Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ممنون از فرخ

خوب بعد از دیدن دو عدد تریلر

1- گیم پلی بازی هیچ تغییر خاصی نسبت به نسخه سوم نکرده فقط دشمن ها ساکن نیستن و حمله میکنن..
2- اون وینچستر گذایی دوباره تو این نسخه هست و به جایی اینکه قدرتش رو کمتر کنن کاری کردن که دو تیر رو بدون جا گذاری گلوله میزنی که این یعنی مرگ مولتی پلیر..
3- جو بازی تا حدی به نسخه اول شبیه هست..
4- گرافیک نسبت به نسخه سوم پایین تر هست..
ترول !!!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ممنون از فرخ

1- گیم پلی بازی هیچ تغییر خاصی نسبت به نسخه سوم نکرده فقط دشمن ها ساکن نیستن و حمله میکنن..
2- اون وینچستر گذایی دوباره تو این نسخه هست و به جایی اینکه قدرتش رو کمتر کنن کاری کردن که دو تیر رو بدون جا گذاری گلوله میزنی که این یعنی مرگ مولتی پلیر..

فکر کنم یه مدتیه ترول خونت اومده پایین به بازیهای مورد علاقه خودت هم رحم نمی کنی!:D

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
به هر حال از این بازی باید انتظارات منطقی باشه.ما با یه نسخه اصلی رو به رو نیستیم.

برای خودتون ذهنیت درخشش کامل مثل یه نسخه اصلی رو نسازید تا بعدا توی ذوقتون نخوره.

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
به هر حال از این بازی باید انتظارات منطقی باشه.ما با یه نسخه اصلی رو به رو نیستیم.

برای خودتون ذهنیت درخشش کامل مثل یه نسخه اصلی رو نسازید تا بعدا توی ذوقتون نخوره.
من یکی که از اپیک انتظار یه بازی متوسطو ندارم...b-)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود

gears بیاد تو ذوقمون بزنه همین امکاناتی که تو این ترلیرها دیدیم بسه بچه ها واسه یه دی ال سی3 gears خود کشی میکردند اینکه دیگه...
اگه عمری باشه و 21 septamber نترکیم:d شاهد موفقیت های این بازی در اینده خواهیم بود

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
فکر کنم یه مدتیه ترول خونت اومده پایین به بازیهای مورد علاقه خودت هم رحم نمی کنی!:biggrin1:

ترول !!!

قرار نیست آدم چشم هاش رو ببنده و هی طرفداری بی خود کنه اینجوری منم میشم مثل فنهای فلان کنسول که تو هر شرایطی نوشابه باز میکنن..

من چیزی که دیدم رو میگم برای نسخه سوم هم یک سری انتقادها کردم که آخر دیدیم همش درست بود..

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ممنون از فرخ

قرار نیست آدم چشم هاش رو ببنده و هی طرفداری بی خود کنه اینجوری منم میشم مثل فنهای فلان کنسول که تو هر شرایطی نوشابه باز میکنن..

من چیزی که دیدم رو میگم برای نسخه سوم هم یک سری انتقادها کردم که آخر دیدیم همش درست بود..
1.گفته بودی گیم پلی بازی (هیچ)تغییر خواصی نکرده فقط یه گونی تغییر و پیشرفت تو مود over run هست بخام بگم بالای 20 تاست
2.همون وینچسر گذایی که میگی مولتی رو نابود میکنه تغییری نکرده و کل مولتی رو اون میچرخه و تو فروم اپیک محبوب ترین سلاح 3گانه گرز شد
3.خب اینو راست گفتی
4.با این تریلر ها نمیشه گفت گرافیک بازی فلانه باید 1080p ببینی بعد...کمتر نیست برادر تغریبا برابر و شایدم بهتره به خاطر رنگ پردازی جدید شاید اینجوری استنباط کردی
راستی شما و navaee و desperados چقدر اسرار دارید بگید این بازی بده :-//:)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ولی از PCF باید داشته باشید

برای همین نباید این 2تا رو در یه حد دونست
درسته بازی PCF ساخته ولی با المان های موجود قبلی و با نظارت کامل تیم Epic درظمن طراحی اصلی بازی رو خود کلیف انجام داده نمیدونم چرا اینقدر به این عنوان ایمان دارم که عالی میشه از همه جهات . درصد خیلی کمی هم وجود داره که بازی رو اونجوری که باب میلمونه نسازن که خیلی بعید میدونم

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
من GeOW 3 رو دیر شروع کردم ...
ولی منتظر JUDGMENT ام ... :d

41819077895788888515.png

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
1.گفته بودی گیم پلی بازی (هیچ)تغییر خواصی نکرده فقط یه گونی تغییر و پیشرفت تو مود over run هست بخام بگم بالای 20 تاست
2.همون وینچسر گذایی که میگی مولتی رو نابود میکنه تغییری نکرده و کل مولتی رو اون میچرخه و تو فروم اپیک محبوب ترین سلاح 3گانه گرز شد
3.خب اینو راست گفتی
4.با این تریلر ها نمیشه گفت گرافیک بازی فلانه باید 1080p ببینی بعد...کمتر نیست برادر تغریبا برابر و شایدم بهتره به خاطر رنگ پردازی جدید شاید اینجوری استنباط کردی
راستی شما و navaee و desperados چقدر اسرار دارید بگید این بازی بده :-//:)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1- عزیزم اون های که میگه اضافه شدن بخش یا مورد یا امکانات به بازی هست و ربطی به گیم پلی اصلی بازی نداره..
2- Gears 2 بعد از 2 سال از زمان عرضش روزی یک میلیون نفر مولتیش رو بازی میکردن و یک سری افراد ثابت بودن اما تو شماره 3 یک سری تغییرات صورت گرفت که بازی رو نوب پسند کرد و هر چی کالاف باز و بتل بازه ریختن تو مولتی شماره 3 و محیط افتضاح نوبی رو درست کردن که نتیجش هم شد نزول شدید کاربراهای آنلاین بازی.. گرز2 همیشه جزء 4 تای اول لایو بود ولی الان به زور تو 10 تا قرار میگیره..این وینچستر گذایی یکی از این موارد بود..
4- بازی تا عرضش زمان زیادی داره و احتمال اینکه گرافیکش بهتر بشه خیلی زیاد هست ولی این چیزی که من الان دارم میبینم ضعیف تر شدن اون نسبت به نسخه 3 هست..

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
١-هسته گيم پلي كه مشخصه ثابت ميموند و فقط تغييرات ريز و درشت توش انجام ميشد چون بازي يه شماره فرعي هست (تغييرات عمده تو هسته بازي انشالله گيرز نسل بعدي)
٢- اون وينچستري كه بهترين اسلحه بازي هست اون وينستر اصلي هست ....ايني كه تو شماره ٣ اضافه كردن و خشابش فقط دو تا گلوله ميخورد خيلي كارو تو مولتي پلير خراب مي كرد.....يعني كاملا نوب پسندش كرده بود و واسه مولتي پلير اصلا اسلحه جالبي نبود
در مورد ميزان ساعات بازي گيرز تو لايو هم شماره ٣ اتفاقا محبوب تر.....
٣- گرافيكش عين شماره ٣ هست با aa خيلي بهتر. وشلوغتر يعني بهتر شده

از لحاظ لذت كم از قبلي ها نخواهد داشت ولي متا اينا(كه دوستان اينجا خيلي عاشقشن)احتمالا ٣...٤ نمره اي از ٣ كمتر خواهد بود

.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
دست روی دلم نگزار..!
یک زمانی COD و HALO 3 رو میگذاشتیم جا الان باید زیر NBA 2K13 و Madden NFL 13 باشیم..

http://forum.bazicenter.com/thread19128/
http://forum.bazicenter.com/thread71575/
اين چارتي كه شما گذاشتي مربوط به زمان يكي دو هفته اول عرضه گيرز ٢ بود كه طبيعيه هر شماره اين بازي چند هفته اول عرضش تو رتبه بالايي باشه ولي بعد چند هفته ميره پاييت ليست و اين هميشه و در تمام شماره ها اتفاق افتاده.......

علاوه بر اون اين چارت شما مال ٢٠٠٨ يعني زماني كه فقط cod 4 اومده بود و فيفا در اوج نبود و .......

مازاد بر اون plot و كليت گيرز هيچگاه طوري نبوده كه بتونه تو مولتي پلير با cod و halo رقابت كنه.....

+

در كل خواستم بگم بازي و مخصوصا مولتيش خيلي هم خوب پيشرفت كرد(حتي شماره ٣ با وجود اينكه كمي نوب پسند شد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر