Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اول که اون دوستمون از بازی بد گفت ، یکمی زد حال خوردم و انگیزم واسه بازی کم شد.ولی وقتی گفت گرافیکش افت کرده ، حساب قضیه اومد دستم و الان 10 برابر هیجان زده هستم تا زودتر بازی رو تجربه کنم.
ما که منتظریم تا زودتر این شاهکار رو تجربه کنیم و در کنار دوستان لحظات خوبی داشته باشیم.با توجه به این که مولتیش سرعتی تر و فان تر و بهینه تر و گرافیکی تر هم شده.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
لانچ تریلر بازی کسی گذاشته؟:-/:d
File download - Gamersyde
--------------------------------------------
این بازی هر چیزش افتضاح باشه دیگه گرافیکش فوق العاده هست، نظرشخصی هم نیست یه Fact هست که خیلی هم واضحه :D گرافیک بازی تو تک تک بخش ها عالی کار شده، یه سری قسمت هاش هم تو این نسل بی نظیره مثل افکت آتش. در کل به واضحات گیر ندید حداقل :D
:D
k2uyymblyu2ahcqrp90.jpg

6sxqtj0hx7zwd7o0ullg.jpg

mvb7qiidhf4pd9bcg2nv.jpg
--------------------------------------
چه ربطی به امتیاز داره؟ من خودم یه فن دو آتیشم. من فن نسخه ی سوم این بازی بودم. چه ربطی داره؟ شماها هم به جای اینکه بیاید برای ما روشن فکری کنید ، برید حقیقت رو قبول کنید.
کدوم حقیقت منظورت ایناست؟!
واقعا مایه ی تاسفه که این انحصاری رو دادن بیرون. واقعاً مایه و لکه ی ننگی هست بر Gears 3. افتضاح بود. افتضاح. ابهتش واقعاً از بین رفته.:|
من وقتی که GEArs 3 رو بازی کردم به عمق یک انحصاری موفق و عالی در ایکس 360 پی بردم. این عنوان تکراری. گیم پلی هیچ تغییری نکرده. همونیه که بود. گرافیکم به نظرم افت داشته. افتضاحه.
حالا کاری به باقی حرفات ندارم ولی خدایی گرافیک بازی رو دیگه چطوری داری زیر سوال میبری؟!

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
@ The Eagle

میگم دوست عزیز تو وقتی یه چنین کامنت هایی رو میدی :

چطوری میای یه همچین کامنتی تو تاپیک متیازات God of War: Ascension میدی؟!

لااقل واسا امتیاز های بازی بیاد بعد شروع کن ! گرچه من خودمم زیاد با این نسخه حال نکردم و حدس میزنم تو خوش بینانه ترین حالت متاش حول حوش 80 بچرخه .

چه ربطی به امتیاز داره؟ من خودم یه فن دو آتیشم. من فن نسخه ی سوم این بازی بودم. چه ربطی داره؟ شماها هم به جای اینکه بیاید برای ما روشن فکری کنید ، برید حقیقت رو قبول کنید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
از یک فن دو آتیشه سونی انتظار دارین بیاد از بازی انحصاری XBOX 360 تعریف کنه و نگه افتضاح هست..!!؟

واقعا چه خیالات خام و محالی..!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
از یک فن دو آتیشه سونی انتظار دارین بیاد از بازی انحصاری XBOX 360 تعریف کنه و نگه افتضاح هست..!!؟

واقعا چه خیالات خام و محالی..!

فن دو آتیشه و دوطرفه. اون موقعی که داشتن برای شما لالایی می خوندن که خوابتون ببره من انحصاری های X360 رو داشتم تموم می کردم و به اصطلاح بهتر می خوردمشون. نرود میخ آهنین در سنگ

حالا کاری به باقی حرفات ندارم ولی خدایی گرافیک بازی رو دیگه چطوری داری زیر سوال میبری؟!

بابا برادرم گرافیک افت داشته. چجوری بگم آخه؟! من انتظارم یک شاهکار بود که نشد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
من بازی نکردم خودم اما تا الان تک تک بچه ها حتی نیما اومدن و از گرافیک بازی به شدت تعریف کردن و حتی در خیلی اززمینه ها اونو بهترین گرافیک نسل دونستن حالا من نمیدونم شما چه گیری دادی خلاف جهت آب حرکت کنی و این فکت رو زیر سوال ببری
شما مطمئنی TV که زمان Gears 3 داشتی با TV که الان داری فرق نمیکنه ؟! :d

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,182
نام
آرمان
میگم حتماً فردا بیا پیشم یه چکت بکنم بدون ویزیت. با این وضعی که پیش میری خطری میزنی.

آقا اصلا گرافیک خداس.برید حالشو ببرید.

نمی دونم چرا این فن های سونی عین سگ افتادن دنبال انحصاری های بزرگی همچون Halo و geow و می خوان ترولش کنن !

عقده ای شدن که god of fail متاش شده 79 !

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
بابا برادرم گرافیک افت داشته. چجوری بگم آخه؟! من انتظارم یک شاهکار بود که نشد.

دوست عزیز در مورد گرافیک میشه 2 تا نظر داشت

یا گرافیک افت کرده که واقعا باید بگم افت نکرده و شما دارید با کمال احترام اشتباه میکنید . یادمه قسمت اول از نظر عمق بافت بی نظیر بودش . قسمت دوم هم بسیار بسیار نرم تر شد ولی افق بافت قسمت اول رو نداشت و قسمت سوم افکت های زیادی رو در بر گرفت که افکت های نوری و نورپردازی بازی واقعا توش موج میزدند و از هر لحاظ از دو قسمت قبلی بهتر بود ( هرچند که به نظرم گرافیک قسمت اول از دوم بیشتر بود ) ولی باید خدمتتون بگم که من با دقت به تمام نکات گرافیکی این قسمت دقت کردم و باید بگم که از همه لحاظ ها بهترین گرافیک رو بین Gears Of War Series داره مخصوصا عمق بافت ها و Smoothing بازی و همچنین Frame Rate که واقعا خارق العادست .

حالت دوم اینه که شما توقعات بسیار بسیار بالایی از بازی داشتید که به نظرم غیر منطقی میاد چون همین جوریشم به نظرم این بازی بهترین گرافیک نسل رو داره پس هیچ عیبی به گرافیکش وارد نیست .

در مجموع من اصلا این قسمت رو قابل مقایسه با قسمت سوم نمیدونم . مخصوصا کنترل بازی که بسیار بسیار ضعیفتر شده ( نه نرمی کنترل بلکه تغییراتی که در کنترل وارد کرده اند به نظرم زیاد جالب نیست البته شاید باید کم کم باهاش انس بگیرم ) . همچنین داستان بازی بسیار سطحی تر شده و باید گفت Gameplay هم دیگه اون اصالت رو نداره و یه جوراییCOD گونه شده بازی.

با تمام این بدی ها و خوبی ها من امتیاز 9 رو به بازی میدم و باز هم این بازی رو محشر میدونم . به امید متای بالای 85

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوست عزیز در مورد گرافیک میشه 2 تا نظر داشت

یا گرافیک افت کرده که واقعا باید بگم افت نکرده و شما دارید با کمال احترام اشتباه میکنید . یادمه قسمت اول از نظر عمق بافت بی نظیر بودش . قسمت دوم هم بسیار بسیار نرم تر شد ولی افق بافت قسمت اول رو نداشت و قسمت سوم افکت های زیادی رو در بر گرفت که افکت های نوری و نورپردازی بازی واقعا توش موج میزدند و از هر لحاظ از دو قسمت قبلی بهتر بود ( هرچند که به نظرم گرافیک قسمت اول از دوم بیشتر بود ) ولی باید خدمتتون بگم که من با دقت به تمام نکات گرافیکی این قسمت دقت کردم و باید بگم که از همه لحاظ ها بهترین گرافیک رو بین Gears Of War Series داره مخصوصا عمق بافت ها و Smoothing بازی و همچنین Frame Rate که واقعا خارق العادست .

حالت دوم اینه که شما توقعات بسیار بسیار بالایی از بازی داشتید که به نظرم غیر منطقی میاد چون همین جوریشم به نظرم این بازی بهترین گرافیک نسل رو داره پس هیچ عیبی به گرافیکش وارد نیست .

در مجموع من اصلا این قسمت رو قابل مقایسه با قسمت سوم نمیدونم . مخصوصا کنترل بازی که بسیار بسیار ضعیفتر شده ( نه نرمی کنترل بلکه تغییراتی که در کنترل وارد کرده اند به نظرم زیاد جالب نیست البته شاید باید کم کم باهاش انس بگیرم ) . همچنین داستان بازی بسیار سطحی تر شده و باید گفت Gameplay هم دیگه اون اصالت رو نداره و یه جوراییCOD گونه شده بازی.

با تمام این بدی ها و خوبی ها من امتیاز 9 رو به بازی میدم و باز هم این بازی رو محشر میدونم . به امید متای بالای 85

کاش همه مثله شما با فهم و شعور بودند.

حالت دوم برای من صدق می کنه. منی که انتظار بالایی داشتم به نظرم اینطوری به نظر میاد.

آخرین ویرایش:

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
بالاخره یکی عاشق این بازی میشه یکی حتی حاضر نیست 1 دقیقه هم بازیش کنه خلاصه این که این چیزا ارزش بحث و بی احترامی نداره
این که نشد هر کی اومد از بازی انتقاد کرد بریزین سرش و کسی هم که از بازی خوشش نیومده لازم نیست 100 تا پست بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر