Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
دوستان واسه بدست اوردن infinite ammo باید چیکار کنم؟نوشته صدتا ریبون combat engenier باید بگیری.ولی نمیدونم چجوری باید بگیرمش.

---------- نوشته در 04:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

هارد ندارم . بازی رو تازه خریدم . دستگاه رو هم همون موقع اپدیت کردم . خدشه ای به دیسک بازی وارد نشده . فقط توی اون صحنه 30 دقیقه هم صبر کنی این خراب شدن و ساخته شدن ساختمون ها توی هاله ای از مات بودن تصویر تموم نمیشه . هر کاری کردم ، از سیو دوباره ریلوود کردم و... اثر نکرد . از این جهت پرسیدم گفتم شاید واسه کسی پیش اومده باشه و راه برطرف کردنش رو بدونه . ممنون

ofedzikr7u441phxf5le.jpg

دیسکتو عوض کن.تنها راهه.
-----------------------

دوستان من این infinite ammo رو چجوری بگیرم؟نوشته 100 تا ریبون combat engineer رو باید بگیری.باید چیکار کنم تا این ریبون بدست بیاد؟رفتم تو ریبون ها ولی نمیدونم چی نوشته.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان واسه بدست اوردن infinite ammo باید چیکار کنم؟نوشته صدتا ریبون combat engenier باید بگیری.ولی نمیدونم چجوری باید بگیرمش.

---------- نوشته در 04:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
فک کنم تو حالت offline نشه ولی منظورش یک مدالی هست که وقتی شما قبل از هر wave اگر روی حداقل 5 تا از تجهیزات عملی انجام بدی یک مدال میگیری.(حالا می خواد گذاشتن باشه . تعمیر باشه. یا upgrade باشه به هزینه ی مصرفی هم ربطی نداره.)

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
[/QUOTE]با سلام
فک کنم تو حالت offline نشه ولی منظورش یک مدالی هست که وقتی شما قبل از هر wave اگر روی حداقل 5 تا از تجهیزات عملی انجام بدی یک مدال میگیری.(حالا می خواد گذاشتن باشه . تعمیر باشه. یا upgrade باشه به هزینه ی مصرفی هم ربطی نداره.)[/QUOTE]

فایده نداشت.فکر کنم برا online هست.اینجوری هم نمیشه horde 50 رفت.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
با سلام
فک کنم تو حالت offline نشه ولی منظورش یک مدالی هست که وقتی شما قبل از هر wave اگر روی حداقل 5 تا از تجهیزات عملی انجام بدی یک مدال میگیری.(حالا می خواد گذاشتن باشه . تعمیر باشه. یا upgrade باشه به هزینه ی مصرفی هم ربطی نداره.)[/QUOTE]

فایده نداشت.فکر کنم برا online هست.اینجوری هم نمیشه horde 50 رفت.[/QUOTE]

نه فرقی نداره انلاین یا افلاین ..........فقط باید اول هر wave اونقدری رو تچهریات پول خرج کنی(که شامل تعمیر یا اپگرید میشه) تا بتونی ribbon ای که نوشته combat enginner رو بگیری...... .

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
فک کنم تو حالت offline نشه ولی منظورش یک مدالی هست که وقتی شما قبل از هر wave اگر روی حداقل 5 تا از تجهیزات عملی انجام بدی یک مدال میگیری.(حالا می خواد گذاشتن باشه . تعمیر باشه. یا upgrade باشه به هزینه ی مصرفی هم ربطی نداره.)

فایده نداشت.فکر کنم برا online هست.اینجوری هم نمیشه horde 50 رفت.[/QUOTE]

نه فرقی نداره انلاین یا افلاین ..........فقط باید اول هر wave اونقدری رو تچهریات پول خرج کنی(که شامل تعمیر یا اپگرید میشه) تا بتونی ribbon ای که نوشته combat enginner رو بگیری...... .[/QUOTE]

نه دیگه . من یک نفره رفتم و حدود 10000 تا جمع کردم و بعدش شروع کردم به این کارا و روی تقریبا 10 تا وسیله حرکت زدم ولی گشایشی حاصل نشد.ولی هر بار که online رفتم روی 5 تا وسیله کلا شاید 1000 تا خرج کرده باشم ولی جواب داد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,794
نام
مراد حلیمی
نه دیگه . من یک نفره رفتم و حدود 10000 تا جمع کردم و بعدش شروع کردم به این کارا و روی تقریبا 10 تا وسیله حرکت زدم ولی گشایشی حاصل نشد.ولی هر بار که online رفتم روی 5 تا وسیله کلا شاید 1000 تا خرج کرده باشم ولی جواب داد.

اولا کلا باید حدود 5000 و کمی بیشتر خرج کنی و دوما خیلی از ribbon های بخش horde یه جوریه که باید حداقل 2 نفر باشی چه انلاین و چه افلاین اینم احتمالا اینجوریه...

خلاصه من که از همین طریق گرفتمش و میشه گفت در کنار big head و super active reload بهترین mutator هستن...... .
.
.
.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اولا کلا باید حدود 5000 و کمی بیشتر خرج کنی و دوما خیلی از ribbon های بخش horde یه جوریه که باید حداقل 2 نفر باشی چه انلاین و چه افلاین اینم احتمالا اینجوریه...

خلاصه من که از همین طریق گرفتمش و میشه گفت در کنار big head و super active reload بهترین mutator هستن...... .
.
.
.

i agree . باید حداقل 2 نفره باشه. چرت ترین mutator هم بی شک big explosive هستش چون فقط ضرره و باید میرفت تو قسمت hard . حالا من از کسایی که mutator اِ مشتای قوی رو آزاد کردن سوال دارم که :می ارزه یکی بره یک نفره سعی کنه که 200 تا رو بکشه؟(مثلا واسه big explosive من میگم نمی ارزید!)

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام من بازی گیرز3 رو گرفتم بعد یک تریلری هست که تویe3 نشون میده اونجا روز ولی داخل بازی وقتی به اون مرحله میرسم شب میشه چطوری ؟روی لمبنت ها فینیشر نداره؟غیره اره کردن:((:d:punish::bash::weightlift:

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام من بازی گیرز3 رو گرفتم بعد یک تریلری هست که تویe3 نشون میده اونجا روز ولی داخل بازی وقتی به اون مرحله میرسم شب میشه چطوری ؟روی لمبنت ها فینیشر نداره؟غیره اره کردن:((:d:punish::bash::weightlift:

نه نمیشه.فینیشر رو لوکاست ها که باحالتره :d مخصوصا فینیشر لنسر و hammerburst:dقشنگ با قنداق(درست گفتم؟)اسلحه میزنه کله لوکاسته بدبختو میپوکونه!
اخه یه بازی تا چند روز میتونه سرگرم کننده باشه؟یه روز ؟ دو روز؟حداکثر 5روز.البته بدون درنظر گرفتن مولتی.باور کنین دو هفته پیش بازی گیرم اومد هنوز که هنوزه دارم بازیش میکنم.بغیر از گیرز بازیه دیگه ای نمیکنم یعنی دیگه کلا حال بازی دیگه ندارم:d
---------------------------
دوستان کد گریفین رو گرفتم.حتما باید به لایو وصل بشم تا بتونم کد رو وارد کنم؟

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان من توی چپتر 3 بازی هستم اونجاییش که می نویسه پمپ رو فعال کن؟!
یه لوله بزرگی کشیده شده بعد جلوش یه سنگر هستش و از یکی از لوله های پمپه داره دود می یاد؟>ولی هیچ راهی نیست نه برای فعال کردنش و نه برای پیش رفتن به جایی؟
باید دقیقا چی کارش بکنم؟

DanteR

کاربر سایت
Nov 8, 2011
5
سلام. من یه سوال دارم درباره ی Gears of war 1 اگه اشکال نداره!!!!!!!!!!!

من Gears of war 1 رو همون اول که اومده بود رو PC بازی کردم برا همین وقتی Xbox360 خریدم دیگه Gears 1 رو براش نخریدم.ولی امروز یه جا دیدم وسوسه شدم و خریدم.

همین چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم و دیدم چند مرحله کم داره.

کلا اون بخشی که یه Brumak میوفته دنبالمون (توی خیابونا یه 2 مرحله ای میشه اگه اشتباه نکنم) و بعدش باید توی اون فضای باز بزنم به تیرباراش و موشک اندازش بعد بره تو کابلهای برق....

کلا این بخش Brumak رو نداره.دقیقا یادمه رو یه پلی ماشینشون هم خراب میشه اینم نداره(قبل از این Brumk) است.

قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
سلام. من یه سوال دارم درباره ی Gears of war 1 اگه اشکال نداره!!!!!!!!!!!

من Gears of war 1 رو همون اول که اومده بود رو PC بازی کردم برا همین وقتی Xbox360 خریدم دیگه Gears 1 رو براش نخریدم.ولی امروز یه جا دیدم وسوسه شدم و خریدم.

همین چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم و دیدم چند مرحله کم داره.

کلا اون بخشی که یه Brumak میوفته دنبالمون (توی خیابونا یه 2 مرحله ای میشه اگه اشتباه نکنم) و بعدش باید توی اون فضای باز بزنم به تیرباراش و موشک اندازش بعد بره تو کابلهای برق....

کلا این بخش Brumak رو نداره.دقیقا یادمه رو یه پلی ماشینشون هم خراب میشه اینم نداره(قبل از این Brumk) است.

قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره خب چون برای pc یسال دیر تر اومد act پنجمش مرحله اضافه داشت...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
خاک بر سر اپیک.چند روز پیش اومدم بازی کنم،پیغام داده که سیوهاتون خراب شده!!!!ظاهرا برای خیلیا هم این مشکل پیش اومده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر