Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
135
نام
رامین
من بعد یه مدت طولانی اومدم دوباره جاجمنت رو بازی کنم. اول که وارده بازی شدم ازم روشنایی صفحه و این که قبلا گیرز بازی کردم رو پرسید انگار دفعه اوله دیسک جاجمنت رو پلی میکنم. قبلا هم بازی رو چندبار کوآپ و درجه سختی insane و ... تموم کرده بودم
وارد بازی که شدم لولم 1 (یعنی صفر!) شده بود و درجه ی سختی insane قفل بود. جالبیش اینه سیوی که قبلا رو این درجه سختی داشتم باز میشه و میتونم بازی کنم!:|
تو قسمت stats & awards (اگه همین اسمش باشه) همه چی بسته شده (یعنی انگار نگرفتمشون که در واقع قبلا گرفته بودم) بجز قسمتی که به اچیومنت هایی که گرفته بودم مربوطه. اونایی رو هم که پیشرفت داشتم قبلا توشون رو صفر کرده
یه جورایی انگار سیو بازیم نصفش لود شده و نصفش لود نمیشه:(
میخواستم بدونم چنین مشکلی برای کسی پیش اومده یا راه حلی براش دارین؟

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
من بعد یه مدت طولانی اومدم دوباره جاجمنت رو بازی کنم. اول که وارده بازی شدم ازم روشنایی صفحه و این که قبلا گیرز بازی کردم رو پرسید انگار دفعه اوله دیسک جاجمنت رو پلی میکنم. قبلا هم بازی رو چندبار کوآپ و درجه سختی insane و ... تموم کرده بودم
وارد بازی که شدم لولم 1 (یعنی صفر!) شده بود و درجه ی سختی insane قفل بود. جالبیش اینه سیوی که قبلا رو این درجه سختی داشتم باز میشه و میتونم بازی کنم!:|
تو قسمت stats & awards (اگه همین اسمش باشه) همه چی بسته شده (یعنی انگار نگرفتمشون که در واقع قبلا گرفته بودم) بجز قسمتی که به اچیومنت هایی که گرفته بودم مربوطه. اونایی رو هم که پیشرفت داشتم قبلا توشون رو صفر کرده
یه جورایی انگار سیو بازیم نصفش لود شده و نصفش لود نمیشه:(
میخواستم بدونم چنین مشکلی برای کسی پیش اومده یا راه حلی براش دارین؟
شما وقتی وارد بازی شدید به صورت افلاین بودید یا انلاین؟
داخل منو بازی وقتی استارت زدید ایا گیمر تگتون SIGN IN بود یا بعدش SIGN IN کردید؟

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
135
نام
رامین
شما وقتی وارد بازی شدید به صورت افلاین بودید یا انلاین؟
داخل منو بازی وقتی استارت زدید ایا گیمر تگتون SIGN IN بود یا بعدش SIGN IN کردید؟
افلاین بودم و قبلش sign in کرده بودم
میگم یه چیزایی از بازی لود شده بود و یه چیزایی نه. منم دوباره بازی رو دارم انجام میدم که چندتا اچیومنت مثل پیدا کردن cog tag هارو بگیرم

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
افلاین بودم و قبلش sign in کرده بودم
میگم یه چیزایی از بازی لود شده بود و یه چیزایی نه. منم دوباره بازی رو دارم انجام میدم که چندتا اچیومنت مثل پیدا کردن cog tag هارو بگیرم

GEARS OF WAR JUDGMENT مثل شماره 3 یازی 2 تا سیو داره یکی مربوط میشه به قسمت کمپین و یکی هم STATS های مربوط به مالتی پلیر مثل لول و غیره که گاهی اوقات پیش میاد که بازی سیو شمارو نمیشناسه این مشکل شما دلیل های متعددی داره به عنوان مثال :
1.زمانی که وارد بازی شدید STORAGE مربوط به SAVE تونو زمانی که ازتون میخواد انتخاب نکردید .
2 زمانی که داخل دشبورد هستید باید حتما GAMERTAG خودتونو SIGN IN کنید بعد وارد بازی بشید.
3.سیو بازی به هیچ وجه بین هاردتون جا به جا نکنید.
...
این مشکلات اصولا برای افرادی که افلاین بازی میکنند بیشتر پیش میاد من پیشنهاد میکنم از سیوتون حتما روی یک فلش بکاپ بگیرید ,GEARS OF WAR 3 و جاجمنت از لحاظ سیو کلا مشکلاتی دارند که بعد از مدتی احتمال ریست شدن سیو هست که متاسفانه برای این قضیه هیچ وقت اپدیتی ندادن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر