اسپم نباشه : فورزای بدون آقا نوید مثه گیرز بدون مارکوس فینیکس می مونه :d ( به فورزا 5 و هرایزن 2 فکر کنین )

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
چه جالب سه نفر همزمان به من جواب دادن!
خوب اینطوری که دقیقا کاری میکنند شبیه EA!
که در همون روز بازی دی ال سی Mass Effect 3 رو دادن بیرون در حالی که فایل های Dlc درون دیسک بود!
چرا این کار رو میکنن!واقعا تا الان نمیدونستم منظورتون چیه البته یه حدس هایی زده بودم!
کار نامردی میکنه سازنده!
هر چند من بازی اصلیش رو نمیخرم ولی کسایی که بازی اصلی رو میخرند به این قضیه اعتراض نکردن؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
چه جالب سه نفر همزمان به من جواب دادن!
خوب اینطوری که دقیقا کاری میکنند شبیه EA!
که در همون روز بازی دی ال سی Mass Effect 3 رو دادن بیرون در حالی که فایل های Dlc درون دیسک بود!
چرا این کار رو میکنن!واقعا تا الان نمیدونستم منظورتون چیه البته یه حدس هایی زده بودم!
کار نامردی میکنه سازنده!
هر چند من بازی اصلیش رو نمیخرم ولی کسایی که بازی اصلی رو میخرند به این قضیه اعتراض نکردن؟

ای آقا یادش بخیر گرز 3 اومده بود روز اول همه جوگیر بودن رفتن 3400 پوینت دادن تمام اسکین هارو برای اسلحه ها خریدن + 2400 پوینت هم برای سیزن پس دادن :d
ما یه جمعیت عظیمی بودیم که بازی رو اوریجینال خریده بودیم + 2 موردی که بالا گفتم . آدم که داغ باشه این چیزا واسش مهم نیست . بعدا فهمیدیم چه کار بدی کرده بودن بچه های EPIC :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
نویدی خوشحالم که نمیری.
.....
در گیرز 3 بعضی از مپ های مولتی رو رایگان دانلود کردم.قضیه چیه ؟چرا رایگان بود؟خدا کنه جاجمنت هم همینطور باشه چون اصلا خاضر نیستم واسه پوینت پول بدم.از طرفی اگه مپ های جدید بدن.با اون گرافیک..8->
این دو تا کرکتر بولت استورم رو چیکارش کنیم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
همین 2تا عکسی که مهرداد گذاشت مخم ترکید و یه لحظه تصمیم گرفتم خر شم و DLCهاشو بگیرم . اما 4000 پوینت 180000 حدودا کی میخواد پول بده آخه ؟ :d
برای گرز 3 Horde Command Pack فکر کنم رایگان بود و شما حتی اگه دانلود هم نمیکردی مپ هارو میتونستی جوین بازی من بشی چون که مپ ها روی دیسک بازی بودن :d

LICENSE TRANSFER All the way
yahoo_4.gif

من خیلی دوست دارم مهرداد :d

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
همین 2تا عکسی که مهرداد گذاشت مخم ترکید و یه لحظه تصمیم گرفتم خر شم و DLCهاشو بگیرم . اما 4000 پوینت 180000 حدودا کی میخواد پول بده آخه ؟ :d
برای گرز 3 Horde Command Pack فکر کنم رایگان بود و شما حتی اگه دانلود هم نمیکردی مپ هارو میتونستی جوین بازی من بشی چون که مپ ها روی دیسک بازی بودن :d

نوید SEASON PASS این بازی یا همون VIP PASSش 1600MP هست خدارو شکر 3600 mP نیست دیگه.

LICENSE TRANSFER All the way:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
خوب خوشحالیم که نوید رو گول زدیم و به بازی سنتر برگردوندیم..:d

یک چیزی بگم مولتی بازهای گرز میفهمند..شما از هر ارتفاع و هر مکانی میتونید بپرید پایین مثلا بالای پشت بوم هستین میپرین تو حیاط و طرف رو خفت گیر میکنید..

اولین بار تو گرز 2 همین مهرداد یک باگی تو مپ دی وان پیدا کرده بود برای پریدن حالا عملی شده..:d

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ای آقا یادش بخیر گرز 3 اومده بود روز اول همه جوگیر بودن رفتن 3400 پوینت دادن تمام اسکین هارو برای اسلحه ها خریدن + 2400 پوینت هم برای سیزن پس دادن :d
ما یه جمعیت عظیمی بودیم که بازی رو اوریجینال خریده بودیم + 2 موردی که بالا گفتم . آدم که داغ باشه این چیزا واسش مهم نیست . بعدا فهمیدیم چه کار بدی کرده بودن بچه های EPIC :d
خیلی جالبه الان بازی ریلیز نشده دارن اطلاعات همه DLC ها رو هم میدن
خب EXE رو همون اول میزاشتید تو بازی دیگه
از هرچیزی استفاده میکنن تا جیب و خالی کنن:|
الان 1600 پوینت 86تومن ما 2 سال پیش گیرز 3 رو اوریج گرفتیم 80تومن:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر