Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
خاک بر سر اپیک.چند روز پیش اومدم بازی کنم،پیغام داده که سیوهاتون خراب شده!!!!ظاهرا برای خیلیا هم این مشکل پیش اومده.
برای منم اینطوری شد. save سر جاشه. یه بار برو توی قسمت انتخاب مراحل و از اونجا هر مرحله ای رو که خواستی انتخاب کنن. دیگه درست میشه. منم همین کار رو کردم درست شد دیگه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
کلا این مشکل سیوها ماله موقعی بود که وقتی آفلاین بازی میکردی بعد که آنلاین میشدی خراب میشد ! که تازه سر جاش هم بود و مشکلی نداشت !

کسی لینک دانلود Sound Track های بازی رو داره ؟!

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
مپ ها و کاراکترهای جدید هم اومدن . 2 تا از کاراکترها گه تکراری هستن میشد از طریق بازی کردن نسخه ی بتا یا پیش خرید بازی اونارو داشت . Recruit Clayton هم که کلا چیز خاصی نیست دقیقا مثل Carmine هستشن . اون یکی هم اسمش یادم نیست اما چیز جالبی است
مپ های بازی رو هم زیاد چرخ نزدم توشون اما به طور کلی مثل همیشه طراحی بسیار زیبایی دارن .
وقتی هم رنکت رو Re-Up گنی یه اسکین میده
:|

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
موندم تو کار اپیک ! توضیح اضافه نمی دم خودتون ببینید :

اینم تریلر :
sd
hd
من توی 5 تا map بازی کردم اما به شکل عجیبی شگفت زده شدم :-o !
گرافیکش از همه ی map های قبلی پایینتره . چرا ؟؟؟
البته مپ Depths گرافیک قابل قبولی داره .
Academy و Anvil هم افتضاح بودن .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
والا چی بگم هرکسی سلیقه ایی داره:d به نظر من که مپ Anvil بهترین گرافیک داره ، البته قضاوت من از رو تریلره :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد

واقعا ؟ :d به نظر من خیلی خوب بودن . چرا آخه ؟ نورپردازی که خیلی خوب است . طراحی هم زیباست . مشکل کجاست ؟ :-/

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
واقعا ؟ :d به نظر من خیلی خوب بودن . چرا آخه ؟ نورپردازی که خیلی خوب است . طراحی هم زیباست . مشکل کجاست ؟ :-/
نورپردازی که مشکل نداشت طراحی هم هنری بود اما بافتها اصلا کیفیت مپ های دیگه رو نداشتن . نوید با Azura یا Blood drive مقایسه کن .
نمیدونم والا ! پس واجب شد حتما عکس بزارم . شاید فقط واسه من اینجوریه . Anvil پتانسیل بالایی داره اما این چیزی که من دیدم تصویر 480p هم نبود .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
نورپردازی که مشکل نداشت طراحی هم هنری بود اما بافتها اصلا کیفیت مپ های دیگه رو نداشتن . نوید با Azura یا Blood drive مقایسه کن .
نمیدونم والا ! پس واجب شد حتما عکس بزارم . شاید فقط واسه من اینجوریه . Anvil پتانسیل بالایی داره اما این چیزی که من دیدم تصویر 480p هم نبود .
خوب تکسچر تو مپ های مولتی معمولاً زیاد کیفیت ندارن ؛ اون 480p یعنی چی! منظور نمیگیرم !

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب تکسچر تو مپ های مولتی معمولاً زیاد کیفیت ندارن ؛ اون 480p یعنی چی! منظور نمیگیرم !
درسته زیاد کیفیت ندارن تو مولتی ولی Azura هم مولتیه اینجوری نیست . منظورم رزولیشن 480*640 بود .
اپدیت : حرفم رو راجع به Anvil پس میگیرم . بار اول روی مانیتور داشتم بازی میکردم و کیفیتش رو جالب ندیدم .
اما الان گذاشتم رو Tv باید بگم خیلی خوب بود انصافا من زود قضاوت کردم . اما Academy رو با مپ های دیگه مقایسش کردم بازم حال نکردم باهاش !
البته بگم اینا نظرای شخصیه منه . شاید از لحاظ فنی اینطور نباشه .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
درسته زیاد کیفیت ندارن تو مولتی ولی Azura هم مولتیه اینجوری نیست . منظورم رزولیشن 480*640 بود .
اپدیت : حرفم رو راجع به Anvil پس میگیرم . بار اول روی مانیتور داشتم بازی میکردم و کیفیتش رو جالب ندیدم .
اما الان گذاشتم رو Tv باید بگم خیلی خوب بود انصافا من زود قضاوت کردم . اما Academy رو با مپ های دیگه مقایسش کردم بازم حال نکردم باهاش !
Academy خلاقانه ترین مپ گیرز که از Pavilion الهام گرفته شده
الیته به نظر من

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز از یک LED با کابل HD استفاده کن
بعد بیا ابنجا نظر بده

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام به همه بچه های گیرز باز- من یه ماهی نبودم شما التی 3 رو ریختین و بازیو با روش برنر مکس رایت شدشو از کجا گرفتین منم بخرم بیام - مشکلی از بابت نصب رو هارد که نداره؟ در ضمن غیر از dlc ramm چیزه جدیدی هم اومده؟ ممنون میشم جواب بدید خیلی مشتاقم باز بازی کنم مرسی

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
Academy خلاقانه ترین مپ گیرز که از Pavilion الهام گرفته شده
الیته به نظر من

دوست عزیز از یک LED با کابل HD استفاده کن
بعد بیا ابنجا نظر بده
مهندس من اونجا نوشتم که نظر شخصیه و شاید از لحاظ فنی اینطور نباشه !

فکر نمیکنم راجع به نظر شخصیم هم باید به تو پاسخگو باشم .

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ جان مادرتون جواب بدید الکی 50 تومن واسه بازی و التی و 50 تومن واسه 2 تا DLC ندم !!! راهنمایی کنید تو رو خدا!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر