Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
افکت آتیش فوق العادس!
نورپردازی خیلی عالی شده و AA هم بالاخره درست شد:x
روایت داستان تا اینجا بد نبوده و جذاب به نظر می‌رسه!
سرعت بازی با استفاده از سوییچ سریع بین اسلحه ها و انتخاب دکمه مجزا برای نارنجک بالا تر رفته و باعث هیجانی تر شدن بازی می‌شه!
هوش مصنوعی خیلی عالی شده:x لوکاست ها سعی می‌کنن همه با هم بریزن سرتون و تیر اندازی کنن و لوکاست های بزرگ و سپر دار هم سعی می‌کنن با سرعت بالا بیان سمتتون تا گیرتون بندازن! همین عامل باعث می‌شه که کاور گیری خیلی کمرنگ تر بشه تو بازی!
بازی سخت تر شده و خیلی زودتر می‌میرید و دشمنان هم مثل نسخه دو و یک سختر می‌میرن!
تا اینجا نمره من 9.5 ـه و پیشنهاد می‌کنم همه بگیرن:x

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,164
نام
آرمان
افکت آتیش فوق العادس!
نورپردازی خیلی عالی شده و AA هم بالاخره درست شد:x
روایت داستان تا اینجا بد نبوده و جذاب به نظر می‌رسه!
سرعت بازی با استفاده از سوییچ سریع بین اسلحه ها و انتخاب دکمه مجزا برای نارنجک بالا تر رفته و باعث هیجانی تر شدن بازی می‌شه!
هوش مصنوعی خیلی عالی شده:x لوکاست ها سعی می‌کنن همه با هم بریزن سرتون و تیر اندازی کنن و لوکاست های بزرگ و سپر دار هم سعی می‌کنن با سرعت بالا بیان سمتتون تا گیرتون بندازن! همین عامل باعث می‌شه که کاور گیری خیلی کمرنگ تر بشه تو بازی!
بازی سخت تر شده و خیلی زودتر می‌میرید و دشمنان هم مثل نسخه دو و یک سختر می‌میرن!
تا اینجا نمره من 9.5 ـه و پیشنهاد می‌کنم همه بگیرن:x

پستمو کپی کردی ؟ :|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی جدا این فریم ریت روون بازی منو خیلی متعجب کرده ! من تو هیچ عنوان کنسولی به این تعداد هوش مصنوعی ( واقعا هم دشمنها با اینکه زیاد هستند هوش مصنوعیه عالی دارند ) ندیدم که بتونه این همه فریم ریت پایدار داشته باشه ! من الان تقریبا تو اخرای بازی هستم تو یه صحنه رسما پشمام ریخت :D صحنه پر از دشمن و پر از انواع اقسام افکت اتیش و انفجار و ................ بازی همچنان فریم ریت خیلی روانی داشت .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم نسخه برنر مکس را گرفتم ،
یک ساعتی بازی کردم . به نظرم گرافیک و جلوه های تصویری خیلی از شماره سوم بهتر کار شده و گیم پلی هم به رونی شماره قبلی هست .
اما نمیدونم چرا اون روح شماره های قبلی رو انگار این یکی نداره . یعنی اوایل بازی من همش به این فکر میکردم که این واقعا یه نسخه دیگه از گیرز هست ؟ اگه آره پس چرا این قدر بی سر و صدا و خنثی عرضه شده .
برای شماره سوم یادم نمیره وقتی بازی رو گرفتم چه جوری خودمو رسوندم خونه تا بازی رو تجربه کنم ولی این اشتیاق را اصلا برای این نسخه نداشتم .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
منم نسخه برنر مکس را گرفتم ،
یک ساعتی بازی کردم . به نظرم گرافیک و جلوه های تصویری خیلی از شماره سوم بهتر کار شده و گیم پلی هم به رونی شماره قبلی هست .
اما نمیدونم چرا اون روح شماره های قبلی رو انگار این یکی نداره . یعنی اوایل بازی من همش به این فکر میکردم که این واقعا یه نسخه دیگه از گیرز هست ؟ اگه آره پس چرا این قدر بی سر و صدا و خنثی عرضه شده .
برای شماره سوم یادم نمیره وقتی بازی رو گرفتم چه جوری خودمو رسوندم خونه تا بازی رو تجربه کنم ولی این اشتیاق را اصلا برای این نسخه نداشتم .
چون بازی نزدیک یک ماه زودتر از تاریخ عرضه لیک شده و هنوز تبلیغات برای عرضه رو شروع نکردن و همچنین این بازیه جانبیه و خیلی هم روش مانور نمیدن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این اخر نسلی به این 360 سوپر بنزین زدند ؟:D

این مراحل اخر گیرز جاجمنت به شکل عجیبی گرافیک بالا و فنی و فوق العاده نرمی داره :| پیشرفت بازی فوق العادست محیطها بزرگ و پر از افکت حالا چه ریل و غیر ریل تایم نورپردازی و اتیش سوزی که تو کله محیط پراکندست تعداد دشمنهای فوق العاده زیاد همشون باهوش . تو یه جا افکتهای دود و مه یجا بودند نور از لابلاشون میزد بیرون به شکل عجیبی هم افکتهای لایت بیم رعایت شده بود کاملا هم داینامیک ! تو محیط هم همزمان 10 تا انفجار ریل تایم ایجاد میشد بدور از افت فریم ریت .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
این اخر نسلی به این 360 سوپر بنزین زدند ؟:D

این مراحل اخر گیرز جاجمنت به شکل عجیبی گرافیک بالا و فنی و فوق العاده نرمی داره :| پیشرفت بازی فوق العادست محیطها بزرگ و پر از افکت حالا چه ریل و غیر ریل تایم نورپردازی و اتیش سوزی که تو کله محیط پراکندست تعداد دشمنهای فوق العاده زیاد همشون باهوش . تو یه جا افکتهای دود و مه یجا بودند نور از لابلاشون میزد بیرون به شکل عجیبی هم افکتهای لایت بیم رعایت شده بود کاملا هم داینامیک ! تو محیط هم همزمان 10 تا انفجار ریل تایم ایجاد میشد بدور از افت فریم ریت .
تعریف نکن:((
دیگه صبرم داره تموم میشه یک ماه خیلی زیاده صبر کنی:(

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
کمپین بازیرو تموم کردم من نمیدونم این همه تعریف از این بازی برای چیه به جز گرافیک که اونم برامون در این اخر نسلی عادی شده در بقیه موارد که در زیر نام می برم در مقایسه با قسمت های قبلی خصوصا شاهکارهای شماره اول و دوم به شدت افت کرده:
1.داستان بازی و شخصیت پردازی ضعیف در مقایسه با داستان های حماسی شماره های قبلی
2.گیم پلی ضعیف بازی خلاصه شده است در: رفتن از یک نقطه به نقطه دیگر و کشتن همه لوکاست ها و موجودات دیگر بدون هیچگونه تنوعی و استفاده نکردن از باس های متنوع و چالش بر انگیز و وسایل نقلیه متفاوت.
3.زمان کوتاه بخش داستانی که در بازیهای امروزی دیگه عادت شده است و فکر کنم تا 2 3 سال اینده به طور کلی حذف بشن.
در کل نمره من به بخش داستانی بازی: 7
فکر کنم متای این بازی از 7.5 یا 8 بیشتر نشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کمپین بازیرو تموم کردم من نمیدونم این همه تعریف از این بازی برای چیه به جز گرافیک که اونم برامون در این اخر نسلی عادی شده در بقیه موارد که در زیر نام می برم در مقایسه با قسمت های قبلی خصوصا شاهکارهای شماره اول و دوم به شدت افت کرده:
1.داستان بازی و شخصیت پردازی ضعیف در مقایسه با داستان های حماسی شماره های قبلی
2.گیم پلی ضعیف بازی خلاصه شده است در: رفتن از یک نقطه به نقطه دیگر و کشتن همه لوکاست ها و موجودات دیگر بدون هیچگونه تنوعی و استفاده نکردن از باس های متنوع و چالش بر انگیز و وسایل نقلیه متفاوت.
3.زمان کوتاه بخش داستانی که در بازیهای امروزی دیگه عادت شده است و فکر کنم تا 2 3 سال اینده به طور کلی حذف بشن.
در کل نمره من به بخش داستانی بازی: 7
فکر کنم متای این بازی از 7.5 یا 8 بیشتر نشه.
z59ww45d6wticbz82frd.jpg

Gnasher Baz

کاربر سایت
Feb 22, 2013
2
منم 5 ساعت بازی رو رفتم باورم نمیشد اینقدر گرافیک داشته باشه گیم پلی بازی خیلی سریع شده نمایش رنگ های عالی بود انفجار های پشت سر هم بدون افت فریم.انیمیشن ها عالیتر شدند مخصوصا تکون خوردن برگ ها و درختها افکت اتیش عالی کار شده بازی خیلی سخت شده فکر تموم کردن بازی رو درجه سختی اخر رو نکنید استفاده کردن از ابزارالات overrun تو کمپین جالب شده نور پردازی
فوق العاده و بی نظیر هست هوش مصنوعی لوکاستها چند برابر شده و خیلی وحشین (عقده ایشون کردن):d

به نظر من این بازی نسب به اینکه نسخه اصلی نبود یه شاهکار به حساب میاد و اپیک مجددا کارشو به نحو احسن انجام داده واین بازی از نظر گرافیکی تو xbox 360 بهترینه. نمره من به این بازی 9.5 هست و اون نیم نمرشم نمیدونم چرا ندادم :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم یه 2 3 ساعتی بازی کردم به نظرم از نظر گیم پلی روون ترین و خوش دست ترین گیرزیه که تا حالا بازی کردم اما یه مشکل بزرگ که با بازی دارم داستان بازی و یکنواختی اونه کل مراحل باید از نقطه A به نقطه B برید بدون داشتن کات سین خوف یا هیجان انگیزی .کلا یکم روند بازی تکراریه البته امیدوارم در ادامه بهتر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر