Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
با این عکسایی که از بازی منتشر شده واژه ی وحشتناک هم برای گرافیکش کم به نظر میاد این طور که مشخصه اپیک میخواد با گیرز هم نهایت قدرت موتور خودش رو نشون بده و هم لقب بیشترین پیشرفت گرافیکی نسبت به نسخه ی قبل رو بین تمام بازیایی که تا به حال منتشر شده به دست بیاره البته این قابلیت سوییچ بین کاراکترا زیاد جالب به نظر نمیاد ما که از اول تا آخرشو با مارکوس بازی میکنیم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب همون 3 پارتcampaing که تو gametrailers بود و حذف شده بودند دوباره گذاشتند .

پارت 3 را که گذاشتند اینم پارت 1 و 2 :
http://www.gametrailers.com/video/homecoming-gameplay-gears-of-war/718937
http://www.gametrailers.com/video/homecoming-gameplay-gears-of-war/718941

چیزی که تو بازی کاملا واضحه دیگه ضعف aa دیده نمیشه یعنی تو ویدئو اصلا من دندونه ندیدم ! حالا نمیدونم از چه تکنیکی ولی به احتمال زیاد از 2xfxaa استفاده کردند .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
نمی دونم این عکس ها پولیش شدست یا نه ولی کیفیت بافت ها به شکل عجیب غریبی بالاست !!!
مخصوصاً تو این عکس :
Ravens_Cine_01.jpg.jpg
کیفیت اجسام... ، مدلینگ ....، حتی بافت سنگ فرش.......

قیافه آنیا نگاه :d یکی عروسکش رو بده دستش :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Panther_X

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
به عکس و تریلر نمیشه اطمینان کرد و حساب باز کرد . در کل عکس ها خیلی با جزییات هستن . باید دید فریمشم همینطوری قشنگه یا نه !!!
شما نمیشه ترول نکنی ؟:) گیری کردیما ...
.:مصطفی:. جان چنتا عکس شب بذار حال کنیم :D !
این عکس هم من فک میکنم پولیش شده باشه بدلیل AA وحشتناکش :D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
نمی دونم این عکس ها پولیش شدست یا نه ولی کیفیت بافت ها به شکل عجیب غریبی بالاست !!!
مخصوصاً تو این عکس :
Ravens_Cine_01.jpg.jpg
کیفیت اجسام... ، مدلینگ ....، حتی بافت سنگ فرش.......

قیافه آنیا نگاه :d یکی عروسکش رو بده دستش :d
عکساش فتو موده !:d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
شما نمیشه ترول نکنی ؟:) گیری کردیما ...
.:مصطفی:. جان چنتا عکس شب بذار حال کنیم :D !
این عکس هم من فک میکنم پولیش شده باشه بدلیل AA وحشتناکش :D
ببین پولیش منظورم AA نیست :d

تغریباً 80 ، 90% عکس هایی که شرکت ها از عنوان خودشون بیرون میدن فاقد دندونه هست ؛ از uncharted بگیر تا همین گیرز خودمون و .....
مثلا این عکس نگاه جزو اولین عکس هایی بود که از گیرز بیرون دادن ، ولی AA ـش در حد المپیکِ !! :
14004047717964055336.jpg
کلاً منظورم از پولیش کیفیت بافت ها بود ، حالا بعید میدونم کیفیت تکسچر ها تو خود بازی به همین شکل باشه ولی در هر صورت دیدنش لذت بخش ـه :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
یه خبر خوب بدم به دوستان :d

خوب تو این چند وقت شایه زیاد شده بود که گیرز 3 از FXAA استفاده میکنه یا نه !! ولی به شخصه با دیدن پارت اول و دوم تغریباً مطمئن شدم که از FXAA استفاده کردن .....
به عکس های زیر دقت کنید :

تقریبا تو اکثر نماها ، گوشه و لبه های اجسام نسبتاً صاف بنظر میاد و دوندونه ها خیلی ریزتر شدن و یه جورایی میشه گفت دندونه و شکستگی ها احساس نمیشن !!!! البته هنوز هم تو بعضی سکانس ها شکستی وجود داره (تو یکی از عکس ها شکستگی رو با رنگ زرد مشخص کردم ) ولی نسیت به کلیت بازی قابل چشم پوشی ـه .

ولی شاهکار AA بازی تو این عکس ـه واقعاً بی نظیره !! حتی تو نماهای دور کوچکترین دندونه و شکستگی دیده نمیشه !!!:
02044123746068922978.jpg
البته بازم نمیشه به طور 100 در صد گفت ولی مطمئناً 2Xmsaa نیست !! و با یه مقایسه ساده با عناوین دیگه 360 میشه یا حتی ps3 (غیر عنوانهایی که از MLAA استفاده کردن ) میشه به این موضوع پی برد .

اینم یسری عکس واسه کسایی که ویدو ندیدن :

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
متاسفانه جو بازی خیلی روشن شده و دیگه حس قدیم رو به آدم نمیده..

یاد مرحله بارانی Gears 1 بخیر..
یعنی آخر بازی به تاریکی مطلق نمیرسیم؟من خودم فکر میکنم اول بازی خیلی روشن باشه ولی هرچی به مراحل اخر نزدیک تر میشیم تاریک تر بشه حالا نمیدونم درست فکر میکنم یا نه
ولی Gears 1 خودش یک پا بازی ترسناک بود این ژنرال Raam ادم میدیدش میترسید :d
یاد اون کلاغ هاش بخیر که من میخواستم سر به تنشون نباشه ازبس مزاحم بودن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر