Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستانی که بازی رو تهیه کردن بازی از نظر دیسک و محتویات داخلش موردی نداره یعنی نمیدونم هنگ کنه قاطی کنه بازی خلاصه مشکل دیسک و اطلاعات ؟
اگر دوست عزیزی تهیه کرده و مشکلی نداره یه اطلاع بده ما هم بریم بخریم ;)
مثل این که Gears Of War Judgment با 97% درصد مشکل داره!
امروز رفتم بگیرم فروشنده گفت فقط Burner Max درست کار می‌کنه و به خاطر همین موضوع هم بازی رو فردا میاره!
می‌گفت نسخه 97% از بازی می‌پره بیرون!

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
مثل این که Gears Of War Judgment با 97% درصد مشکل داره!
امروز رفتم بگیرم فروشنده گفت فقط Burner Max درست کار می‌کنه و به خاطر همین موضوع هم بازی رو فردا میاره!
می‌گفت نسخه 97% از بازی می‌پره بیرون!
من یه 20 دقیقه ای بازی کردم مشکلی پیش نیومد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من یه 20 دقیقه ای بازی کردم مشکلی پیش نیومد.
داداش یه توضیحی هم در مورد گیم پلی و... بده بی زحمت:x
فقط یادت باشه از اسپویلر استفاده کنی چون شاید بعضی از دوستان دوست نداشته باشن چیزی از بازی بدونن;)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
خب منم یکم بازی کردم من برنر گرفتم ولی نصب نمیشه اما بازی مشکلی نداره و اجرا میشه!!
خب اتمسفر بازی خیلی با 3 متفاوته فضای سنگین تری هم داره یه سری ماموریت جانبی هم بصورت ارم بازی که روی دیوارها هست داره(نزدیک دیوار X میزنید) که من فعلا نرفتم
بعد از هر قسمت که از بازی که انجام دادید و دشمن ها رو کشتید باید فلش بالا رو بزنید تا ادامه بازی رو انجام بدید ولی قبل از ادامه بازی عملکرد شما تو اون قسمت از بازی بصورت جدول به نمایش در میاد مثه چندتا کشتید چند بار مردید و... و یه ریتی هم میده به عملکردتون دویدن که با A هست تعویض اسلحه هم با Y هست گرافیک بازی از نظر فنی تا الان خیلی تفاوتی به اون صورت ندیدم(البته تازه اول بازی ام) ولی افکت آتش خیلی چشم نوازه و به نظر تو بازی هم زیاد ازش استفاده میکنن اما گرافیک هنری واقعا قشنگه رنگ های گرم و محیط های پر نقش و نگار واقعا چشم نواز هستن تا اینجا که من اومدم یه بخش تازه به گیم پلی اضافه شد (تو یه مرحله) که برای خودم خیلی جذاب بود ولی نمیگم تا خودتون بیشتر حال کنید:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب منم یکم بازی کردم من برنر گرفتم ولی نصب نمیشه اما بازی مشکلی نداره و اجرا میشه!!
خب اتمسفر بازی خیلی با 3 متفاوته فضای سنگین تری هم داره یه سری ماموریت جانبی هم بصورت ارم بازی که روی دیوارها هست داره(نزدیک دیوار X میزنید) که من فعلا نرفتم
بعد از هر قسمت که از بازی که انجام دادید و دشمن ها رو کشتید باید فلش بالا رو بزنید تا ادامه بازی رو انجام بدید ولی قبل از ادامه بازی عملکرد شما تو اون قسمت از بازی بصورت جدول به نمایش در میاد مثه چندتا کشتید چند بار مردید و... و یه ریتی هم میده به عملکردتون دویدن که با A هست تعویض اسلحه هم با Y هست گرافیک بازی از نظر فنی تا الان خیلی تفاوتی به اون صورت ندیدم(البته تازه اول بازی ام) ولی افکت آتش خیلی چشم نوازه و به نظر تو بازی هم زیاد ازش استفاده میکنن اما گرافیک هنری واقعا قشنگه رنگ های گرم و محیط های پر نقش و نگار واقعا چشم نواز هستن تا اینجا که من اومدم یه بخش تازه به گیم پلی اضافه شد (تو یه مرحله) که برای خودم خیلی جذاب بود ولی نمیگم تا خودتون بیشتر حال کنید:d
وااااای صبرم داره تموم می‌شه:x
مُری گیم پلی روی نرمال مثل 3 آسون ـه؟!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
هر لوکاست با یه خشاب می‌میره یا نصف خشاب؟!:D
همینو بگی کافی ـه:D

نصف:d!!
تو مراحل بعدی کنترل یه شیر زنی رو به عهده میگیریم خیلی جذابه اسلحه های متنوعی هم داره از تیروکمان گرفته تا یه اسلحه وان شات که از اسمش معلومه چیه ولی با یه شلیک طرف پودر میشه این که گفتم پودر میشه واقعا منظورم همین بود کلا ناپدید میشه یه سری اسلحه جدید دیگه هم بود که یادم رفت
هنوز اون فضای تاریکو سنگینو داره؟
هنوز چیه؟!! 3 که فقط مونده بود پارتی بگیرن!!
اوایل اتمسفرش تاریک و سنگین بود ولی الان که یکم جلوتر اومدم شادتر شده:d

آخرین ویرایش:

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بچه هايي كه گرفتن بيان بگن با ٩٧% درصد مشكل داره يا نه؟

من با 97% 2 ساعت دارم بازی می کنم و چپتر 8 هستم
هیچ مشکلی نیست
البته از ترس بن تو دستگاه دومم که جیتگ شدست بازی می کنم ولی فکر نمی کنم ربطی به اجرا بازی داشته باشه
راجع به گرافیک هم بگم که فوق العادست @-)

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
من هم یه دیسک برنر مکس گرفتم فرمتش رو هم god کردم ریختم تو دستگاه البته تو دستگاه جیتگم.بازی هم گردم بدون نقص اجرا شد.:d
اینو بگم بازی توی شب شروع میشه خیلی زیباست و با یک ترک بزرگ توی زمین شروع میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه تا به یک ساختمان میرسه و باقی ماجرا رو خودتون بازی میکنید
همون جو سنگین بازیهای قبل توش هست.فکر کنم با UE دیگه بهتر ازین نتونن بازی درست کنن.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب بازی را 2 مرحله رفتم جلو ! نمیدونم دیگه امتیازات چه میانگینی به بازی رقم میزنه ! چون دیگه واقعا غیر قابل پیشبینی شده !

ولی بریم اصل مسئله واقعا تبریک میگم به اپیک ! همون چیزی که انتظار داشتم سختی دیوانه وار بازی! لوکاست های وحشی که حجوم میکشن روی شما ! دقیقا شماره 1 بازی را یاداوری میکنه ! حالت sandbox مانند بازی که تو شماره 1 حاکم بود به بازی برگشته! دشمنها و نوع حمله ای که روی شما میکنن تقریبا غیر قابل پیشبینی هست . تو محیط شما ازادی عمل بیشتری تو رویه جنگ کردن نسبت به همه نسخه های پیشین دارید . جالب تر اینکه شما اگه تو بازی بمیرید از جایی که دوباره شروع میکنید اتفاق قبل نخواهد افتاد و دشمنها فرق میکنه ! البته همیشه این اتفاق نمی افته ولی یکی دوبار این اتفاق خواهد افتاد و این باعث میشه شما تجربه تقریبا متفاوتی هر بار داشته باشید !
در ضمن بازی را اگه هارد کر برید سخته و مورد دیگه دشمنها و لوکاست ها باهوش تر هستند دقیقا همیشه که تعجب میکردم که تو شماره 1 بازی لوکاست خیلی باهوش تر از لوکاست هایی بودن که تو شماره 2 و 3 بود ولی اینبار تعداد دشمنها نه تنها زیادتره بلکه باهوش تر هم هستند دقیقا همون حرفی که کلیفی گفته لوکاست ها عرق شما را در خواهند اورد راست گفته . سیستم نارنجک انداختن هم روی دکمه LB هست که اجازه میده بدون سوئیچ کردن سریع وارد عمل بشید و از سرعت شما تو گیم پلی بازی کاهش نده . چندتا سلاح جدید هم اضافه شده واقعا طراحیهاشون عالی هست .

گرافیک بازی هم واقعا خیلی ترو تمیز و شارپ هست و تکسچرها زنده تر شارپ تر هستند افکتهای جدید اتیش اضافه شده که تو این نسل بدون شک جزو بهترین افکت اتیشی هست که دیدم . سیستم نورپردازی بازم بهتر شده و خیلی زیبا تر از از شماره های قبلی هست بازی اینبار دوباره از AA و شاید از نوع FXAA استفاده میکنه که تقریبا لبه ها صاف به نظر بیاد محیطهای بازی هم بزرگتر هستند و لاین ها برای پیشروی بازی بیشتر هستند و ازادیه عمل بیشتری دارید از لحاظ هنری و ارتی که محیط ها داره واقعا فوق العاده کار شده در کل ترکیب بصری و Image quality بازی فوق العادست و ایراد خاصی براش وارد نیست .

در کل تو بازی چیزهای ریزو درشتی اضافه شده که با تموم شدن بازی باید بهشون اشاره شد من که تا الان واقعا لذت بردم بعد رفتن کلیفی بی واقعا نگران بازی بودم ولی مثل اینکه میراثی که کلیفی گذاشته به همین راحتی ها از بین نمیره ! :D بازی واقعا امیدوار کننده است . اگه این دیوانه ها این تغیرات را یکمش را تو شاتره 3 میدادن میانگین بازی از این هم بیشتر بود .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر