Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
موندم بعضی دوستان چا انتظاری از پیشرفت گرافیکی دارن؟ شماره سه نهایت گرافیک بود که فقط AA کم داشت. رنگ بازی که به نظر میرسه دوباره به حالت تیره و تار برگشته. فقط AA اضافه کنن خوب میشه. چیزی که شما از نسخه یک تو این بازی دنبالش هستین بیشتر جنبه اتمسفر داره و یکی باید باشه اتمسفر بازی رو به سمت اون نسخه بکشونه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شرمنده دخالت می کنم ولی اون دوستمون(terova) هم یک ساعت داشت همینو میگفت زدین تو ذوق بچه
کجا اینرا میگفتند ؟! میگفت کاغذی شده و شبیه بازی borderlans ! حالا حوصله بحث ندارم بحثی شد و تموم شد شما دیگه ادامش نده !

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
412
نام
arash
خدا وکیلی این تغییرات چشم گیر نیست /:)
اتفاقا تو همین عکسا که گذاشتی وقتی دقت میکنم میبینم نسخه دوم حتی تو بعضی جاها بهترم هست
شما به بافت برگهای جلوی مارکوس نگاه کن
بعد تو تصویر اول به بافت و فزیک برگها نگاه کن ببین کدوم طبیعی تره
خدا وکیلی هم زدی میگم به عقیده من الکی هایپ نکنید چون وقتی ریلیز بشه میخوره تو ذوقتون
از ما گفتن بود

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اتفاقا تو همین عکسا که گذاشتی وقتی دقت میکنم میبینم نسخه دوم حتی تو بعضی جاها بهترم هست
خدا وکیلی هم زدی میگم به عقیده من الکی هایپ نکنید چون وقتی ریلیز بشه میخوره تو ذوقتون
از ما گفتن بود
کاشکی ما هم می‌تونستیم بفهمیم که بازی که هنوز 6 ماه به انتشارش مونده در پایان ساخت گرافیکش چجوری می‌شه و نظر می‌دادیم:|

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یعنی یه لحظه به پستی که بعضی ها میدن دقت کنید میفهمید با کی ها طرفید ؟ من تو کفه این موندم یه بازی که با هر شماره گرافیکش هم بهتر میشه الان چطور یه بازی بعد 2 سال با فاصله شماره 3 که ساخته میشه الان گرافیکش ممکنه بزنه تو ذوقمون ؟!

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
412
نام
arash
کاشکی ما هم می‌تونستیم بفهمیم که بازی که هنوز 6 ماه به انتشارش مونده در پایان ساخت گرافیکش چجوری می‌شه و نظر می‌دادیم:|

کاش همه ارزوها اینقدر کوچیک بود کافیه تریلر رو نگاه کنی
تریلری که برای vga 2012 پخش میشه مطمئن باشید پیاز داغ بیشتری هم داره

به عنوان مثال واسه تریلر مهاجم مقبره سمفونی اورده بودن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کاش همه ارزوها اینقدر کوچیک بود کافیه تریلر رو نگاه کنی
تریلری که برای vga 2012 پخش میشه مطمئن باشید پیاز داغ بیشتری هم داره

به عنوان مثال واسه تریلر مهاجم مقبره سمفونی اورده بودن
ما به کم قانع ـیم:|
منظورت رو از پیاز داغ نمی‌فهمم! هر بازی لحظه های حساس و هیجانی رو نشون می‌ده تا طرفداراش رو هایپ کنه دیگه!
اگر منظورت رو درست فهمیده باشم و Tomb Raider رو گفته باشی باید بگم سمفونی که هیچی، جنیفر لوپز هم میاوردن برقصه باز هم هیچ تغییری توی نمایش بازی ایجاد نمی‌شد که بخواد کسی رو هایپ کنه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,144
نام
محمد امین
گرافیک نسخه 3 نسبت به 2 زمین تا آسمون تغییر کرد و من خودم به شخصه باورم نمیشد اینقدر گرافیک بالا بکشه..

این نسخه هم حقیقت نمیدونم چی بشه ولی احساس میکنم آنچنان پیشرفتی نکنه که اصلی ترین دلیلش هم زمان کمتر ساختش هست و همچنین تغییر تیم سازندش..

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
از ما گفتن بود
من شرط می بندم که نسخه 3 رو بازی نکردی شما نسخه 3 رو بازی کن بعد برو 2 ببین تفاوت رنگها رو ببین gears 3 اون gears یک و دو نبود. دیگه cog ها تنشون واسه لوکاست کشتن داغ نبود. داستان بازی مظلومیت مارکوس فینکس رو نشون میداد که بهترین همبازی بچگیهاش رو از دست داد بعد چند وقت پدرش رو پیدا کرد که اخر... اون سکانس اخر بازی رو یادتونه مارکوس لب دریا نشته بود(فیلم هندی بود واسه خودش:d)

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
من شرط می بندم که نسخه 3 رو بازی نکردی شما نسخه 3 رو بازی کن بعد برو 2 ببین تفاوت رنگهایی که تو انریل 2 بود با انریل 3 مقایسه کن یکی از نقات ضعف موتور انریل 2 و 1 نمایش رنگ ها به صورت تیره بود از یک طرف محیط gears 1.2 یه جورایی مخصوصا یک رو به حس ترس یا همون جو خاصی که بچه ها میگن نزدیک کرد البته به داستان بازی هم میخورد ولی gears 3 رنگ هارو ببین نور پردازی. gears 3 اون gears یک و دو نبود. دیگه cog ها تنشون واسه لوکاست کشتن داغ نبود. داستان بازی مظلومیت مارکوس فینکس رو نشون میداد که بهترین همبازی بچگیهاش رو از دست داد بعد چند وقت پدرش رو پیدا کرد که اخر... اون سکانس اخر بازی رو یادتونه مارکوس لب دریا نشته بود(فیلم هندی بود واسه خودش:d)

هر سه تا با آنریل 3 ساخته شدن!

گرافیک بازی خوبه دیگه نباید جهش زیادی تو بازیای آخر نسل ببینیم ممنم جو تاریک رو بیشتر میپسندم!

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
هر سه تا با آنریل 3 ساخته شدن!

گرافیک بازی خوبه دیگه نباید جهش زیادی تو بازیای آخر نسل ببینیم ممنم جو تاریک رو بیشتر میپسندم!
درسته بنده اشتباه می کردم ولی عجب موتوری که یه شمارش اونقدر پیشرفت کنه/:)

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
412
نام
arash
ما به کم قانع ـیم:|
منظورت رو از پیاز داغ نمی‌فهمم! هر بازی لحظه های حساس و هیجانی رو نشون می‌ده تا طرفداراش رو هایپ کنه دیگه!
اگر منظورت رو درست فهمیده باشم و Tomb Raider رو گفته باشی باید بگم سمفونی که هیچی، جنیفر لوپز هم میاوردن برقصه باز هم هیچ تغییری توی نمایش بازی ایجاد نمی‌شد که بخواد کسی رو هایپ کنه!
ببین دوست عزیز من با این مثال خواستم یک درصد به این فکر کنی که اصلا چرا این ابتکار رو انجام دادن که شما میگی اگر جنیفر هم میومد تاثی نداشت اتفاقا این جور نو اوری ها بسیار هم تاثیر داره
حالا بریم سراغ همین چرخ دنده های جنگ
این چیزی که من از این تریلر دیدم سطح توقعات منو کم کرد و فکر هم نمیکنم تو 6 ماه اینده معجزه ای اتفاق بیفته
من فکر میکنم نباید انتظار زیادی داشت من نسخه اول این بازی رو تکرار نشدنی میدونم
حالا شما اگر از روی طرفداری صرف از این بازی دفاع نمیکنید بگید چه نکته مثبتی توی این تریلر به قول خودتون ناقص(6 ماه مونده دیگه)دیدی که در نسخه های قبلی نبوده چی پیشرفتی دیدی؟

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

من شرط می بندم که نسخه 3 رو بازی نکردی شما نسخه 3 رو بازی کن بعد برو 2 ببین تفاوت رنگها رو ببین gears 3 اون gears یک و دو نبود. دیگه cog ها تنشون واسه لوکاست کشتن داغ نبود. داستان بازی مظلومیت مارکوس فینکس رو نشون میداد که بهترین همبازی بچگیهاش رو از دست داد بعد چند وقت پدرش رو پیدا کرد که اخر... اون سکانس اخر بازی رو یادتونه مارکوس لب دریا نشته بود(فیلم هندی بود واسه خودش:d)
شما رفتی تو فاز داستان اول مطالب رو از اول بخون ببین در چه مورد صحبت شده بعد شرطبندی کن
در ضمن شرط و باختی
باس فایت اخر بازی همون جونور بالداره بود که از برج بالا میره و باید زود کلکشو بکنی

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ببین دوست عزیز من با این مثال خواستم یک درصد به این فکر کنی که اصلا چرا این ابتکار رو انجام دادن که شما میگی اگر جنیفر هم میومد تاثی نداشت اتفاقا این جور نو اوری ها بسیار هم تاثیر داره
حالا بریم سراغ همین چرخ دنده های جنگ
این چیزی که من از این تریلر دیدم سطح توقعات منو کم کرد و فکر هم نمیکنم تو 6 ماه اینده معجزه ای اتفاق بیفته
من فکر میکنم نباید انتظار زیادی داشت من نسخه اول این بازی رو تکرار نشدنی میدونم
حالا شما اگر از روی طرفداری صرف از این بازی دفاع نمیکنید بگید چه نکته مثبتی توی این تریلر به قول خودتون ناقص(6 ماه مونده دیگه)دیدی که در نسخه های قبلی نبوده چی پیشرفتی دیدی؟

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

شما رفتی تو فاز داستان اول مطالب رو از اول بخون ببین در چه مورد صحبت شده بعد شرطبندی کن
در ضمن شرط و باختی
باس فایت اخر بازی همون جونور بالداره بود که از برج بالا میره و باید زود کلکشو بکنی
حرف های قشنگ قشنگ میزنی اول میگی گرافیک نسخه 2 از 3 بیشتره
اینو هرجا بگی بهت میخندن.بعد میایی میگی بازی رو هایپ نکنید تو ذوقتون میخوره مگه شما بازی رو تموم کردی این هرفا رو بزار و قتی بازی اومد بعد بگو بده یا خوبه او کی.خب صحبت از پیشرف کردی مود جدید over run به بازی اضافه شده مود جدید free for all هم همین طور اسلحه های brech shot و gears 1 hamerbrust:clasic هم همین طور کاراکترای جدید مپ های جدید داستان جدید گرافیک بهتر unreal 3.5 لوکاست های جدید اکسکیوشن های جدید سیستم کاور گیری روان تر بازم بگم اینها یعنی پیشرفت یک بازی از پست هایی که میدی معلومه که اگه از یه بازی بدت میاد دلیل نمیشه که اون بازی بد باشه

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
ببخشید وسط بحث فوق تخصصیتون وارد میشم !تصاویر جدید همین الان منتشر شد !

89012.jpg

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
اين ويديوهاي جديد مخصوصا از سينگل خيلي باحالن.....كلا جو تاريكي دارن و اسلحه ها و فينشرهاي جديدشونم قشنگه
تنها مسالش همينه كه بازي عين شماره ٣ هست فكر كنم(با برداشتم از ويديوها)يعني مثه شماره ٣ در آن واحد دهها لوكاست ميريزه سرت ...كلا ريتم تند و هيجاني شماره ٣ رو داره تا ريتم ١ و ٢

ولي در كل خيلي اميدوار كننده و عالي بود(از تورت هم تو سينگل استفاده كرد....ايده خوبي رو اضافه كردن):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر