Gears of War 2

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
به به بسیار مسرور شدیم !
میشه منبع حرفای قشنگتون رو بدید ؟
پ.ن : من خیلی از بازی هایی که زودتر از تاریخ ریلیز اومدن رو بازی کردم و بهتر بدونی هنوز هم بن نشدم
دوست عزیز من قبل از اینکه وارد لایو بشم اطلاعاتمرو درباره ی بن شدن و غیره از سایت های مختلف ایرانی و خارجی کامل کردم.الان هم یادم نیست اینو از کجا خوندم.مربوط به خیلی وقت پیش میشه.
همونطور که مازیار جان گفتن ومن هم گفته بودم و همه ی بچه های لایو هم میدونن بن شدن لحظه ای نیست و زمان مشخصی داره که بهش میگن Ban Time .
با از برق کشیدن هم کارتون درست نمیشه چون اون فایلی که گفتم به طور دائم اطلاعات شمارو ذخیره میکنه و وقتی به لایو وصل بشین برای Microsoft میفرسته.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوست عزیز من قبل از اینکه وارد لایو بشم اطلاعاتمرو درباره ی بن شدن و غیره از سایت های مختلف ایرانی و خارجی کامل کردم.الان هم یادم نیست اینو از کجا خوندم.مربوط به خیلی وقت پیش میشه.
همونطور که مازیار جان گفتن ومن هم گفته بودم و همه ی بچه های لایو هم میدونن بن شدن لحظه ای نیست و زمان مشخصی داره که بهش میگن Ban Time .
با از برق کشیدن هم کارتون درست نمیشه چون اون فایلی که گفتم به طور دائم اطلاعات شمارو ذخیره میکنه و وقتی به لایو وصل بشین برای Microsoft میفرسته.
اشکان جان بیا خودت مفصل توضیح بده
می ترسم از کوره در برم یه چیزی بگم که اخطار خورمون کنین
پ.ن : ما که هر چی میگیم اینا نمی فهمن !
در ضمن فکر نمی کنم منبعی وجود داشته باشه ! وگرنه لیتکشو میدادی لطف کن به منم بیخودی نگو راهنمایی غلط میکنم ! چون هیچ احدی نمی تونه با صراحت تمام بگه که دلیل بن شدن اینه یا اونه هیچ چی مشخص نیست

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اشکان جان بیا خودت مفصل توضیح بده
می ترسم از کوره در برم یه چیزی بگم که اخطار خورمون کنین
پ.ن : ما که هر چی میگیم اینا نمی فهمن !
در ضمن فکر نمی کنم منبعی وجود داشته باشه ! وگرنه لیتکشو میدادی لطف کن به منم بیخودی نگو راهنمایی غلط میکنم ! چون هیچ احدی نمی تونه با صراحت تمام بگه که دلیل بن شدن اینه یا اونه هیچ چی مشخص نیست
راست میگه اشکان جان بیا یه توضیح مفصلی بده تا این بحث بیخود بن شدن تموم بشه!:biggrin1:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
.
لطفآ این بحث بن رو تموم کنین. این طور که شما دارین پیش میرین بعد از عرضه رسمی بازی هم هنوز بحث ادامه داره. کسی که میخواسته GeOW 2 رو بازی کنه توی این چند روزی که اومده بازی کرده. کسی هم که فعلآ نمیخواد بازی کنه 10-12 روز صبر کنه و بعد بازی کنه. به همین راحتی. دیگه شاخ و شونه کشیدن که "روز بن شدن میبینمت" و "وقتی بن شدی میفهمی" و ... زشته واقعآ ...

و این هم حرفی بود که آریا جان به من زد
.والا من خودمم بازی کردم ! تا جایی که فهمیدم (توی این دوره زمونه در مورد هیچی نمیشه مطمئن بود) و اشکان هم نظرش این بود که تا وقتی به LIVE وصل نشی مشکلی نیست. یعنی تا موقع اومدن بازی به صورت جهانی , فقط آفلاین باشی. چون 360 که دیدی وقتی یه خاموش روشن میکنی کل تاریخ و روز و ساعت میپره ! :biggrin1: برای همین خیلی بعیده که از این طریق بشه بن کرد چون نسخه ای که ما داریم هیچ فرقی با نسخه نهایی بازی نداره (مثل نسخه Fallout 3 نیست که با نسخه نهایی شاید خیلی خیلی کم متفاوت باشه)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
چند صفحه قبل اشاره کرده بودم که گرافيک بازی زياد پيشرفت نداشته ولی الان که مقدار بيشتری از بازيرو امدم اعلام ميکنم گرافيک بازی نسبت به شماره 1 خيلی پيشرفت داشته..از نورپردازی گرفته تا جزئيات و محيطهای بزرگ و... همه و همه تغييرات زيادی داشته..
تو مراحل اول زياد گرافيک بازی نسبت به نسخه 1 چشمگير نبود..ولی هرچی به مراحل اخر ميرسی به اين نتيجه ميرسی بهترين گرافيک بين بازيهای x360 تا الان gow 2 هست...

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
چند صفحه قبل اشاره کرده بودم که گرافيک بازی زياد پيشرفت نداشته ولی الان که مقدار بيشتری از بازيرو امدم اعلام ميکنم گرافيک بازی نسبت به شماره 1 خيلی پيشرفت داشته..از نورپردازی گرفته تا جزئيات و محيطهای بزرگ و... همه و همه تغييرات زيادی داشته..
تو مراحل اول زياد گرافيک بازی نسبت به نسخه 1 چشمگير نبود..ولی هرچی به مراحل اخر ميرسی به اين نتيجه ميرسی بهترين گرافيک بين بازيهای x360 تا الان gow 2 هست...

شما گرافیک بازی رو توی دهن اژدها و هم چنین عظمت غول سواری:biggrin1: و اون همه جزیات در اون صحنه هارو هرگز در gow 1 پیدا نمیکنی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
osos براي رد كردن اون جا فقط با ماشين يك كم گشت بزن بعد يك بنده خدايي ييهو ديوار رو داغون ميكنه :biggrin1:

Gorgi اون خواهرش نبود ، زنش بود.

آقا تو كل زندگي گيمريم بازي اي نديده بودم كه اينقدر بد پايانش تموم بشه. نميدونم والا چي بايد بگم به اين سازنده ها ... چرا اينقدر بد تموم كردن؟ تازه داشتيم جا ميوفتاديم آخه 8 ساعت هم براي يك بازي شد چيزي؟ من نسخه اول رو روي درجه آسون 10 ساعت طول كشيد تموم كنم بعد اين روي نورمال به زور به 8 ساعت رسيد :biggrin1:

mohammad_66 به اين دليل كه فكر كنم اگر اون تيتراژ پاياني بازي رو نگاه نكني اون رو نشون نميده.

ولي من توي يك صحنه بيش از 15 لوكاست كه داشتن از دور رد ميشدن با تفنگ دوربين دار زدم و همشون برگشتن شروع كردن به من تيرا ندازي كردن.

البته يك بنده خدايي ميگفت بسياري از قسمت هاي اين بازي به جور بك گراند و من يكي كه باورم نمي شد ولي الان كه بازي كردم پي بردم كه خيلي از قسمت هاي بازي عكس مانند هستند مثلا قسمتي از بازي تار عنكبوت ها بودن يا نبودنش هيچ تاثيري نداشت و ميشد راحت از وسطشون رد شد يا همون صحنه هاي اوليه بازي كه نشون ميده يك هليكوپتر منفجر ميشه و جنگل رو نشون ميده اگر به كوه هاي نزديك يعني كوه هاي كناري و كوه هاي دور دست نگاه كنيد يك اختلاف كيفيت رو ميبينيد كه كوه هاي دور دست خيلي زيبا تر نشون ميدن و جالب تر اين كه مهي كه دورشون رو گرفته تكون نميخورند. و جالب تر از اون اين كه مثل نسخه اولش خيلي از ديوار هايي كه چند متر فاصله نسبت به شما هستند هيچ اثري در مقابل تير ندارند.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بچه ها این اینسین بازی چقدر سخته!!
من روی هارد کور که تموم کردم بسیار راحت بود ولی این اینسین دهنمو اسفالت کرده!:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
تو کل زندگیم اینقدر که توی این چند روزه بعضی ها رو تحمل کردم بهم سخت نگذشته! Miesam استفاده از اسپویلر برات تفهیم شده عزیز جان؟ همین طوری پابلیکی پست میزنی میره دیگه!.
مشکلم حل شد و خوشبختانه راهنمائی های هیچ کدومتون هم به دردم نخورد:
اونجا وقتی برج رو میزدم یکی زیرش زنده میموند و برای اینکه اون جونوره تونل رو سوراخ کنه اول باید تمام نگهبان ها رو ( لوکاستهای بیرون غار ) کشته باشی. وقتی که اخرین نفر رو بکشی برسی به ته غار، چراغ ماشین روشن میشه. خلاصه همتون گند زدید :smile:.
گرافیک:
اقا اونجا که باید با کراکن مبارزه کنی چه گرافیکی داره!!!. کلا از مرحله یک به بعد گرافیک ش بیشتر میشه :D.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یعنی از insane گیرز1 سختره؟:-"
به نظر من که تو Gears 1 فقط تو Act 5 تو مبارزه با raam (فکر کنم اسمش همین باشه )خیلی اعصاب خوردکن بود وبقیش رو میشد دو نفره (اسپلیت) با تلاش زیاد میشد رد شد
تا چهارشنبه !صبر خیلی سخته !!!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

منم با نظرت كاملا موافقم البته اولشم به نظر من تفاوت گرافيك كاملا خوب هست اما الان كه رسيدم به مرحله ي زير زمين جدا دهنم كف كرد خيلي نسبت به مرحله ي زير زمين g1 تغيير كرده جدا عالي كار شده

پ.ن:راستي مرحله ي زير بارون توي اين نسخه هم وجود داره:love:؟

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

منم با نظرت كاملا موافقم البته اولشم به نظر من تفاوت گرافيك كاملا خوب هست اما الان كه رسيدم به مرحله ي زير زمين جدا دهنم كف كرد خيلي نسبت به مرحله ي زير زمين g1 تغيير كرده جدا عالي كار شده

پ.ن:راستي مرحله ي زير بارون توي اين نسخه هم وجود داره:love:؟
jتوی این نسخه بارون هم وجود داره اما یه نموره بارونش با بقیه بارونا فرق داره :biggrin1:;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر