Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
مساله پولش نیست دوستان مولتی بازی میکنن و تا عرضه رسمی نمیتونن بازی کنن برای همین نمیگیرن و صبر میکنن تا عرضه بشه
به صورت آفلاین میشه سرعت بازی ... کاور و جامپ ... اصولی بودن مپ ها ... و هر چی که بحثش بوده رو ایشون بسنجن ...
البته به خطرش نمیارزه چون ۱۰ روز دیگه بازی عرضه میشه ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
دسته خودت خرابه ! :|:d
در هر صورت بنظر من گیم پلی بازی یه مقدار تغییر کرده رو حرفم ام زیاد پافشاری نمی کنم فقط پیشنهاد میکنم برید یکی از مودهای مولتی بازی فرضاً FFA یا TD چند مین بازی کنید .

گیم پلی روانتر شده مثلا کارکتر خیلی راحت می چرخه..این مورد تو مبارزات تن به تن با شاتگان خیلی اهمیت داره شاید به خاطر این چرخش سریع نمیتونی خوب کاور بگیری ولی به نظرم تو ماهیت کاور گیری هیچ تغییر خاصی نکرده..
تعویض سلاح هم خیلی سریعتر شده که بسیار عالی
هنوز خوب مولتی نزدم برم یکیم بازی کنم ببینم چی میگی..!؟

:))

تو یه مدته کلا زمین و زمان رو ترول میکنی امین :d
آقا بذارید بعد از ریلیز بازی ازین چیزا حرف بزنید منم شرکت کنم در بحث هاتون :d

میام تو لایو براتون حرف میزنم حال کنید..:d

این قضیه دسته خراب رو مهران می دونه چیه..:d

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
گیم پلی بازی واقعا جذاب و فوق العاده ست هیچ شماره ای همچین گیم پلیه نداشت :x
به نظرم اونایی که میگن بازی تکراریه اینطوری بازی میکنن:
لنسر رو بر میدارن بعد تمومه بازی رو میرن تو کاور حالا شاید یکی دوتا تفنگ هم عوض کنن...
بعد میگم بگید بد میگم همینه دیگه...همین میشه میان اینجاها بازی به این خدایی رو ترول میکنن
والا من تمومه بخشه جادجمنت رو پش سره هم همین امروز رفتم به جز مکس پین سابقه نداشت انقد بشینم پایه یه بازی حتی شماره هایه قبل،اصلا هم خسته نشدم و بازی باسم تکراری نبود
زیبا ترین گیم پلی رو داره به مولا:x

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
منم سفارش دادم بازیو .... انشاءالله روز زیلیز دستمه ... واقعا با این تعریفاتی که دوستان کردن نمی دونم بتونم زنده بمونم تا اون موقع یا نه :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از دیشب تا حالا که من بازی رو تموم کردم هی میخوام بیام نظرم بگم ، نیمیشه میترسم بگم با توجه به استقبال صورت گرفته دوستان ناراحت بشن و از این حرف ها... o:-)
فقط این رو بگم که 100 لول از چیزی که انتظار داشتم برام بازی بالاتر و بهتر بود ، چون بعد از دیدن تریلر هاش به شدت نا امید شده بودم و این اواخر در حد یه بازی که بیاد 5&6 بگیره انتظار داشتم :| :D

بازی کردن Aftermath نیز به شدت توصیه میشود !! به من که از خود Judgment بیشتر حال داد >:d< :D
این چلنج Declassified هاش رو هم که آدم اکتیو میکنه لذت بازی رو چند برابر میکنه

در آخر هم باید بگم من زیاد از گرافیک سر در نمیارم (در واقع از هیچی سر در نمیارم:D)
ولی این نورپردازی که من دیدم و سایه زنی خفنگش و کیفیت تکسچرهاش و وسعت محیطش و AA و فریم ریت فوق العادش + افکت هایی مثل آتیشش در عین حال که سگ صاحابش رو از شلوغی گم میکرد ===>بالاتر از اون بازی هایی که آخرشون 3 هست GeoW:J تا 10 مارچ 2013 برای من بهترین گرافیک کنسولی نسل رو داره
پ.ن:چه جالبه که یه اسپین آف بهترین گرافیک کنسولی نسل حاضر رو داره :| :D
پ.ن2: البته GOW حریف رو هنوز ندیدم چجوریاس :D که جاله اون هم اسپین آفِس :D
پ.ن3: از ترسم چیز میزهای بدش رو نمیگم :-s
:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان در نبود ما ازین بازی به خوبی دفاع کنید :d
تو این مدتی که اینجا بودم خیلی خوش گذشت و لحظات خوبی رو داشتیم در کنار دوستان اما با اتفاقاتی که امروز افتاد دیگه جایی برای ماندن نیست !
شما هم دقت کنید که طرف مقابلتون که باهاش بحث میکنید کیه تا به مشکل من دچار نشید
به هر حال موفق باشید ...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
تو این مدتی که اینجا بودم خیلی خوش گذشت و لحظات خوبی رو داشتیم در کنار دوستان اما با اتفاقاتی که امروز افتاد دیگه جایی برای ماندن نیست !
به هر حال موفق باشید ...

برادر نوید چه اتفاقی؟؟ کی کیو زده؟
یه نفرم بود درست حسابی جواب میداد میخواد بره...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
از دیشب تا حالا که من بازی رو تموم کردم هی میخوام بیام نظرم بگم ، نیمیشه میترسم بگم با توجه به استقبال صورت گرفته دوستان ناراحت بشن و از این حرف ها... o:-)
فقط این رو بگم که 100 لول از چیزی که انتظار داشتم برام بازی بالاتر و بهتر بود ، چون بعد از دیدن تریلر هاش به شدت نا امید شده بودم و این اواخر در حد یه بازی که بیاد 5&6 بگیره انتظار داشتم :| :D

بازی کردن Aftermath نیز به شدت توصیه میشود !! به من که از خود Judgment بیشتر حال داد >:d< :D
این چلنج Declassified هاش رو هم که آدم اکتیو میکنه لذت بازی رو چند برابر میکنه

در آخر هم باید بگم من زیاد از گرافیک سر در نمیارم (در واقع از هیچی سر در نمیارم:D)
ولی این نورپردازی که من دیدم و سایه زنی خفنگش و کیفیت تکسچرهاش و وسعت محیطش و AA و فریم ریت فوق العادش + افکت هایی مثل آتیشش در عین حال که سگ صاحابش رو از شلوغی گم میکرد ===>بالاتر از اون بازی هایی که آخرشون 3 هست GeoW:J تا 10 مارچ 2013 برای من بهترین گرافیک کنسولی نسل رو داره
پ.ن:چه جالبه که یه اسپین آف بهترین گرافیک کنسولی نسل حاضر رو داره :| :D
پ.ن2: البته GOW حریف رو هنوز ندیدم چجوریاس :D که جاله اون هم اسپین آفِس :D
پ.ن3: از ترسم چیز میزهای بدش رو نمیگم :-s
:D
>:d<
به هر حال موفق باشید ...
به همین راحتی میخوای بزاری بری؟وقتی مشکلی سر راهت قرار میگیره وایسا و باهاش رو برو شد نه اینکه ازش فرار کنی.این خصلت یه مرده.
نویدی تو قرار نیست جایی بری
یادم میاد پارسال یه ناظمی بهم اخطار داد.منم عکس پروفایلم و امضام رو ورداشتم و رفتم.اما بعدش دیدم که nobody gives a damn .

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
میگم اگه من معلوم الحال ام پس لابد شما هم شدی فن دو آتیشه گیرز؟ (lol)

پ.ن : عجیب روزگاری شده>:d

کی با تو هست حالا که جو میزنی الکی مومن !!!!!!

از وقتی اون هیتر معلوم الحال ( سید The Eagel ) اومد یه سری داستان بست به این بازی که گرافیکش ایراد داره و خودش ایراد داره و .... ملت این بحث های ایرادت مکش مرگ ما رو ، شروع کردن ....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
...

خیلی سخته ببینی تو دنیای مجازی یه مشت بچه واست شاخ میشن و هر حرفی که تو مدرسه یاد گرفتن رو میان ازش برای توهین به خانوادت استفاده میکنن و یه عده هم لایک میکنن . ما تو دنیایی زندگی میکنیم که ملت توهین به پدر و مادر یه نفر رو لایک میکنن !
به هر حال من نه برای بحث و کل کل و فن بازی دارم میرم نه برای بن و اخطار . دلیلم رو گفتم و امیدوارم همچین مشکلی برای شماها پیش نیاد

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

خیلی سخته ببینی تو دنیای مجازی یه مشت بچه واست شاخ میشن و هر حرفی که تو مدرسه یاد گرفتن رو میان ازش برای توهین به خانوادت استفاده میکنن و یه عده هم لایک میکنن . ما تو دنیایی زندگی میکنیم که ملت توهین به پدر و مادر یه نفر رو لایک میکنن !
به هر حال من نه برای بحث و کل کل و فن بازی دارم میرم نه برای بن و اخطار . دلیلم رو گفتم و امیدوارم همچین مشکلی برای شماها پیش نیاد

اون بابا کلا از پایه مشکل داره، سخت نگیر

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267

نوید 1درصد اینجور افراد جرات ندارن تو واقعیت با ادم اینجوری حرف بزنن اینو بزار به حساب اینکه دست شخصی به دست شخص دیگه تو دنیای مجازی نمیرسه هر شخصیم با کسی بد صحبت کنه توهین کنه خانواده محترم خودشو به همه نشون میده...

برای اینکه پستم اسپم نباشه در DLC های اینده که قرار بیاد 2 کارکتر از bULLETSTORM یعنی trishka و grayson برای مالتی پلیر تایید شده است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر