Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
عجیب گرافیکی داره این بازی کرک و پرم ریخت ! البته تازه مرحله اول رو تموم کردم نمی دونم مراحل بعدیش هم در این حد خیره کننده هست یا نه ، در هر صورت اصلاً فکر نمی کردم در این حد خوب باشه بالاخص تکسچر و AA که به وضوح نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده ،motion blur هم فوق العادست یکی از بهترین ها تو این نسل . گیم پلی برخلاف چیزی که فک میکردم درگیر کننده و جذاب شده .

مراحل بعد جذاب تر هم میشه..
من همچین aa ی تا حالا ندیدم هر کی دیده من رو راهنمایی کنه..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
اولین مرحله بخش Aftermatch از نظر گرافیکی یه چیز بی نظیر هست، فکر کنید دارید Alan Wake رو با کیفیت خیلی بهتر و بدون پارگی تصویر و تو رزولوشن 720P دارید بازی می کنید :D

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
اولین مرحله بخش Aftermatch از نظر گرافیکی یه چیز بی نظیر هست، فکر کنید دارید Alan Wake رو با کیفیت خیلی بهتر و بدون پارگی تصویر و تو رزولوشن 720P دارید بازی می کنید :D
شفافیت بازی و رنگهای زنده و نبود افت فریم منو دیونه کرده

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
وااااااااااای خـــــــــــــدای بـــــــــــــــــــزرگ ... عجب گرافیــــــــــــــکی داره این بازی. منو بگو فکر میکردم گرافیکش حتی در حد GeOW3 هم نمیشه ... محشره بازیش .

تنها چیزیش که منو واقعا عذاب میده و به هیچ وجه نمیتونم تحملش کنم اینه که دوستمونم بهش اشاره داشت

هر عملیاتی که انجام میدی عملکردت رو نمایش میده و کات میشه عملایت بعدی که اصلا جالب نیست و حس بازی رو از بین میبره.

با نظر مصطفی جوونم کاملا موافقم

در هر صورت اصلاً فکر نمی کردم در این حد خوب باشه بالاخص تکسچر و AA که به وضوح نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت کرده ،motion blur هم فوق العادست یکی از بهترین ها تو این نسل . گیم پلی برخلاف چیزی که فک میکردم درگیر کننده و جذاب شده .

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
دوستان من امروز رفتم توپخونه و يه برنرمكس از gow خريدم ولي تو بازي نميره و بعد از اينكه گزينه new game رو مي زنم ميپره بيرون داستانش چه؟
بچه هايي كه دارن بازي مي كنن بگن از كجا گرفتن ممنون مي شم.
دوستان عزيز واسه اينكه مشكلي پيش نياد آدرسو برام به ايميل بفرستين مرسي
bsmortaz@gmail.com

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,118
نام
محمد امین
واقعا گیم پلی عالی و لذت بخش تر شده آدم حال میکنه شاتگان میزنه..

دوستان من امروز رفتم توپخونه و يه برنرمكس از gow خريدم ولي تو بازي نميره و بعد از اينكه گزينه new game رو مي زنم ميپره بيرون داستانش چه؟
بچه هايي كه دارن بازي مي كنن بگن از كجا گرفتن ممنون مي شم.
دوستان عزيز واسه اينكه مشكلي پيش نياد آدرسو برام به ايميل بفرستين مرسي
bsmortaz@gmail.com

برو تو فروم پرشین تولز دوستانی هستن که با کیفیت بالا و قیمت مناسب بازی ها رو عرضه میکنن..
اون دیسکت خراب هست بگزارش بالای طاقچه..

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آره گیم پلیش همچنان خیلی روونه ولی این سرعت دوربین بالاش باعث شده که جامپ و برخی کاور گیری ها یه حرکتای بی فایده و حتی مضر تبدیل بشن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
واقعا گیم پلی بازی عالی شده، خیلی لذت بخشه. فقط این روایت داستانی بخش Judgment خیلی ضعیفه و کلا رو اعصابه :| اون Cut Scene های جذاب شماره قبل و اون دیالوگ های عالی اصلا وجود ندارن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
واقعا گیم پلی بازی عالی شده، خیلی لذت بخشه. فقط این روایت داستانی بخش Judgment خیلی ضعیفه و کلا رو اعصابه :| اون Cut Scene های جذاب شماره قبل و اون دیالوگ های عالی اصلا وجود ندارن.

lvl Design سری اصلی رو هم اصلاً نداره :-< (که طبیعیه :D)

گرافیکش ولی... :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o من فقط تو کف اینش موندم چطوری افت فریم نداره اصلاً :-? :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
lvl Design سری اصلی رو هم اصلاً نداره :-< (که طبیعیه :D)

گرافیکش ولی... :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o من فقط تو کف اینش موندم چطوری افت فریم نداره اصلاً :-? :D
طراحی مراحلش که خیلی خوبه، مشکل اینه تنوع گیم پلی نداریم. یعنی یه سری مراحل متفاوت و خفنی که تو شماره های قبلی بود اینجا نیست :D گرافیکش که اصلا چیز غریبی هست، در عجبم چرا گرافیک این هایپ نشده :D نمی خوام بحث مقایسه ای راه بندازم ولی به راحتی از نسخه کنسولی Crysis 3 سرتره :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
طراحی مراحلش که خیلی خوبه، مشکل اینه تنوع گیم پلی نداریم. یعنی یه سری مراحل متفاوت و خفنی که تو شماره های قبلی بود اینجا نیست :biggrin1: گرافیکش که اصلا چیز غریبی هست، در عجبم چرا گرافیک این هایپ نشده :biggrin1: نمی خوام بحث مقایسه ای راه بندازم ولی به راحتی از نسخه کنسولی Crysis 3 سرتره :biggrin1:

آخه اون کرایسیسه 100 تا عیب داره 200 تا حسن :| :D اصلاً از یه طرف من خودم اون رو هم دیدم فکم به زمین دوخته شد بعد میری 2 تا تیر میزنی فریم ریت میاد زیر 20 (قشنگ محسوسه :D)

طراحی مراحلش هم من دوست ندارم :D
البته بازی از حد انتظارم 10 رده بالاتره من با دیدن تریلر ها خیلی دل سرد شدم ، ولی الآن که بازیش میکنم خیلی بهتر از اون چیزی بود که دیدم >:d<
هرچند هنوز با این خر تو خریش موشکل دارم :-" :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
گیم پلی عالی و فوق العاده روان-گرافیک فوق العاده-نداشتن افت فریم واقعا دیگه چی از اسپین آف میخوایید ؟ :D من خودم انتظاراتم خیلی نبود ولی خب واقعا پیشرفت قابل قبولی نسبت به نسخه 3 داشتن :D
از نظر داستانی هم خیلی خوبه ولی روایتش به قول ممد خیلی را اعصابه :| ایکاش بیشتر روش کار میکردن نقطه ضعفش تا الان به نظرم به جز مراحل زیادی روشن :D ( از 3 بیشتر انگار روشنه :D ) تا الان نکته منفی خاصی ندیدم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
این روایت داستان بازی هر چی میریم آخر بهتر میشه :D یعنی اون اوایل به نظر میاد بازی حالت تورنمنتی داره ولی این اواخرش خیلی هیجان انگیز شده :D بخش Aftermatch هم که کلا شبیه Gears 3 هست و خصوصا چند تا مرحله اولش فوق العاده هست. در کل اگه بتونه متای بین 80 تا 85 بگیره خیلی عالیه :D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان دقت کردین کاور گیری دیگه اونقدر لازم نیست؟ (به ضررت هم هست) البته فقط تو کمپین اصلی که اکثرا معلوم نیست کی به کیه. aftermath روال سابقه.
حالا موندم خوبه یا بده؟ از یک طرف یک جوری مهر گیرز بود از یک طرفم تنوع جالبیه

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
Angle-Right-Side-890x1024.jpg
Left-Side-1024x876.jpg
Front-593x1024.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟