Gears of War 2

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
پ.ن:راستي مرحله ي زير بارون توي اين نسخه هم وجود داره:love:
بارونم داره.. ولی بارونش مثل نسخه 1 منو محوه خودش نکرد...فکر کنم فريم بارون تو نسخه 1 بالاتر از شماره دوش بود که اين قدر طبيعتر جلوه ميکرد

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
یک بازیه به تمام معنا خفن:biggrin1:فقط یک بدیه بسیار بزرگ داره و اینکه بعد از تمام شدن بازی انتظاراته ادمو خیلی خیلی بالا میبره:biggrin1:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,795
ديگه اخرای بازی هستم..act اخر هم 2 مرحله بيشتر نمونده..
بازی خيلی هيجانش بالاست..به نظر من اصلاً قابل مقايسه با نسخه 1 نيست...
معمولاً انگست شمار بازی هستند که به آدم حس هيجان رو ميدن..که gow2 از اين قاعده مستثنی نيست !!
گرافيک بازی خيلی خيلی عالی شده..من نميدونم چرا تو مراحل اول اينجوری کار نکردن ..شايد يکی از علتهاش محدود بودن حجم ديسک بوده

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
به نظر من قشنگترین اکت بازی Nexsus هستش که از نظر گرافیکی دهن هر جنبنده ای رو پاره میکنه!!!!!:biggrin1:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
منم بازیو گرفتم خیلی باهاش حال کردم البته هنوز اول بازیم تا اینجا همچیزش عالی بوده. طرز شلیکش و اون رد دودی که میزاره دیوونم کرده :love:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
بلاخره من هم تمومش کردم ، واقعا همه چیز فوق العاده بود.
اخرش هم که مثل GeOW 1 با یک جمله نشون دادن که شماره بعدی در کاره ، بابای مارکوس میگه که :
This is Adam Fenix .... I,m here ........What have you done

amiras

کاربر سایت
Dec 27, 2007
55
بچه ها من بازي رو تموم كردم . الان يه سري انلاكد برام باز شده كه كه ميگه با اين چند تا شخصيتي كه باز شده مي توني بازي كني مثل RAAM,tai,kim,disnyو... ولي من هيچ جوري نفهميدم كه چجوري مي تونم با اونا بازي كنم اگه كسي مي دونه جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر