Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خب منم یه خورده بازی کردم (البته فقط مولتی با بات ها) . گیم پلیش روون ولی مکان دوربین پشتش آدمو میبره گرز2 که خیلی حس باحالی بود . احساس می کنم سرعت دوربین آخرش کمتر از 3 هستش و یه خو سنگین تره که بهتر شده .
مود اوررانش ولی تیم کاگ ها شانسی واسه پیروزی نداره ! بیشتر رقابت سر اینه که کی زودتر کاگ ها رو بترکونه . هر بازیش دیگه کم کم 20 دقیقه رو طول میکشه که با این خارجی های کم حوصله فک نکنم بشه از اول تا آخرش پلیر ها ثابت بمونن ! :|
قدرت سادآف هم کمتر شده . رترو هم سخت تر شده کشتن باهاش . مپ هاش هم جای کاور بیشتر داشت ! امیدوارم مود اورران باعث شه عاشقان لنسر و ... نیان ffa و tdm و dom .
اسکین هاش که منو دیوونه کرد! خیلی زیبا بودن ... :x
تو کارکترها جا واسه دی ال سی به مقدار زیادی گزاشته شده . ولی اینکه لوکاست ها نیستن :(

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من به این سری خیلی علاقه دارم
ولی با بازی کردن 1 ساعت به این نتیجه رسیدم که ساخت این بازی اشتباه بوده !
هیچ نکته ی مثبت و جدید چالش برانگیزی اضافه نکرده به ذات گیرز آو وار !
من اسمشو میذارم یک نسخه ی الکی که کوله بار سبک اخر نسلیِ ماکرو رو یکم سنگین کنه !

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
سلام خدمت دوستان عزیز .
دنبال یه جا میگشتم سوالم رو بپرسم و بعد اینجا رو دیدم و تایپیک رو مطالعه کردم . اونطور که فهمیدم اگه ما بازی رو کپی و برنر مکس بگیریم و صبر کنیم تا تاریخ انتشار جهانی و بعد وصل بشیم به لایو دیگه مشکلی نیست نه ؟!!
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم :d;)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام خدمت دوستان عزیز .
دنبال یه جا میگشتم سوالم رو بپرسم و بعد اینجا رو دیدم و تایپیک رو مطالعه کردم . اونطور که فهمیدم اگه ما بازی رو کپی و برنر مکس بگیریم و صبر کنیم تا تاریخ انتشار جهانی و بعد وصل بشیم به لایو دیگه مشکلی نیست نه ؟!!
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم :d;)
نه دیگه . اینم یه بازیه مثله باقی بازیا .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
قسمت AFTERMATH تموم شد :|:d حیف واقعا حیف این قسمتش کوتاه بود ! مراحل بازی و محیطها دقیقا یاداور شماره 1 بود فوق العاده هم طراحی شده بودند . وقتی قسمت Judgment را تموم کنید قسمت AFTERMATH باز میشه .

مگه موش ازمایشگاهیم برم لایو بن یشم :D

البته من اصلاح کنم قسمت aftermach بعد از تموم کردن judgement باز نمیشه اگه شما بتونید 30 تا ستاره تو بازی بگیرید این قسمت باز میشه .من الان کمپین اصلی را تا اکت 3 بیشتر نرفتم اما چون تموم ماموریت های جانبی را بازی کردم زودتر ستاره گرفتم اون قسمت الان بازه:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
خوب منم بازي رو تموم كردم .....بازي فوق العاده هيجان انگيز و سريع و شلوغ بود ولي متاسفانه فوق العاده يكنواخت و تكراري بود
مولتي پليرش هم با باتها انجام دادم.......مد horde حذف شده و يه مد 10 wave survival اضافه شده كه مثه همين overrun معرفي شدس ولي يكطرفس و به عنوان cog بايد در حدود 10 wave نقشه رو نگهدارين

تو قسمت versus هم فقط 5 تا مپ داره (نميدونم چرا كم) كه يكيش همون overrun هست يكيش domination و tdm و ......
يه فرق مهمي كه قسمت versus كرده اينه كه فقط يك اسلحه ميتونيد اول بازي انتخاب كنيد (يعني مثلا يا لنسر يا شاتگان و هر دو رو نميتونين با هم حمل كنيد)و البته بايد نوع نارنجك رو هم اول بازي انتخاب كنيد

+

در كل چيزي كه من از انتشار اين نسخه متوجه شدم اين بود كه نه روي طراحي مراحل و نه گسترش مولتي پلير كار كردن و همينطوري خواستن يه گيرز ديگه هم تحويل بدن كه از epic بعيد بود همچين برخوردي با بهترين ip اش.......متا رو همنميدونم چند ميشه چون گيم پلي هنوز هم عاليه ولي خيلي از مواردش مي لنگه

.

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
واقعا این نسخه ضعیف ترین نسخه GeoW تا به حال هست ،برای Epic واقعا متاسفم که این عنوان رو به بازیچه گرفت و به این روز انداختش

این بازی در اصل بهتر بود به عنوان DLC برای نسخه 3 معرفی بشه تا این که به عنوان یک بازی مستقل و spin off عرضه بشه، فقط می شه تاسف خورد

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
دوستان تورو خدا اینطوری نگید ...
من خیلی به این بازی علاقه داشتم ولی هنوز این نسخه رو بازی نکردم .
تنها چیزی که توی حرفاتون منو آزار میده اینه که بازی طبع آرکید به خودش گرفته . و آخر هر مرحله آمار میده که این اصلا خوب نیست .
امیدوارم زیاد از بازیش بدم نیاد و خاطرات قسمت های قبلی مخصوصا 3 و 1 رو برام خراب نکنه

ممنونم از همتون که تجربیاتتون از بازی رو به اشتراک میزارید
دست گلتون درد نکنه ;)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خیلی کار خوبی بود که اکتیو ریلود رو تو مولتی برداشتن . تو ۳ یارو کمپ می کرد بعد چند تا تیر اکتیو می کرد و دیگه ... .
مپ مولتی لایبرریش رو هم دیدم که واقعا عالی بود و کلی جای مانور داشت. حال باید منتظر بود و دید که آنلاینش چجوری خواهد شد . امیدوارم مثل ۳ نشه که رترو و اکتیو و لنسر و ... بازی رو به گند بکشه . با اینکه همر و رترو کار باهاشون سخت تر شده .
کمپینش هم تا به حال خیلی باحال بوده . و گرافیک معرکه ای داشته .
نحوه باز شدن اسکین هم خیلی جالبه ! من تا الان یه اونیکس و کروم واسه رتروم باز کردم .
در کل ۲۰

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
خواهشا دوستانی که خودشون بازی رو رایت کردن چه برنر مکس چه معمولی بگن که تو چک کردن بازی با ABGX 360 با ارور خاصی روبه رو نشدن
تو بازی های 97% فقط یه ارور می داد به رنگ قرمز که حجم بازی کمه و تو گزینه های دیگه مشکلی نبود
ولی من ایمیج این بازی رو که تهییه کردم چه تو 97% و چه تو برنر مکس یه سری ارور قرمز رنگ جدید میاد که نمی تونم برطرفش کنم

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
هارد رو در بیار و یه فلش وصل کن به X360 و یه Profile بساز!
بازی رو روی فلش و با اون پروفایل تموم کن بعد هم پروفایل رو حذف کن و فلش رو در بیار!

با این روش بازم امکانش هست بعدا که هارد خودم رو وصل کردم بازم شناسایی ببشم و بن بشم؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
خواهشا دوستانی که خودشون بازی رو رایت کردن چه برنر مکس چه معمولی بگن که تو چک کردن بازی با ABGX 360 با ارور خاصی روبه رو نشدن
تو بازی های 97% فقط یه ارور می داد به رنگ قرمز که حجم بازی کمه و تو گزینه های دیگه مشکلی نبود
ولی من ایمیج این بازی رو که تهییه کردم چه تو 97% و چه تو برنر مکس یه سری ارور قرمز رنگ جدید میاد که نمی تونم برطرفش کنم

نه !! برا من مشکلی نداشت احتمالا ایمیجت خرابه !

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Gnasher Baz

کاربر سایت
Feb 22, 2013
2
دوستان قبول دارم که یه خورده یه نواخته اما قسمت aftermath این طور نیست پیش رفت اصلی بازی تو مولتی بوده سیستم کاورگیری خیلی سریع که تو هیچ سوم شخصی نمیبینید شاید دوستان بگن نوب گونه شده اما تا جایی که تونستند ابزارهای نوب بازی رو برداشتند مثل پیستول اکتیو سلاح ها جالب تر اینکه با یک سلاح میتونی بازی کنی و این جوری نیست که بری پشت کاور لنسر ببندی و کسی نزدیکت میاد شاتگان بزنی که این حرکت رو مخ بازیکنای hardcore هست طراحی بی نظیر مپها مخصوصا gondola شما میتونید رنگ ارمور کارکترتونم عوض کنید که خیلی جالبه و 100 کردن بازی راحت تر شده مثلا واسه سخترین اچیومنت سری گرز دیگه نمیخواد کل مدال هارو onyx کرد یا 100000 رو بکشید تو این سری باید فقط کمپین رو رو اینسین برید که فکر کنم پیر بشید مود اوررانش هم خیلی حال میده که با فرنداتون 5 نفره بازی کنید
در کل تو قسمت مولتی بازی خیلی هارکور تر شده و جوری نیست که هرکی یه shotgun داشته باشه و همرو بکشه ولی تو حالت داستانی بازی یکم انتظارم بیشتر بود که aftermath جبرانش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر